2. Německo hodnocení hotelů

„Vše odpovídalo nabídce.“

• „Free coffee“

• „Klidne misto“

• „Velikost bytu.“

• „Krásné a útulné ubytování. Využili jsme pro náš jednodenní výlet do Saského Švýcarska. Dobře vybaveno i věcmi do kuchyně jako olej, sůl, tablety do myčky apod. Perfektní cena/výkon. Doporučujeme.“

• „Pěkné dva pokoje. Lednice, kávovar i káva, rychlovarná konvice, talíře/hrnky a další nádobí, což nebylo na fotkách.“

• ApartOne Land-Hotel Průměrné hodnocení: 8,2

„Čistota , postel , vybavení , útulnost , krásná příroda .“

• Landpension Haupt Průměrné hodnocení: 7,9

„Dobrá snídaně..“

• Ferienwohnung Lichterhof Průměrné hodnocení: 9,7

„Krásné nové vybavení do posledního detailu - fén, pračka, myčka včetně tablet, kávovar i s kávou, wifi, koření, velká televize, google reproduktory na ranní hudbu. Prostě nechybělo nic. Nádherně udělaný, prostorný, dvoupatrový apartmán, krásná kuchyň a venku terasa, kde jsme mohli i grilovat. Zahrada měla i hrací prvky pro děti. Bonus klid a velmi ochotný majitel, mluvící anglicky.“

• „Klíče jsme si vyzvedli v protějším domě v příslušné schránce. Byli jsme velmi spokojeni, byt byl zařízen nad očekávání. Čistý, prostorný v každém pokoji byli světla na dálkové ovládání + různé dekorace které velmi přidali na příjemné atmosféře. Manuál s informacemi v angličtině byl velmi užitečný, skvělý tipy na výlety a túry. O obrazech Saského Švýcarska nemluvě. Velmi neradi jsme odjížděli“