3. Област Бургас отзиви за хотели
  4. Созопол отзиви за хотели
България Созопол Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Хотел Вила Лист Оценка от отзивите: 8.1

„Закуската беше впечатляващата. Стаята беше чиста и с достатъчно удобства. Хотелът е на 50 метра от плажа с много лесен достъп. Климътикът в стаята работеше много добре.“

• Selena Beach Family Hotel - All Inclusive Light Оценка от отзивите: 9.3

„Приветлив персонал. Чисти и просторни стаи. Удобни легла. Хубава тераса с маса и столове. Добра локация - близо до плажа и до стария град. Има подсигурен паркинг. Басейна към хотела беше изключително чист и добре поддържан. Ресторантът е чист и с много приятна обстановка, към него има и външна част (тип градина), която гледа към басейна. Закуската е богата и разнообразна - има плодове, зеленчуци, зърнени храни, сладкиши, палачинки, банички, яйца в различни варианти, сирена, колбаси и т.н. По време на престоя ни съпруга ми имаше рожден ден и получи от хотела подарък бутилка вино 😊 Благодарим им за приятно изкараните няколко дни в Созопол.“

• Selena Beach Family Hotel - All Inclusive Light Оценка от отзивите: 9.3

„Страхотно място, персонала е много мил и отзивчив! Готвят много вкусно и храната не свършва в определените часове за закуска и вечеря.“

• Еко Къщи Къмпинг Созопол Еко Оценка от отзивите: 9.2

„Отлично местоположение. Подходящо за домашен любимец. Спокойна атмосфера. Всичко необходимо за една приятна почивка. Любезни домакини!“

„Най-много ни хареса закуската“

• Selena Beach Family Hotel - All Inclusive Light Оценка от отзивите: 9.3

„Персоналът е изключително любезен. Стаята беше чиста и просторна, с много хубава морска гледка. Плажът е на една ръка разстояние. Храната е вкусна. Препоръчвам!“