3. Област Бургас отзиви за ваканционни имоти

• Персонал

8.7

• Съотношение цена/качество

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 8

• Оценено на: 22 май 2024 г.

1.0
    Ужасен апартачент вътре сложени камери и подлушватели има
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Собственичката на апартамента има вътре камери или подслушате ли след като приключих телефония разговор с мойта приятелка ,собственичката веднага ми изпрати съобщение и ме заплашваше с полициа аз по принцип мога да си говоря всичко с който си искам и направи всичко възможно да излезна сама от апартамента звънях и по телефона 3 пъти не ми дигна телефона после последния ден ми вика от вас не съм получила обаждане държи се по селския начин вече като разбра че се оплаквам в боокинг тогава минсе включи и почва с циганските си номера дава грешен пин код за кутията неможеш да се настаниш постоянно те подслушват вътре в апартамента само резервираш и отиваш след това почват причините които те карат сам да напуснеш апартамента

Нищо не ми хареса

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 20 юли 2023 г.

5.0
    Оценка 10/10,но не точно!!!
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Бих оставил 9 или 10 за апартамента,но няма да го направя.Рядко съм оставял ревюта под 8,но сега трябва да го направя.Резервацията ни беше от понеделник до неделя.2 дни по рано се свързах със собственичката чрез платформата,тя ни отговори с инструкции по настаняването,мислехме ,че всичко е перфектно,но не беше.При пристигането ни на входа има кутия с код ,откъдето да си вземеш ключа,набирайки кода ,даден от нея,кутията не искаше да се отвори.И друг път сме били настанявани с подобни кутии и понякога не се отварят лесно,затова продължих в продължение на 30 Мин.След като се отказах позвъних на случаен звънец,обясних ситуацията и ми отвориха входната врата.Горе ситуацията се повтори в продължение на нови 10 15 мин.Опитах да се обадя на собственика,но телефона беше изключен ,опитах и по Вайбър,никой не отговори.Всичко това де развива в 1:30 на обед при 35 градуса температура след като сме пътували цяла сутрин с дете на година и половина.За щастие жена ми е от града и има къде да отидем.Вървели сме нови 15 минути в същата тази жега с детето,количката и целия ни багаж.След като стигнахме при родителите ѝ и най накрая се успокоихме ,че детето е вече на хладно ,аз се върнах и отново опитах с кутията.При поредния опит да се свържа със собсвеничката най накрая успях и тя ми обясни че не е на място и има жена ,която се грижи за апартамента.След още няколко минути ми се обади въпросната жена и ми обясни ,че просто даденият ни код е грешен и правилния е тотално различен.След като успях най накрая да влезна в апартамента,последва ново отиване до апартамента на тъстовете ми и още едно предвижване с детето и целия багаж до апартамента.В крайна сметка вместо в 1 окончателно се настанихме в 5.Близо 4 часа разходки из Бургас в най топлите дни от годината.Не по малко странно беше ,че и на напускане собсвеничката отново ми изпрати инструкции за напускане с същия грешен код.

Апартаментът е много добре обзаведен с всичко необходимо за един хубав престой.Има сушилня и пералня,което спестява време.Кварталът е спокоен и е близо до центъра

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 7 април 2024 г.

• Двойка
    • Престой от 4 нощувки

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 13 ноември 2023 г.

Превъзходен
    • Двойка
    • Престой от 2 нощувки

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 8 август 2023 г.

Превъзходен
    • Пътуващи с приятели
    • Престой от 7 нощувки

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 26 юли 2023 г.

• Престой от 4 нощувки

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 5 юли 2023 г.

• Престой от 3 нощувки

Показване 1 - 8

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!