3. Област Благоевград отзиви за хотели
  4. Рожен отзиви за хотели
  5. Отзиви за Zlaten Rozhen Family Hotel- Monument of Cultural Significance

Отзиви за Zlaten Rozhen Family Hotel- Monument of Cultural Significance 3 звезди

Rozhen Village, 2820 Рожен, България

• Съотношение цена/качество

9.0

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 2 септември 2024 г.

Ще отида пак!
    • Престой от 1 нощувка

Хотела се намира на много удобно място в непосредствена близост до Роженския манастир. Обслужването беше на ниво. Храната в ресторанта е много вкусна. Поздравление за готвача, който обръща внимание на всички гости. Ако търсите тихо и спокойно място, то това е Вашето място.

Престой през август 2024 г.

• Оценено на: 22 май 2024 г.

Истинска топла България!
    • Престой от 1 нощувка

Стаята ни беше с веранда, което е чудесно, но за сметка на размера на стаята. Тя беше твърде малка, без гардероб и място за багаж.

Изключително приятно, тихо , красиво, истински българско място! Впечатлена съм от красивата, стилна. топла обстановка , главно дърво и по-малко метал. С много вкус и усет за топлина. Храната беше превъзходна. Пейзажа-умопомрачителен, прекрасен. Уханието на акация.... Има много акации в региона. Роженския манастир , на крачка... от хотела.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 19 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Едно уникално удоволствие, връщаме се отново в рамките на един месец, благодарим специално на Кольо и Милена, толкова топло отношение, храна, която ни връща към удоволствието на вкуса, специално внимание от тях, усмивките и чувството им за хумор, напълно ни заредиха, благодарим Ви, приятели наши, отново ще се върнем в новата ни "къща", защото се чувстваме щастливи и спокойни;)! Красина и Иван

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 5 април 2024 г.

Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ни допадна, че ни се полага само по едно безплатно кафе към закуската, която е включена в цената на нощувката и трябва да доплащаме за второ, за чай или вода. Може да се помисли за вариант за кафе-автомат или нещо за пиене към закуската за деца.

Хотелът е много приятен, разположен е в малко, тихо село. Доста спокойна обстановка. Мястото е идеално за релакс. Стаите са малки, но са много уютни- не мисля,че нещо им липсва. Персоналът е много приветлив и предразполагащ да се почувстваш като сред приятели. Храната е вкусна, поне това, което опитахме беше хубаво.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 16 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Златна възможност да усетите, че идвате, като гости в този чудесен семеен хотел,а си тръгвате, като приятели! Комфортна обстановка, изключителна чистота,а храната е приготвена със специално отношение, акцент върху качеството и най -вече удоволствието ,че чувствайки се по този начин имате желанието да се върнете отново и отново в хотел Златен Рожен! Адмирации за целият персонал! Красина и Иван

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 13 март 2024 г.

Много добър.
    • Престой от 1 нощувка

Стаята е мъничка.Имаше изгорели крушки в банята, а едната нощна лампа не работеше. Когато е шумно в ресторанта и по коридорите се чува в стаята. Някои неща в менюто са по предварителна заявка.

Чиста и топла стая с балкон,удобна спалня и широка баня. Много добър ресторант с вкусна храна.Препоръчвам домашния сладолед.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

Прекрасно място! Препоръчвам.
    • Престой от 2 нощувки

Прекрасен семеен хотел и локация. Персоналът беше изключително любезен и отзивчив (имаме прекрасни впечатления от Милена, която ни обслужваше в ресторанта на хотела). Кухнята също беше великолепна!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 4 март 2024 г.

Вино, приятелска атмосфера добра храна и интересни преживявания
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотелът е близо до Мелник ,до Роженски манастир и до множество добри винарни в района. Хотелът реално е дал нов живот на стара сграда -читалище ,училище и така е спасил от разруха сграда-културен паметник за района . Стаите са компактни имат удобства за кратък престой . Храната в ресторанта беше вкусно приготвена . Сутринта имаше топли мекици с домашно сладко , които ме пренесоха в детските ми години. Персоналът е приятелски настроен. Милена - усмихната и приветлива! Специални благодарности на готвачът Николай , който ни приготви най - вкусния сладолед ( по -добър и от италианските 👍) И великолепна ,,дъхава пита ! Благодарим ,че ни накарахте да се чувстваме НЕ като клиенти ,а като ваши приятели!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 1 март 2024 г.

