3. Област Велико Търново отзиви за хотели

8.8

• Съотношение цена/качество

8.3

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 4

• Оценено на: 26 май 2024 г.

4.0
    Не препоръчвам!
    • Пътуване за удоволствие
    • Семейство с малки деца
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Къщата е стара и собсвениците са решили, че с подръчни материали ще сътворят ваканционен имот, за който се излъже да го наеме. Кухнята- механа е на циментов под от който се вдига невероятен прах при движение мебелите са повдигнати на проявени дървени подложки. Първоначалния ми шок от тази гледка премина в отчаяние при вида на спалнята -килер под земята с прозорци като в бункер и баня в която трябва да имаш акробатични способности за да влезеш и използваш(банята е с балатум). Има три стръмни стъпала които са трудни за използване от дори от здрав човек без двигателни проблеми. Аз пътувах с майка ми която трудно би използвала банята( всичко това не е упоменато никъде в описанието на къщата! Освен това банята е към спалнятата-килер и трябва да преодолееш 10 стъпала излезеш от основната къща и да влезеш в друга част. Посудата предоставена за ползване е силно захабена и е необходимо предварително щателно да я дезинфикцирате преди използване! Телевизия НЯМА, усилвателя на ефирната антена не работи. Телевизори има ....контакти не! Всичко това на стойност от 774 лв. ( предплащане с невъзвръщаема стойност)за три нощувки при 750 за подобен имот ( в близост) с прекрасни условия!

Просторния Двор е единственото хубаво нещо на къщата!

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 16 юли 2023 г.

Фантастичен
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 2 нощувки

Прекарахме си чудесно!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 17 юли 2022 г.

Фантастичен
    • Пътуване за удоволствие
    • Семейство с малки деца
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Целият имот е прекрасен - къщата, двора, беседата. Има даже и място за огън и пейки около него. Всичко е чисто и поддържано, и домакините бяха много любезни. Обграден е от природа, няма комшии - само спокойствие.

Престой през юли 2022 г.

Показване 1 - 4

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!