3. Област Пазарджик отзиви за хотели
  4. Цигов чарк отзиви за хотели
България Цигов чарк Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Каталина СПА Ризорт Оценка от отзивите: 8.8

„Хареса ми спокойствието, спа центъра, храната.“

• Grande Vista Resort & Spa Оценка от отзивите: 7.8

„Прекрасен хотел, любезен персонал. Хубава природа.“

• Grande Vista Resort & Spa Оценка от отзивите: 7.8

„Хотела е превъзходен. Изкарахме си много приятно благодарение и на любезния персонал и доброто отношение към нас.Обстановката е страхотна , предразполага за релакс и спокоен уикенд . Силно препоръчвам, бих го посещавала отново и отново.“

• Комплекс Каталина Оценка от отзивите: 8.8

„Всичко ни хареса: храната, стаята и СПА центъра. За втори път посещаваме хотела и със сигурност няма да е за последен.“

• Grande Vista Resort & Spa Оценка от отзивите: 7.8

„Прекрасно място! Уникален дизайн, тишина, уют и спокойствие! Храната е изключително вкусна! Персоналът е на ниво. Рецепция - изключително мили хора. Голям паркинг. Басейните - невероятни. Гледката от стаята е просто страхотна! Задължително трябва да посетите този хотел - Заслужава си! Определено бих посетил отново! БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВСИЧКО!“

• Семеен Хотел Сладък живот Оценка от отзивите: 9.2

„Всичко беше прекрасно. Уникална, комфортна и приветлива къща. Любезни и ненатрапчиви домакини. Локацията също беше отлична.“

• Grande Vista Resort & Spa Оценка от отзивите: 7.8

„Невероятни гледки, прекрасно място за отдих сред природата! Истински уют и спокойствие. Храната беше повече от добра. Любезен и професионален персонал.“

• Комплекс Каталина Оценка от отзивите: 8.8

„Много добро разположение, любезен персонал“

• Парадайс СПА Хотел Оценка от отзивите: 8.8

„Хотелът беше много чист, уютен и спокоен. Персоналът е усмихнат и готов да помогне, с каквото е необходимо. Бяхме там за втори път и толкова много ни хареса, че още преди да си тръгнем започнахме да правим планове, кога да се върнем отново. Храната е вкусна и разнообразна. Всичко в хотела е на ниво и по време на престоя се чувстваш, като в приказка.“

• Комплекс Каталина Оценка от отзивите: 8.8

„Гледката беше страхотна, стаята беше голяма, храната беше вкусна и разнообразна“