3. Baleary – opinie o hotelach

8,2

8,7

• Ocena dodana: 30 września 2023

Miły pobyt na Ibizie
    • Apartament typu Comfort z 1 sypialnią (2–4 osoby dorosłe)

- nie za duży wybór posiłków w opcji all inclusive, zwłaszcza jeśli chodzi o śniadania - przez cały tydzień było w kółko to samo, w dodatku bardzo mało warzyw (tylko pomidory). Reszta posiłków była już nieco bardziej zróżnicowana. - mrówki faraonki w pokoju oraz przed (nie było ich wiele, obawiam się, że pewnie ciężko całkiem nad nimi zapanować). Na szczęście mieliśmy opcję all inclusive, więc nie musieliśmy zostawiać jedzenia w pokoju. - usługa sprzątania obejmuje jedynie wymianę ręczników i pościelenie łóżek. Naczynia niestety nie były myte, a brakowało w wyposażeniu płynu do naczyń aby umyć je samemu.

Całkiem przyjemny hotel, meble dosyć nowe i w dobrym stanie. Wygodne łóżka. Do dyspozycji gości są dwa baseny (niestety o 18 bar na górze już był zamknięty, mimo informacji że jest do 19) oraz leżaki. Bardzo blisko do plaży z cudownie ciepłym i czystym morzem (widać dno;) a kolor wody jest wspaniały). Niedaleko hotelu jest przystanek autobusowy, skąd można się dostać do kilku miejscowości - dobra opcja, aby gdzieś wyskoczyć. Miasteczko jest bardzo ciche i spokojne, knajpy w większości zamykane o 21-23. Jeśli ktoś liczy na imprezy to w tej miejscowości może się zawieść, nam akurat zależało na odpoczynku i tutaj można go zaznać. Pracownicy hotelu neutralnie mili, ale niektórzy bardzo mili i pomocni. Pobyt oceniam za całkiem udany!

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

ok
    • Apartament typu Esmeralda z 1 sypialnią i widokiem na morze

czasami długo trzeba było szukać miejsca parkingowego - brak parkingu na terenie hotelu ( tylko publiczny)

Obiekt położony w bardzo ładnym miejscu, pokoje czyste, a jedzenie smaczne ;-) każdy znalazł coś dla siebie. Personel hotelu bardzo pomocny, doradzili nam gdzie wynająć samochód. Dużym plusem jest możliwość korzystania z baru na plaży.

• Ocena dodana: 11 maja 2023

• Apartament typu Standard z 1 sypialnią

Brak

Odnowiony apartament z widokiem na morze

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2022

• Apartament typu Superior z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

długa i trudna droga z pokoju do restauracji

widoki z basenu

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Pokój typu Studio - Oferta Specjalna

Na calym obiekcie czynny jeden malutki bar przy basenie w ktorym podają posiłki. Jedzenie bardzo słabe, na śniadanie wrecz brak wyboru. Brudno, śmierdzi nie polecam

Pokój brudny nie przypomina nawet tego ze zdjecia

• Ocena dodana: 25 czerwca 2022

2,0
    Napewno bysmy tam nie wróciły!
    • Apartament typu Esmeralda z 2 sypialniami i widokiem na morze

· Najgorszy pobyt w hotelu w jakim bylysmy a mamy ich za soba sporo, w hotelu zatrzymał sie czas, personel był nie miły i drwił z nas, kelnerowi sprawiało problem podanie wody w szklance chociaz nasi znajomi taka otrzymali i inni kelnerzy tez taka serwowali, napoje podawane były w brudnych plastikowych kubkach, drinki były nalewane z wczesniej rozrobionego dzbanka z woda…, barman nie chciał podać kawy 5 min przed zakończeniem śniadania i śmiał sie w oczy ze jej nie zrobi, jedzenie bylo nie jadalne, dobre były jedynie frytki reszta nadawała sie do kosza, niektóre potrawy śmierdziały oborą i po powąchaniu zbierało nas na wymioty… zdarzało nam sie zwrocic jedzenie na talerz. Na pizzy bylo napisane ze jest wegetariańska i zjadłam ja po czym kolezanki zauważyły ze byla z szynka na ktora mam alergie i bolał mnie brzuch, śniadania codziennie takie same, nic dla wegetarian poza niedobrymi pieczarkami i tostów z serem, brak sezonowych owoców, codziennie tylko melon którego brakowało po pol godziny i zostawały tylko owoce z puszki… Na stronie podane fałszywe godziny sterowania napojów, kelnerzy co chwile wymyślali nowa wymówkę aby tylko nam czegos nie podać, snaksy w hotelu to totalna porażka.. na stronie bylo napisane ze snaksy obejmują kanapki itp a dostępne były jedynie pakowane ciastka.. Co do pokoju często leciała tylko zimna woda i po zgłoszeniu tego mechanik przyszedł dopoero na drugi dzien po południu.. nie mialysmy jak wykapać sie na urodzinowa imprezę. Na sprzątaniu często brakowało jakiegoś ręcznika lub były podawane brudne…, papier toaletowy nie był dokładany.. zlew i lustro były brudne caly tydzien, od pierwszego dnia pobytu basen był brudny i pływało w nim pelno robaków, po zgłoszeniu tego i tak zapewniano mnie ze basen był czyszczony rano i wieczorem , na drugi dzien faktycznie wyczyścili basen, goscie hotelu to głównie wycieczki z dziecmi, ciągły hałas i krzyki nawet w nocy, lokalizacja hotelu byla bardzo slaba, wszedzie okolo 40 minut drogi, nie polecamy!!

Nic

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023