3. Andaluzja – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Torremolinos – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hiszpania Torremolinos Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, wystrój i widok z balkonu.”

• „Świetnie położony obiekt, niesamowity widok z apartamentu, z jednej strony morze i plaża z deptakiem a z drugiej góry. Apartament wystarczająco wyposażony. Co dwa dni była wymiana ręczników. Personel bardzo pomocny. Mimo slabej znajomości języka angielskiego z mojej strony nie było najmniejszego problemu.”

• „Bardzo dobre śniadania. Bezpłatny transfer lotniskowy.”

• „Mieszkanie bardzo dobrze usytuowane, ma wszystko czego potrzebujesz, czyste i schludne, właścicielka bardzo pomocna i uprzejma. Bardzo blisko do sklepów, serdecznie polecam, na pewno wrócę!”

• „Wyposażenie, lokalizacja, szybki check-in, czysto”

• „Doskonała lokalizacja, blisko plaży. Apartament wyposażony dosłownie we wszystko, czego potrzeba. Nawet leżaki plażowe i parasol. Gospodarz bardzo pomocny i dbający o swoich gości.”

• Las Palomas Beach Ocena: 8,6

„W przeciągu 2 tygodniowej objazdówki po Costa del Sol dwa razy byliśmy w Torremolinos i pobyt w Las Palomas zdecydowanie był najlepszym wyborem. Rafael to świetny gospodarz, przemiły facet, który był bardzo otwarty i pomocny. Mieszkanie przestronne i fajnie urządzone z licznymi udogodnieniami. Bardzo blisko plaży, a zarazem w obrębie budynku był prywatny, czysty basen. 10 min piechotą od centrum z liczymy restauracjami i klubami. Zdecydowanie polecam :)”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Torremolinos

na podstawie 76 613 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com