3. Valencia Community – opinie o hotelach
  4. Santa Pola – opinie o hotelu
Hiszpania Santa Pola Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „1) Świetna lokalizacja: bardzo blisko morza, przy marinie, w sąsiedztwie lokali gastronomicznych, kafejek, barów. 2) Apartament przytulny, ładny, zadbany, wyposażony we wszystko co niezbędne. 3) Doskonały kontakt z właścicielką apartamentu, przemiła osoba, służąca pomocą, bardzo szybko reagująca w potrzebie, mimo, że nie jest na miejscu i działa na odległość! Vanessa dziękuję za wszystko!!!”

• Refugio del Mar Ocena: 10

„Obiekt w bardzo ciekawej lokalizacji z idealnym widokiem przy pięknej plaży”

• HOTEL NARCEA Ocena: 9,1

„Bardzo dobra lokalizacja , czysto śniadanie bardzo dobre polecam. Very good location close to harbour and promenade. Hotel in highest cleaning standards and absolutely delicious breakfast 100% positive feedback.”

• Casita del Puerto 3 Ocena: 9,3

„Wszystko było super. Mieszkanie wygodne, klimatyzacja, pralka, sypialnia z wiatrakiem, więc nawet w wysokich temperaturach było przyjemnie, do tego na powitanie czekało piwo w lodowce. 😁 Pani, która nas przywitała była niezwykle miła i szybko oraz sprawnie odpowiadała na późniejsze zapytania. Lokalizacja blisko plaży, marketu, mnóstwa restauracji i barów; dworzec główny też niedaleko. Słowem - polecam z całego serca. Komfort jak w domu, naprawdę warto. 🇪🇸❤️”

• „Czysty apartament, pełne wyposażenie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy restauracje i plaża. Gospodarz w stałym kontakcie, pomocny i życzliwy. Polecam”

• „Mieszkanie komfortowe, przestronne. Super miejsce - pomieszczenie gospodarcze z pralką i dodatkowym zlewem na wszystkie rzeczy po plażowaniu dzięki czemu łatwiej utrzymać porządek. Kontakt z właścicielami super, bardzo pomocni. Morze tuż za rogiem. 5 piętro spoko, byliśmy z trójką dzieci, nigdy nie stanowiło to problemu. W mieszkaniu ręczniki do plażowania, zabawki dla dzieci. Kuchnia wyposażona w potrzebny sprzęt. I cena jedna z tańszych w okolicy. Transfer na lotnisko super nam ułatwił powrót. Polecam wszystkim, my na pewno wrócimy :)”

• „Jak chcesz wypocząć to idealne miejsce”

• HOTEL NARCEA Ocena: 9,1

„Spałam jedną noc, hotel bardzo czysty, wszystko nowe niezużyte, reczniki i pościel idealne. Śniadania bardzo dobre, duży wybór.”

• „W samym centrum, a jednocześnie parę kroków do morza i plaży. Apartament nowocześnie i bogato wyposażony. Czysto i wygodnie. Blisko do lotniska.”

• Segovia 3 Ocena: 8,8

„wygodne,wszędzie blisko wygodne łóżko wygodne poduszki kuchnia wpełni wyposażona czystte zadbane mieszkanie wszystko ok.”

30 najlepszych hoteli w mieście Santa Pola