3. Област Бургас отзиви за хотели

8.7

• Безплатен WiFi

7.8

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 29 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Перфектното място за един добър отдих. Усмихнат персонал, отлична локация, чистота и удобства.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 28 септември 2023 г.

• Престой от 8 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Превъзходен хотел. Супер персонал. Чудесна храна.

супер

изобилна и разнообразна

Всичко беше прекрасно!
    • Престой от 5 нощувки

Местоположение, обслужване, храната, персонал и всичко, което е необходимо за прекраснатаани семейна почивка, бяха на отлично ниво,

• Изпратено от мобилен телефон

Малко са шумни сутрин рано камериерките

Много разнообразна храна и напитки, широка ,комфортна стая!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 12 септември 2023 г.

Превъзходен

Дунапренът върху матрака.

Както всеки път повечето неща ни допаднаха! Любезен персонал, прекрасна гледка, зелено пространство, вкусна храна! Благодарни сме, че беше уважена молбата ни за конкретен тип стая при възможност.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

Перфектна почивка!
    • Престой от 7 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Заядливи коментари на гости без основание.

Перфектен хотел, надмина очакванията ни, уникална стая, храната и напитките на много добро ниво, перфектни барове, идеално поддържани всички общи площи, персонала е организиран супер, зелените площи и басейните са екстра, добра програма, много добре!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 7 септември 2023 г.

Всичко, прекрасен хотел.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 28 август 2023 г.

Превъзходен
    • Група
    • Престой от 5 нощувки

1. Нямаше добро покритие на интернет, на басейна и в ресторанта си без интернет. 2. Плажните кърпи се сменяха от 16:00 до 17:00 или до изчерпване на количеството, което е доста рано повечето хора се прибират от плаж след 18:00 и е доста възможно да не успееш да си смениш кърпата.

Храната беше разнообразна и вкусна. Аниматорите бяха невероятни, както и барманите, които обслужваха хората с невероятна бързина.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 18 август 2023 г.

Love it!
    • Изпратено от мобилен телефон

❌ Безалкохолните напитки не бяха съвсем ок като вкус ❌ Няма класическо бяло фрапе, макар да фигурира в менюто. Поръчвайки бяло фрапе, получаваш скрежина с вкус на кафе,което е меко казано странно като алтернатива 😀 ❌Почистването на стаите беше малко повърхностно, но пък камериерките бяха много усмихнати и любезни! ❌Хотелската база е чудесна, но определено стаите и баните имат нужда от освежаване

✅ Локация ✅Градина и басейни ✅ Храна ✅ Гледката от терасата, уникална ❤️ ✅Отношение ✅Удобни легла

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 17 август 2023 г.

Беше отлично 😊

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 13 август 2023 г.

Превъзходен хотел.
    • Двойка
    • Апартамент с изглед към морето
    • Престой от 4 нощувки

В повечето хотели ол инклузив, деня на пристигане започва с вечеря и завършва с обяд. Тук обаче започва най-вероятно с обяд и завършва със закуска. Но обяда първия ден не може да се осъществи, защото той е до 14.30ч., а настаняването е след 14.00ч. Дори и да ви настанят веднага,трудно ще се осъществи този обяд.

Всичко е на ниво.Храната е страхотна.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 6 август 2023 г.

• Престой от 10 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Вече втора година сме клиенти на хотела. Първият хотел, в който се връщаме. Главна причина са високата хигиена, чудесно отношение, обслужване и организация. Прекрасно лично отношение и гостоприемственост. Храната е богата и разнообразна. Закуската е класическа, обядът и вечерята включват винаги две супи, има скара(всеки ден разнообразие от меса: риба(хек, сом, паламуд, сьомга), агнешко, телешко, кебапчета, кюфтета, шишчета, наденици, джолан, пиле на пещ, готвени ястия, вегетариански неща + тяхна пекарна с изобилие на прясно приготвен хляб. Домашни пици, непрекъснато налични. Салатен бар за трите хранения, като вечер винаги има и сирена, както и ръчно приготвени хапки. Десерти на корем(лично ние не сме фенове), но сладоледът им е топ! Кафето и бирата са им хубави. Има както българска Славена, така и becks тази годината (миналата беше staropramen). Кафе машина на lavaza+ Nescafé машина. Вина на фирмата Ямбол. При 5 нощувки има бонус вечеря в техен ресторант по ваш избор (италиянски и азиатски). Готви препоръчваме и двата, великолепни са! Имат плажен бар(с питиета Pepsi ), сандвич корнер и сладоледен кът(от машина, като едно време, страхотен е!). На плажа също има бар с базови питиета. Всяка вечер има организирана някаква програма. Има добри попадения. Полагат се усилия, личи си. Плажът в топ! Предната година имаше мнооого шезлонги, от които нищо не се ползваше. Сега бройката е намалена и има човек, който следи и след 9ч, ако няма налични хора по шезлонгите, събира кърпите и освобождава за дошлите места. Всеки ден се зарежда в хладилника бири, вода и безалкохолно (за деца по 1бр сок в кутия). Горещо препоръчваме хотелът. Дано информацията е била полезна.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 4 август 2023 г.

