5. Opinie o obiekcie Grupotel Monte Feliz

8,5

7,4

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

• Studio (2 osoby dorosłe)

Pokój Studio 2os Bardzo fajny pokoj - przestronny z miejscem do siedzenia wewnątrz i na balkonie. Łóżka wygodne choć dwa pojedyncze (nie dysponują jednym dużym podwojnym). Dużo stolików z miejscem żeby się porozkładać z rzeczami. W szafie dużo wieszaków i darmowy sejf. Lazienka z wanną i zamykanym prysznicem, mydło przy umywalce i w prysznicu. Najwiekszym atutem był aneks kuchenny - świetnie wyposażony z płynem do naczyń, myjka i ręcznikiem kuchennym. Serwis sprzątający wymienił również pościel. Z wyżywienie nie korzystaliśmy. Basen dość duży żeby spokojnie popływać (kwiecień- chyba przed sezonem) i głęboki 160cm. Obsługa bardzo miła. Jest dostępny w hotelu mały sklepik, a wokół bezpłatny parking dla wynajętych aut. Jest dodatkowa brama, aby skrócić drogę na plażę. Ogród na terenie obiektu jest bardzo dobrze utrzymany i zadbany. Jest plac zabaw dla dzieci.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

• Studio (2 osoby dorosłe)

Brak parkingu, co nie godzi się w dzisiejszych standardach hotelu, aby płacic dodatkowo za postój auta. Na szczęście była możliwość zaparkowania w uliczkach. Siłownia hotelewa dodatkowo płatna, jakiśa absurd żeby płacić 30€ za osobę za tydzień. Dla nas skandal. Takie udogodnienia powinny być w cenie bez dyskusji

Lokalozacja idealna zarówno dla wypoczynku jak i na zwiedzanie wyspy. Super basen. Pokoje duże, w miarę czysto. Aneks kuchenny dobrze wyposażony. Balkon z widokiem na ogród świetna sprawa. Idealne miejsce, rano wschód słońca a wieczorem spokój.

• Ocena dodana: 18 marca 2024

• Apartament z 2 sypialniami (3 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Wymaga odnowienia

Dobre sniadania

• Ocena dodana: 7 marca 2024

Było super, polecam
    • Studio (2 osoby dorosłe)

Położenie na wzgórz co wiąże się z silnym wiatrem

Bardzo dobre śniadania, duży przestronny pokój, śliczny kot w recepcji, który był chyba maskotką całego hotelu, dbajcie nadal o niego😊

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

Fajny hotel w dobrej lokalizacji .
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Wiał mocno wiatr podczas naszego pobytu , ale to nie wina przecież hotelu .

Dobra lokalizacja do zwiedzania wyspy , parking bezpłatny dostępny na ulicach wookół hotelu , nie było problemu z zaparkowaniem . Czystość w hotelu ok , pokoje sprzątane poniedziałki , środy , piątki . Bardzo ładny ogród i basen z podgrzewaną wodą . Dostępne do wykupienia śniadania , mały sklepik spożywczy w hotelu . W tej miejscowości dostępne restauracje i sklepy spożywcze . Polecam ten hotel i tą miejscowość na południu wyspy .

• Ocena dodana: 18 lutego 2024

Apartament wymaga remontu

Apartament przestronny, dostęp do basenu i restaurscji

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

• Apartament z 2 sypialniami dla 2 osób

Mało restauracji do okoła i brak piaszczystej plazy

Obiekt jak najbardziej w porządku

• Ocena dodana: 8 lutego 2024

• Studio (2 osoby dorosłe)

Basen czynny w lutym tylko w godzinach 9-17 a więc w czasie kiedy normalnie jest się poza hotelem i zwiedza wyspę.

Hotel bardzo dobrze położony - 20 min od lotniska i niedaleko od głównej drogi GC-1, pokoje przestrzenne z aneksem kuchennym i balkonem. Sprzątanie 3 razy w tygodniu. Na terenie obiektu restauracja, basen, automaty do gier, stół do bilarda. Wokół dużo bezpłatnych miejsc parkingowych. W odległości spaceru market spożywczy.

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

Pokoje do odnowienia

Hotel ładny okolica cicha , plaże kamieniste

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

• Studio (2 osoby dorosłe)

Niestety my dostaliśmy studio które miało balkon od strony autostrady oraz pobliskiego toru kartingowego oraz lotniska dla małych samolotów i możecie sobie wyobrazić ten hałas. Praktycznie codziennie od rana a w weekendy cały czas !!!! Masakra. Również rozczarowani byliśmy basenem bo miał być podgrzewany a niestety nie był, polecam dla porównania Chester Beach Club w Mogan, woda 31 stopni ale basen płatny.

Lokalizacja, na wypady na całą wyspę oczywiście jeśli ma się wynajęty samochód. Teren hotelu zadbany, przyjazny personel i mały supermarket na terenie hotelu, przestronny i czysty apartament sprzątany co dwa dni lub na życzenie.

• Ocena dodana: 26 stycznia 2024

• Apartament z 2 sypialniami (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Łazienka wymaga porządnego czyszczenia i remontu.

Piękna zielen na terenie hotelu, dobra lokalizacja, spokojne miejsce, duże, rodzinne pokoje.

• Ocena dodana: 25 stycznia 2024

Jestem zadowoony

Słabe wi-fi

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 1 grudnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami (4 osoby dorosłe)

Raczej nie było takich rzeczy.Mysle że tylko by bylo trzeba już podremontowac pokoje oraz łazienki.

W Hotelu było wszystko co potrzebne żeby wypocząć. Siłownia, basen z dużą ilością leżaków, masaże na zamówienie bardzo polecam panią Marte,sklep,restauracja.

• Ocena dodana: 21 listopada 2023

• Studio (2 osoby dorosłe)

Glosna klimatycja oraz brak muzyki na basanie oraz szybko zamykany bar hotelowy

Bar umiarkowane ceny oraz wielkosc apartmentu

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

• Studio (2 osoby dorosłe)

Jedyny minus to słaby Internet.

Hotel godny polecenia.

• Ocena dodana: 14 listopada 2023

• Studio (2 osoby dorosłe)

Nad pokojem była chyba spiżarnia, lub jakieś inne pomiszczenie techniczne - od samego rana ( godziny 6) do nocy dzwieki od wózkow, dzwi, inne coś niezrozumiałe - to było nie do zniesienia

Lokalizacja objektu, basen, zasiedlenie się

• Ocena dodana: 25 października 2023

Polecam , bardzo fajny obiekt.
    • Apartament z 2 sypialniami dla 2 osób

Można by trochę ściszyć klimatyzatory ale wiadomo. Ze nie wszystko się da zrobić od razu, ważne ze sa i działają .

Atmosfera położenie i ogród, nie walczyłem o parking przy obiekcie, spełniają oczekiwania. Wpisy niezadowolonych sa zawsze, odnotowałem ze trzeba byc nigdy nie zadowolonym klientem abyś tym hotelu coś znaleźć. Brak animacji zapewnia ciszę i spokój.

• Ocena dodana: 4 października 2023

• Studio (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

nie mialem

• Ocena dodana: 30 września 2023

You will not find better place in that price range in whole gran canaria.
    • Studio (2 osoby dorosłe)

Łóżko było mało wygodne oraz klimatyzator chodził bardzo głośno. Internet urywało od czasu do czasu.

Czystość i bardzo miła obsługa. Basen. Cena do jakości. Ekipa sprzątająca była wspaniała. Dobrze wyposażona kuchnia.

• Ocena dodana: 23 czerwca 2023

Udane wakacje!
    • Studio (2 osoby dorosłe)

Mało ciekawa plaża w pobliżu hotelu - ale mając do dyspozycji samochód nie stanowi to problemu;)

bardzo miły i pomocny personel Smaczne i urozmaicone śniadania - ich powtarzalność nie stanowi problemu;) Przestronne, dobrze wyposażone pokoje. Bardzo wysoki poziom czystości. Polecam na krótsze lub dłuższe wakacje;)

• Ocena dodana: 7 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 1 dziecko)

Nie ma plazy żadnej,ocean jest ale nie nadaje się do kompania bo brudna woda,i same kamienie, tylko w hotelu basen i to nie podgrzewaną wodą bardzo zima. Jedzenie monotonne

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

Naszczególne podkreślenie zasługuje daleko idąca bezinteresowna pomoc ze strony obsługi hotelu.
    • Studio (2 osoby dorosłe)

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Śniadania bogate w różne produkty i smaczne. Można by trochę urozmaicić ofertę.

• Ocena dodana: 18 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

Meble i łazienka mocno zużyte.

Wygodny, duży apartament. Zadbany teren wokół hotelu, fajny basen, brodzik, wodny plac zabaw, pięknie utrzymana roślinność. W niedalekiej odległości jest kilka restauracji i plaża. miejscowość dobra jako baza wypadowa - zaraz przy autostradzie. Nie było problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego przy ulicach w pobliżu hotelu.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 13 maja 2023

Cudowny wypoczynek, gorąco polecam ten hotel
    • Apartament z 1 sypialnią (2 osoby dorosłe)

Płatna siłownia i przeciętne śniadanie ale jak to mówią nie ma nic za darmo więc i tak ten obiekt plasuje się bardzo wysoko. Nawet cieżko jest powiedzieć, że te rzeczy mi się nie podobały, po prostu jest to normalny standard na Wyspach Kanaryjskich.

Bardzo ładny duży basen, pokój czysty, przestronny, można powiedzieć, że był wręcz duży w tych pieniądzach, własny aneks kuchenny z dobrze wyposażoną kuchnią jak na pokój hotelowy, balkon z widokiem, jakość była super. Lokalizacja na uboczu, cicha okolica, sklepy w pobliżu, jeśli planujecie wypoczynek, gorąco polecam ten hotel.