3. Murcia – opinie o hotelach
  4. La Manga del Mar Menor – opinie o hotelu
Hiszpania La Manga del Mar Menor Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Izán Cavanna Ocena: 7,3

„Idealne położenie oraz stosunek jakości do ceny moim zdaniem w tej cenie jakość jest na najwyższym poziomie posiłki wszystkie bardzo pyszne miejsce godne polecenia”

• „Bardzo ładne widoki o poranku spokój oraz ładne widok na morze .”

• „Mój rodzinny pobyt w apartamencie nad morzem był absolutnie wyjątkowy! Już od momentu przyjazdu czułam się jak w domu. Apartament był przestronny, nowocześnie urządzony i doskonale wyposażony we wszystko, czego można potrzebować podczas wakacji. Widok na morze z balkonu był zachwycający – to idealne miejsce na poranną kawę i wieczorne relaksowanie się przy zachodzie słońca 🌅 Lokalizacja apartamentu jest fantastyczna🏝 Bliskość plaży sprawiała, że każdego dnia mogłam cieszyć się słońcem i morzem bez konieczności długiego spaceru. W pobliżu znajdują się restauracje kawiarnie i sklepy, co było bardzo wygodne. Właściciele apartamentu byli niezwykle gościnni i pomocni 😍 Zadbali o każdy szczegół, aby mój pobyt był komfortowy. Ich troska i dbałość o gości naprawdę wyróżniają to miejsce. Zdecydowanie polecam ten apartament każdemu, kto szuka idealnego miejsca na wakacyjny wypoczynek nad morzem. Na pewno wrócę tu w przyszłości! Dziękujemy ❤️”

• „Bliskość plaży i restauracji zaledwie 50 kroków po wyjściu z bloku.Cicha spokojna okolica”

• „Apartament jest niezwykły, z kuchni widok na Morze Mniejsze , z salonu na Mniejsze i Śródziemne, pełne udogodnienia, nic nie brakowało , w kuchni pełne wyposażenie, łatwy odbiór kluczy i zwrot poprzez skrzynkę, pod nosem sklep z dużym zaopatrzeniem i przemiłą obsługą, a miejsce na La Manga przepiękne i Hiszpanie bardzo przyjaźni - bardzo dziękujemy i wygląda na to, że to nie nasz ostatni raz :)”

• „Apartament z dwoma balkonami ,z widokiem na dwa morza.Przyjemny basen i prywatność. Czysta plaża pod samym blokiem .Idealne miejsce na relaks.”

• „Apartament przywitał mnie urodzinowym winem oraz karteczka z życzeniami 💙 Widok zapiera dech w piersi . Lepszego nie widziałam . Dwa tarasy , dwupoziomowy bardzo przestronny aparatament z prywatnymi basenami na dole i plaża w 1 strefie przy samym morzu.Dostepny garaż lub bezpłatny parking Bardzo miła Pani na recepcji która dobrze tłumaczy jak dotrzeć na miejsce. 10/10 chętnie tam wrócę z rodziną Najlepsza restauracja z wyśmienitym jedzeniem to Sugar&spice”

• „Recepcja świetnie przygotowana na różne ewentualności. Sejf naprawiony w 5 minut. Czystość znakomita. Pokój przestronny. Śniadanie smaczne, wszystko to samo codziennie.”

• „Bajeczny widok z okna salonu jak i z tarasu. Super kontakt z wynajmującym. Apartament zgodny z opisem, w cenie również dostęp do tzw. Clubu gdzie można za darmo skorzystać np. z kajaka czy deski surfingowej.”

• „pobyt w hotelu uwazam za udany,pokoj duzy,bardzo cicho,widok na morze z obydwu stron. sniadanie bardzo dobre.”