3. Attyka – opinie o hotelach
  4. Porto Rafti – opinie o hotelu
Grecja Porto Rafti Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament bardzo przestronny. 3 sypialnie. 2 łazienki. Duży taras z pięknym widokiem na morze. Apartament bardzo dobrze wyposażony. Bardzo blisko plaży. Sklep i piekarnia bardzo blisko. Fantastyczne miejsce. Polecam !”

• A&D Apartments Ocena: 7,8

„Apartament w cichym i spokojnym miejscu, blisko do supermarketu i restauracji, plaża to około 15-20 min”

• „Piękny i komfortowy apartament, byliśmy pod wrażeniem wyposażenia apartamentu i czystości w nim zastanej. Lodówka pelna lokalnych owoców, kawa, herbata, ciastka to wszystko czekało na nas w apartamencie. Kosmetyki w łazience, suszarka, pralka ( z proszkiem, choć nie mieliśmy potrzeby korzystania). Apartament jasny, przestronny, klimatyzowany, z tarasem zapewniającym wygodne miekke meble i widok na morze. Polecamy serdecznie z własnym lub wypożyczonym samochodem będzie nieco wygodniej że wzgledu na lokalizację.”

• A&D Apartments Ocena: 7,8

„Cudowna lokalizacja, pokoje w pełni wyposażone”

• „Wszystko piękne widoki, miła i pomocna obsługa, super wyposażenie, komfort 100% i czysto wszędzie.”

• „Blisko plaży, czysta woda w morzu. Garaż. Dużo przestrzeni w apartamencie. Na powitanie woda i przekąski 👍”

• „Zaskakująca prywatność pomimo mieszkania z gospodarzem, Bardzo dobre wyposażenie. Gospodarz był bardzo pomocny. Służył bardzo cennymi radami. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo stresu podczas podróży Aten, zamiast męczyć się w korkach i szukać miejsc do parkowania. Okoliczne plaże są bardzo piękne i czyste.”

• „Blisko sklep i plaża”

• „estetyka, czystość, gościnność, wyposażenie kuchni, otoczenie budynku”