9.0
    Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Храната беше много хубава!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 10 февруари 2024 г.

Препоръчвам
    • Престой от 1 нощувка

Спа зоната работи само с предварителна заявка.

Малко кокетно хотелче, направено с вкус. Уютно, топло, чисто, с приветлив персонал. Удобен паркинг.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 7 февруари 2024 г.

Приятен хотел по пътя към Роженския манастир!

Матракът.

Прекрасна кухня! Много отзивчив персонал. Храната е фантастична - опитайте качамак и свински ушички! Организираха ни дегустация на вино във Винарна Златен Рожен, и посещение на музея на ретро автомобили. Куратора на музея има впечатляващи знания и разказите му бяха завладяващи и интересни!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 24 декември 2023 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Храната беше прясна, питателна и вкусна

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 16 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Невероятен и уникален хотелски комплекс. Направен с много любов и невероятен стил! Стаята беше уникална като интериор. Персонала е върха!! Топа на топа в обслужването. Супер готини, мили и отвивчиви хора! Направихте престоя ни повече от прекрасен! Благодарим Ви за всичко! Пак ще се върнем!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 23 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място- абсолютно всичко ни хареса! Изключително чисто, с любезен и отзивчив персонал, много добра кухня с разнообразни предложения в ресторанта и не на последно място отлично вино от семейната изба. С удоволствие бихме посетили отново.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 20 септември 2023 г.

Златен Рожен
    • Престой от 1 нощувка

Апартаментът бе с диван, който би заел цялото място ако се разтегне. Когато не е разтегнат не е достатъчно голям, за да спи на него дете на 11г. Като цяло беше захабено, дивана имаше скъсани парчета екокожа, имаше шкафове с развалени дръжки, които бяха прибрани и стояха не монтирани

Добра локация и приятен ресторантл Апартамента беше чист и с много хубаво голямо двойно легло.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 18 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Въпреки краткия ни престой мога да кажа, че сме очаровани от любезният персонал, чистата и уютна стая и разбира се от вкусната храна.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

Приятен уикенд в хотел '' Златен Рожен'' с. Рожен
    • Престой от 1 нощувка

Към закуската да се предвиди и някакъв сок, било '' Капи"" или натурален или от машина.

Обстановката в хотела надхвърли очакванията ми. Всичко беше на висота. Закуската беше отлична, , стаите комфортни и чисти. А за персонала - усмихнат, отзивчив и винаги готов да помогне за нещо, което си поискаш.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 4 септември 2023 г.

Невероятно!!!!
    • Изпратено от мобилен телефон

Невероятно вкусна закуска- а’la carte с много вкусно еспресо и айрян :))) Много мили рецепционисти и сервитьори! Ще се върнем пак! Този път не само за една нощ, а поне за седмица :))) За стаите няма да говорим-всичко беше чисто и много удобно!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 3 септември 2023 г.

Приятно хотелче с много любезен персонал

Персоналът беше изключително любезен

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 29 август 2023 г.

Много добър

Матракът е доста мек.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 13 август 2023 г.

Прекрасна почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма такова нещо. Всичко е топ.

Всичко беше прекрасно. Персоналът е на много високо ниво и са много готини хора. Карат те да се чувстваш у дома. Силно препоръчвам с две ръце!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 5 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Престоят но беше кратък, за вечер. Персоналът беше страшно любезен. Чист хотел. Закуската беше много вкусна.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 5 юни 2023 г.

Посетете го

Всичко беше идеално! И храната, и стаята, и Спа центъра

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 1 юни 2023 г.

красота и тишина
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Мястото е превъзходно! Персоналът е прекрасен! Поздравления, със сигурност ще се върнем!

Престой през май 2023 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: