2. Egipt – opinie o hotelach

9,5

8,7

• Ocena dodana: 15 grudnia 2022

• Pokój dwuosobowy typu Standard

W korytarzach można było się potykać przez większość dnia o wyniki sprzątania pokojów. To przeszkadzało i miało niemiły wygląd.

Jeżeli chcesz odpocząć w bezpiecznym, czystym miejscu, nurkować w przejrzystej wodzie, być dopieszczonym przez przemiła obsługę, która potrafi przygotować pyszną kawę i dobrego drinka - to polecam Hotel Albatros. W recepcji Gay Tham Aly a w coctail-barze Aschraf Mohamed.

• Ocena dodana: 9 grudnia 2022

Pobyt udany. Było super.

Łazienka standardowa.

Jedzenie pyszne. Atmosfera świetna. Personel bardzo przyjazny.Lokalizacja bardzo dobra. Blisko sklepy i restauracje.

• Ocena dodana: 23 grudnia 2022

Pobyt mocno średni, bez poleceń.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

I tu więcej. Po pierwsze palenie w restauracji. Przyznam że pierwszy raz spotkaliśmy się z tym. Dla mnie tam gdzie stoją stoliki do posiłków i gdzie ludzie jedzą jest restauracja. Nie ma znaczenia że jedna ściana jest otwarta. Obsługa kompletnie nie reaguje na to. Zresztą w środku też palą elektroniki. Olewanie gości. Skoro na 50 osób dwie ustalają pod siebie zasady to szkoda słów. Nie przyjechaliśmy się stresować tylko wypocząć więc to my zmieniliśmy miejsce skoro nasze uwagi były bez znaczenia. Zresztą jesteśmy teraz w drugim hotelu i nie ma popielniczek w restauracji. Kolejna rzecz to muzyka. Animacje w dzień to normalna rzecz. Ludzie spędzają czas na basenie z dziećmi lub na plaży i muzyka jest Ok. Jej rodzaj to kwestia dyskusji ale generalnie nie jest to problem. Problem zaczyna się wtedy kiedy dyskoteka trwa do 23:00. A potem przenosi się do pokoi. Pytaliśmy i zmianę pokoju na dalej od klubu ale otrzymaliśmy info że tamte są tylko pokojami dla rodzin. Ci okazało się nieprawdą. To był mocny minus. Woda pod prysznicem kapała. Ciśnienia po prostu nie było. Zresztą główny budynek wymaga remontu na już. Internet to raczej chwyt marketingowy niż jego rzeczywista obecność. Więc ogólnie pobyt był pierwszy i ostatni. Ogólnie od 4 dnia pobytu czekaliśmy na zmianę hotelu. Wiem że pojawi się odpowiedź że moje uwagi zostaną przekazane ale to bez sensu bo w opiniach przed kilku lat są takie same odpowiedzi które nic nie zmieniają więc wnioskujemy że opinie klientów zwyczajnie nie mają znaczenia.

Trudno napisać co się podobało. Lokalizacja blisko bazaru. Poza tym stragan z owocami i warzywami 100m od hotelu z bardzo dobrymi cenami i świeżymi owocami. Fajne zejście na plażę plaża spora ale kamienista. Koniecznie potrzebne buty do wody. Miły personel.

• Ocena dodana: 8 listopada 2022

Przyjemny
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Nie ma co się oszukiwać- to jeden z najtańszych hoteli w okolicy. Więc ma już swoje lata. Zdecydowanie warto dopłacić do innych, nieco droższych hoteli

Ładnie położony hotel

Pobyt: listopad 2022