9.0
    Страхотен хотел, който бихме посетили отново

За 4 дневен престой не ни заредиха нито веднъж тоалетни принадлежности в банята

Най-много ни впечатли градината на хотела, отлични коктейли, безплатен паркинг

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 2 август 2023 г.

Много добър
    • Двойка
    • Стандартна стая с 2 отделни легла (висок етаж)
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Почистване на стаите беше на средно ниво, защото камериерките не зареждаха всеки ден тоалетни принадлежности (шампоан, душ гел) На басейна трудно се намираше място Десертите не бяха хубави, освен шоколадоите пурички. На бара на басейна имаше една доста лоша миризма.

Хотелът е на много хубаво място,просторен е, стаите са хубави, балкона е голям и има масичка с два стола. Храната беше доста разнообразна и хубаво приготвена,като постоянно се зареждаше. Хотелът е на хубава локация и е близо до всичко. Плажа е точно пред хотела, като има включени напитки. Паркирането е без проблем, има хора, които следят за местата..

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 29 юли 2023 г.

• Престой от 9 нощувки

всичко е топ

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 23 юли 2023 г.

8.0
    Невероятно място, но чистотата в стаята е проблем.
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите имат нужда от освежаване. Изключително лошо впечатление ми направиха камериерките. За 7 дни престои въобще не се появиха първите 5, след като почнах да слизам и да се моля да ми бъдат сменени поне хавлиите, беше “почистено” като намерихме извадено кошчето и зарязано по средата на стаята, отворени шкафове, новите хавлии на топка метнати на масата, а чаршафите за 1 седмица не бяха сменени нито веднъж, дори леглото не беше оправено въобще, след поредното слизане до рецепция и молене за почистване имаше някакво скалъпено оправяне на леглото, при което отново не бяха сменени чаршафите. Но пък в последния ни ден преди да напуснем стаята беше нахлуто от камериерката в 8:30 сутринта и беше силно възмутена като ни видя, че спим. Според мен е недопустимо такова поведение за хотел в тази категория. Прочетох и други ревюта и видях, че това въобще не се случва за първи път. В хотели с по-малко звезди,в различни категории, това никога не се е случвало, а за такъв голям хотелски комплекс е абсурдно. Оставям снимки да се види след молба да бъде почистено как е “оправено леглото” с несменени чаршафи от 7 дни и зарязаното кошче.

Храната беше вкусна и разнообразна. Нямаше големи опашки на блок масите. Хотелът е на първа линия и достъпът до чадъри и шезлонги са голям плюс. Гледката от стаята беше чудесна. Италианският а ла карт ресторант беше наистина изключителен. Служителите бяха много мили, любезни и усмихнати.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 22 юли 2023 г.

Страхотен! Доволни сме от всичко. Почивката ни беше прекрасна.
    • Престой от 7 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Шезлонгите на плажа бяха малко, недостатъчни за капацитета на хотела.

Чистотата, храната, прекрасната гледка от терасата, аниматорите и басейна.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 22 юли 2023 г.

Забавно и много приятно :)
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което не ми хареса.

Всичко ми хареса. Любезен персонал, страхотна храна, просторно, чисто, прекрасни стаи, страхотна локация.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 18 юли 2023 г.

Спалнята беше много зле

Всичко беше много хубаво много сме доволни силно препоръчвам.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 17 юли 2023 г.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
    • Семейство с малки деца
    • Стандартна стая с 2 отделни легла (висок етаж)

всичко беше супер

всичко е страхотно, добре една седмица, бих искал да остана повече, но хотелът е пълен, ще се видим следващата година за 3 седмици, благодаря Dit Majestic

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 5 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Стаите не се почистваха много добре, праха по телевизора и върху масата изобщо не се почисти по време на нашия престой. Освен това една от жената която чистеше стаите в нашия етаж беше много груба и агресивна към мен , като я попитах кога ще почисти нашата стая. Общо казано персонала което чисти е слаб , не съм доволна. На Рецепцията всички бяха много усмихнати и любезни.Всичко друго беше супер ТОП. 🔝

Всичко

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 1 октомври 2022 г.

Най-хубавата ми почивка до сега
    • Изпратено от мобилен телефон

Че водата във външните басейни беше студена и нямаше джакузи с топла вода.

Идеално място за почивка с отлични условия и местоположение. Навсякъде беше много чисто, стаите бяха приветливи и уютни, а храната беше много разнообразна и вкусна. Много сме доволни и със сигурност бихме го посетили отново. Препоръчвам го на всеки, който иска наистина да си почине и да не мисли за нищо през целия си престой.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 27 септември 2022 г.

Всичко, останахме очаровани!

Престой през септември 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: