3. Област Хасково отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

8.6

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 11 юни 2024 г.

9.0
    Страхотни наблюдения на редки видове птици! Препоръчвам и пак ще посетим центъра!
    • Престой от 2 нощувки

Храната беше на ниво. Богата и вкусна, свежо приготвена. Местоположението на обекта е точно над река Арда, срещу колониите на лешоядите. Разположено е в гората и е много приятно в жегите. Персоналът е много внимателен и отзивчив на всяко желание. Изложбената зала за птиците е много впечатляваща.

Престой през юни 2024 г.

• Оценено на: 7 май 2024 г.

Чудесно място с уникална природа
    • Пътуващи с приятели
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо,което не ни хареса.

За гостоприемството на Нуша бях прочела,вече потвърждавам. Хранана беше много вкусна и от местни продукти. Стаите бяха чисти и просторни. Бяхме с деца и те играха на воля в и около центъра. Природата е уникална, въздухът чист. Препоръчвам! Ние ще се върнем със сигурност.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 30 септември 2023 г.

• Престой от 2 нощувки

За втори път идвам с приятели и няма да е за последен. С гостоприемството на Нуша всички се чустваме като у дома! Въпреки наплива от гости в ресторанта през уикенда, за всеки имаше усмивка и дружелюбно отношение!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 28 септември 2023 г.

Открадната, последни дни от лятото сред страхотна природа!

Няма такова.

Уникална природа! Чудесно място за откъсване от градската суматоха. Много, много чисто, подредено и уютно. Страхотна, вкусна домашна кухня, поднесена с постоянна усмивка и внимание от любезната домакиня Нушка. Ако всички домакини са толкова отдадени като нея, туризма в България, щеше наистина да преуспее. Много, много вкусна закуска. Все едно приготвена от баба или мама. Мястото предлага страхотни възможности за разходки сред уникално красивите Източни Родопи. Заслужава си да се посети!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 4 септември 2023 г.

Прекрасно, красиво, спокойно място.
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място, място на което се чувстваш у дома си. Топлота и приятелско отношение . Тишина и спокойствие, магията на Родопите.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 15 август 2023 г.

Чудесно

Няма такова нещо.

Всичко ми харесва там , обслужване, чистота,храна, прекрасно място.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 14 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Беше много чисто,хората бяха много добри и дружелюбни. Най-доброто място за отсядане в Маджарово и около него. Благодарим за всичко🍀

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 4 август 2023 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно местенце,много любезен персонал! Храната беше добра,цените нормални!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 30 юли 2023 г.

ВЪЛШЕБНО
    • Престой от 1 нощувка

Уникално!!! Каквото и да кажа ще е малко за изживяното. Страхотна локация,супер храна , отзивчив персонал. Със сигурност ще се върнем.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 30 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чудесен персонал, добри цени, добра храна, без да изпъква. Прекрасна беседа за лешоядите и ни ги показаха с бинокъл. Много чисто.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 23 юли 2023 г.

Супер
    • Изпратено от мобилен телефон

Много любезен персонал, храната в механата е вкусна и прясна, стаята беше чиста и удобна. Изложбената зала за лешоядите е интересна и добре направена, има възможност и за вземане на бинокли за наблюдение на лешоядите. Бихме посетили отново!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 18 юли 2023 г.

Зареждаща и активна почивка с много впечатления
    • Престой от 2 нощувки

По време на престоя ни температурите бяха високи и трябваше да ползваме климатик в стаята, което за нас не е ОК.

Закуската беше отлична, палачинки, уникална баница, кафе, чай. Менюто е богато, храната е приготвена с внимание и грамажа е много повече от обявения. Персонала е учтив, внимателен и компетентен. Предлагат се безплатни бонуси - посещение в посетителския център с беседа, наблюдение на лешоядите с далекоглед. Местоположението в гората с изглед към реката, предлага отдих на хладно през лятото, разходки в околностите, много туристически, археологически и исторически забележителности.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 18 юли 2023 г.

• Престой от 2 нощувки

Изключително мило отношение. Посрещна ни Нуша и ни настани. Стаята беше чудесна. Разказаха ни за лешоядите, показаха ни къде гнездят, мястото е тихо и спокойно, сред много зеленина. Препоръчваме и винаги ще го посещаваме отново! Благодаря!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 17 юли 2023 г.

Релаксиращ престой
    • Престой от 1 нощувка

Хареса ни местоположението на Природозащитния център Източни Родопи. Персоналът беше изключително вежлив и внимателен. Стаята беше тиха и чиста, а храната вкусна. Ако имаме възможност пак бихме посетили центъра.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 8 юли 2023 г.

• Престой от 1 нощувка

Удобно, чисто, комфортно място за спане; мил, любезен и гостоприемен персонал, много вкусни ястия Интересна беседа, любопитни факти, наблюдение на лешоядите С удоволствие бихме посетили отново

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 30 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Мястото е чисто и спокойно, храната е много вкусна ,а персоналът е много отзивчив и любезен.Пречоръчвам!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 25 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което да не ни хареса само това, че трябваше да си тръгваме 🙁

Всичко беше повече от прекрасно. Стаята беше изключително хубава и чиста. Разположението е невероятно. Тихо и спокойно място, което те кара да се разтовариш от градския шум и забързаното ежедневие. Домакините... просто не намирам подходящи думи да опиша колко невероятни и гостоприемни хора са. ВЕЛИКОЛЕПНИ!!! Храната е много вкусна. В Изложбената зала можеш да получиш изключително много и интересна информация свързана с лешоядите и опазването им. Определено препоръчвам това място и със сигурност ще се върнем отново, но този път за повече време.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 10 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Мястото е превъзходно, удобно, чисто с чудесна кухня и персонал. Много усмихнати и гостоприемни! Местността е изключително красива!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 9 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Отлично местоположение, изключително гостоприемни стопани, супер чисти стаи, чудесна гледка през прозорците, вкусна храна. Ще го посетим отново.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 5 юни 2023 г.

Място за истинска почивка!
    • Група
    • Престой от 2 нощувки

Прекрасно място с изключително любезни домакини, със сигурност ще отседнем пак там, ако сме в района. Храната в ресторанта беше топ, скромно меню, но всичко е прясно сготвено. Приемат и поръчки за следващия ден, ако искате нещо различно. Също така може да наблюдавате лешоядите. :)

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 27 май 2023 г.

Красиво и спокойно място, идеално за почивка!

Всичко ни хареса!

Много мил, услужлив и любезен персонал, всеки ден ни приготвяха закуска и/или вечеря по наш избор. Много чисто и добре поддържано място, красиви гледки и чист въздух.

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 13 май 2023 г.

• Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Невероятна природа, страхотен, приятелски настроен персонал, вкусна храна, тишина,спокойствие, истинска почивка!

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 2 май 2023 г.

Това е
    • Престой от 2 нощувки

Искам да вярвам, че такива места като Природозащитният център в Маджарово и хората, които работят в него и с неговата кауза, ще спасят България и българите от изчезване - като манталитет, национални ценности и природна красота. Отлични условия за настаняване предвид мащаба, вкусна храна, Човешко отношение от Нушка и майка й, професионална работа от всички работещи за опазване на лешоядите в България в лицето на Българското дружество за защита на птиците и доброволците им. БЛАГОДАРЯ ВИ, приятелите ви се увеличават.

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 20 април 2023 г.

• Престой от 4 нощувки

Прекрасни домакини, вкусна храна, удобна и красива локация.

Престой през април 2023 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: