2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach

• Ocena dodana: 28 maja 2023

3,0
    Słaby
    • Pokój trzyosobowy

Niestety prysznic przeciekał od spodu i woda wylewała się na lazienke:(

• Ocena dodana: 17 maja 2023

Pomimo bardzo niskich ocen na booking.com pobyt w Daisy Hotel oceniamy pozytywnie.
    • Pokój dwuosobowy

Łóżko. Twardy materac ze sprężynami wbijającymi się w plecy. Stelaż łóżka: metalowy z brakującymi elementami, które zostały zastąpione drewnianymi kołkami - prowizorka totalna. Metro pod hotelem to kwestia sporna: w toalecie drżą ściany jak kolejka akurat przejeżdża ale w pokoju niewiele już przeszkadza. W naszym odczuciu brzmi jak odległa burza. W pokoju brakuje mebli. Przestrzeń w naszym pokoju (B-2, pokój w piwnicy) da się zagospodarować lepiej wstawiając tam najtańszy stolik z IKEA. Duże okno balkonowe w pokoju na plus ale minusem jest to, że jest bardzo brudne. Pokój nie posiada firanek, jedynie zasłony zaciemniające. Jak ktoś ceni sobie prywatność to będzie siedział w ciemności. W Polsce w tej cenie za noc dostaje się standard 5 gwiazdkowy a tutaj bliżej do hotelu robotniczego stąd wiele negatywnych ocen spowodowanych rozczarowaniem. Wifi w naszym pokoju nie posiadało dostępu do Internetu. Dla mnie nie jest to problem bo zasięg w telefonie miałem przyzwoity. Brodzik prysznica nie odprowadza skutecznie wody więc trzeba uważać żeby nie przelać. Ściany pokoju w piwnicy są z karton-gipsu więc dźwięk przechodzi przenika się we wszystkie strony bez najmniejszych problemów. Mimo przeważającej ilości negatywnych doznań pobyt w Daisy Hotel uważamy za wspaniałe przeżycie :) Jeśli lubisz wygody typowo hotelowe - nie jest to miejsce dla ciebie. Jeżeli uważasz, że pokój wieloosobowy ze jedną, wspólną toaletą to opcja do rozważenia - Daisy będzie dla ciebie luksusowym kurortem.

W pokoju były ręczniki, których w opisie wyposażenia nie było. Ogromnym plusem był czajnik, sztućce, kubki oraz herbata i kawa (3w1). Największym plusem jednak jest lokalizacja obiektu. Blisko do stacji King's Cross. Bardzo blisko jest też bar The Racketeer (super piwo, wysokie oceny na google) oraz sklep Tesco oraz Burger King. Toaleta czysta, ciepła woda o każdej porze, mydło, szampon i płyn do mycia także był na miejscu. Obsługa hotelowa miła i bezproblemowa.

• Ocena dodana: 12 maja 2023

• Pokój Czteroosobowy

pokoje wymagają generalnego remontu tynk odpadał ze ścian, biurko było podrapane z każdej strony na ostatnim piętrze nie działa wifi

lokalizacja obiektu była całkiem przyzwoita nie daleko do metra, łazienka wyglądała przyzwoicie były kosmetyki i ręczniki. na biurku była herbata i kawa oraz w chłodne dni farelka aby ogrzać pokój

• Ocena dodana: 4 maja 2023

• Pokój Czteroosobowy

łóżka które kiwalo sie w każda stronę i strach był na nim usiąść a także okna które maja 3cm prześwity 😂 klimatyzacja gwarantowana

lokalizacja to jedyny plus tego miejsca.

• Ocena dodana: 15 listopada 2022

było znośnie
    • Pokój trzyosobowy

minus nie otwierające się okno, nie domykające się dni łazienki

dobra lokalizacja, czysta pościel, ręczniki

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 5 listopada 2022

• Pokój dwuosobowy

Jakość łóżka ( zapadnięte, ledwo się trzymało, podparte deseczkami) Bardzo małe pokoje Czystość poniżej zadawalajacego poziomu

Dobra lokalizacja, dobra cena

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 2 października 2022

Przygoda z atrakcjami
    • Pokój dwuosobowy

Słychać wszystko co robi sąsiad. Ściany z kartongipsu, do tego poziomu, że jak ktoś obok wchodzi do swojego pokoju, słyszysz jakby wchodził do Ciebie. Czarę goryczy przelało łóżko, skrzypi przy najmniejszym ruchu co bardzo przeszkadzało sąsiadom i nawzajem. Zasięgu wifi nie było w każdym miejscu, oczywiście byliśmy na najwyższym piętrze, ale to nie zmienia faktu że tam też powinien on być, musieliśmy kłaść telefony na podłodze i szukać najmniejszej kreski żeby móc skontaktować się ze światem. Recepcja nie mówi po polsku, pomimo zaznaczenia go w swojej ofercie. Całokształt hotelu idealnie pokazuje atrakcyjną cenę w bardzo dobrej lokalizacji, ucinając jak można na standardzie pokoju jaki dostajecie.

Lokalizacja super, łazienka dobra, czystość zachowana.

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

Przykro mi, ale nie polecam.

Brudno, ciasno i gorąco.

Hotel blisko dworca Kings Cross. Miły chłopak w recepcji.

• Ocena dodana: 9 października 2021

4,0
    Raczej ponownie nie skorzystam z Hotelu Daisy.Dziękuję.Wszystkiego dobrego życzę dla właścicieli.
    • Pokój dwuosobowy

Brak recepcji.Hotel Daisy jest w bardzo złym stanie.Wymaga generalnego remontu.Na sufitach same zacieki,brudno.Co do pokoi są bardzo małe,brak przestrzeni.Lóżka niewygodne,skrzypiące.

Jedynie lokalizacja była dobra.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 27 listopada 2023

TRAGEDIA I OSZUSTWO
    • Pokój Czteroosobowy

Brak kontaktu z obiektem, jakiegokolwiek. 3 tygodnie usiłowałam zmienić rezerwacje. Pisałam kilka maili z prośba o zmianę ilości osób +1 brak reakcji. Wreszcie napisałam do nich ze muszę anulować z powodu braku odpowiedzi, potwierdzenia ze możemy się wszyscy zjawić. Dalej brak jakiejkolwiek odpowiedzi, Jedyne co zrobili to zaznaczyli niedojazd i obciążyli mnie za pobyt. Usiłowałam z nimi to wyjaśnić i dalej brak kontaktu, BOOKING NIE POMÓGŁ .

• Ocena dodana: 17 listopada 2023

Omijać z daleka
    • Pokój dwuosobowy

Pokój wyglądał tragicznie, pleśń i plamy i dziury na ścianach, pokój nie był nawet posprzątany. Nie wynajmowałem w życiu gorszego noclegu

Nic, hotel nadaję się do remontu

• Ocena dodana: 2 października 2023

1,0
    Nie polcam, bardzo obskurnie.
    • Pokój trzyosobowy

Cała reszta. Pokój znajdował się w piwnicy. Posiadał ślady po ewidentnym zalaniu. Cała łazienka była zagrzybiona, niedomyta i ciężko było w niej oddychać. Szafki wyglądały jak ściągnięte ze śmietnika. Strach było używać kubków. Okno było nieszczelne i zastawiono, od zewnątrz śmieciami.Pokój stwarzał nieprzyjemne wrażenie i nim dało się w nim odpocząć.

Ciepła woda w kranie i wi-fi

• Ocena dodana: 25 września 2023

Nie polecam!
    • Pokój dwuosobowy

Widok z okna, łóżko stało niestabilnie na drewanianych podpórkach, drzwi do pokoju były niczym walka ze strogmenem, oczywiście nie mogło zabraknąć grzybka w łazience, woda w toalecie się cofała - śmierdziało kanalizacją.

Prywatna łazienka, chociaż była zalewana codziennie przez sąsiada z góry, który się kąpał

• Ocena dodana: 15 września 2023

Londyn atrakcjie

• Ocena dodana: 26 stycznia 2023

Tragedia
    • Pokój dwuosobowy

To miejsce zdecydowanie nie zasługuje na miano "hotelu". Bardzo brzydkie pokoje, brudne, zniszczone, grzyb, smród, łóżko miało połamane nogi, a z materaca wychodziły sprężyny, nie wiem co to miało być, ale na zdjęciach na prawdę wyglądał lepiej. Podczas podróży skupiam się na zwiedzaniu, nocleg jest dla mnie drugorzędną sprawa, ale to, co zobaczyłam w tym miejscu jest najgorszym noclegiem, w jakim spałam (a spałam w wielu miejscach). NIE POLECAM. Lepiej dopłacić, a przynajmniej nie bać się, że ktoś włamie się do pokoju i ukradnie mi rzeczy (w pokoju były zepsute drzwi od zewnątrz, przez które każdy mógł wejść). Będę walczyć o odszkodowanie.

Lokalizacja.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 4 listopada 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Pokój dwuosobowy

pęknięta szyba w oknie, nieszczelne okno dodatkowo, nie działające ogrzewanie. Zmarzłyśmy okropnie.

Pani na recepcji pomocna i bardzo miła.

• Ocena dodana: 23 października 2022

• Pokój Czteroosobowy

Halas z ulicy (samochody nawet w nocy).

Czajnik w pokoju.Dobra lokalizacja. Idealny wybór na krótki pobyt.

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

• Pokój dwuosobowy

Materac nadaje się do wymiany ponieważ jest troszkę niewygodny.

Tym razem pokój był bardziej przestronny i czystrzy! Widok z okna

• Ocena dodana: 28 marca 2022

2,0
    NIE POLECAM
    • Pokój dwuosobowy

Nie mogłam się zameldować, ponieważ była awaria - zostaliśmy przekierowani do innego obiektu Cromwell International Hotel. Mieliśmy dostać lepszy pokój niż w pierwotnej lokalizacji, aż strach co by nas czekało w Daisy Hotel. Łazienka brudna, pod prysznicem tylko gorąca woda, brudne ściany, okna. Odradzam!!!!

Lokalizacja, czysta pościel - to była jedyna czysta rzecz w tym pokoju!

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 17 października 2023

idealna do samotnych podróży lokacja do spania,
    • Pokój dwuosobowy

brudna łazienka, czuć było grzyba

dobra lokalizacja, niska cena

• Ocena dodana: 13 listopada 2023