3. Kastylia-León – opinie o hotelach
  4. Villafranca del Bierzo – opinie o hotelu
Hiszpania Villafranca del Bierzo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Wszystko mi się tutaj podobało, położenie, wyposażenie i sympatyczny personel.”

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Wlasciciel Huan super goscinnu czlowiek,pyszne jedzenie czysto cieplo I milo.polecam 100%”

• „Urokliwie urządzony obiekt, bardzo przytulnie i domowo. To w jaki sposób zostałem przyjęty przez pracowników a późnej przez właściciela Dennego było czymś niespotykanym. Danny, to człowiek z pasją do drugiego człowieka i przejawia się to na każdym kroku: jak z Tobą rozmawia, jak się troszczy, jak prowadzi restaurację i obsługuje gości. Jeżeli nie masz możliwości, czy potrzeby noclegu, to koniecznie zatrzymaj się coś zjeść. Byłem zachwycony kolacją, którą miałem przyjemność kosztować. Żałuję, że nie zaplanowałem dłuższego pobytu. Chyba nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego przyjęcia. Z całego serca dziękuję!”

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Sympatyczny gospodarz, wygodne przestronne pokoje, domowa kuchnia, pralka i suszarka na miejscu. Piękne patio. Polecam!”

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Obsługa, praktycznośc wyposażenia, taras, czystość”

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Jose to wspaniały gospodarz. Całe serce Ci odda. Takie miejsce trudno nazwać inaczej niż domem. To taki dom dla pielgrzymów, gdzie miłość jest najważniejsza. Bardzo czyste pokoje, pościel, łóżka bardzo wygodne. Bardzo dobra kuchnia i wszystko co potrzebne. Będąc w Villafranca del Bierzo nie omiń tego miejsca.”

• „Czyściutko, przemiła obsługa, kawa, herbata, obfite śniadanie.”

• Viña Femita Ocena: 9,6

„Podobało mi się wszystko. Dosłownie. Dbałość o szczegóły gościnność pokój jedzenie. Opieka i zaangażowanie. Najlepsze albergue jakie spotkalam podczas mojego Camino. Można naprawdę poczuć się jak w domu :)”

• Hostal Cruce Ocena: 8,8

„czysto, życzliwy gospodarz, ciepło”