3. Comentarii despre case de vacanță în Thrace

9,9

9,7

9,4

• Comentariu trimis pe 8 mai 2024

Excelent, am reveni oricand.
    • Apartament superior

Varietatea micului dejun ar putea fi imbunatatita pentru a avea de unde alege, chiar daca asta ar insemna un 10 euro in plus la cazare. :)

Curatenia a fost impecabila. Servirea prompta. Gazda primitoare si interesata sa asigure clientilor un sejur cat mai placut. A ajutat in descrierea turistica a zonei si ne-a orientat in identificarea punctelor de atractie turistica. Ne-a placut modul de servire a micului dejun, afara, in curte.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2023

Nu exista.

Camerele spatioase si curate,fiecare camera are terasa proprie. Patul mare si foarte confortabil.Se face curatenie zilnic,se schimba prosoapele si la 2 zile lenjeria. Aparat de cafea in camera cu capsule pentru fiecare zi. Micul dejun se poate alege cu o zi inainte pe baza unei foi completate ( se bifeaza produsele care se doresc).

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023

Cea mai buna cazare din Thassos !!!
    • Apartament superior

Totul este la superlativ. Gazdele sunt foarte primitoare si receptive, s-au asigurat mereu ca sederea noastra este una perfecta. Camerele sunt superbe, facute sa te simti cu adevarat in Grecia, iar curatenia este exceptionala. Zi de zi ni s-au schimbat prosoapele si s-a facut curat in camera. In fiecare zi ni s-au pus noi capsule pt cafea, iar micul dejun poate fi servit in camera sau in gradina, la orice ora a diminetii (intre 8:00 si 10:30)dupa preferinta fiecaruia. Raportul pret-calitate este foarte bun. Recomand !!

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2023

• Apartament superior

Nu exista nimic care să nu ne fi plăcut.

Totul a fost minunat.Camerele arată exact ca în poze,se face curățenie zilnic,micul dejun este gustos și îți poți alege zilnic ce dorești dintr-o listă,există parcare in curtea hotelului iar doamnele ce se ocupa de hotel sunt foarte drăguțe și amabile dispuse să te ajute cu tot ce ai nevoie.

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

• Apartament superior

Foarte liniște, curățenie, pat foarte mare, gradina, mic dejun excelent, proprietarii foarte atenți și amabili. Totul perfect!

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2023

Perfection!❤️
    • Apartament superior

Ca nu am stat mai mult! there was really nothing to complain about!

Design-ul camerei! Ne-am simțit excelent. Camera luminoasa, micul dejun servit in camera, curatenie zilnica, gazde primitoare, cu zambetul mereu pe buze si gata sa ne ajute cu orice. Locatia proprietatii este excelenta, suficient de aproape de taverne si magazine (5 minute de mers relaxat) si in acelasi timp retrasa astfel ca este o oaza de liniște in aglomeratia din Limenaria. Ne-am simtit ca in familie. Efi si Maria ne-au facut sa plecam cu un sentiment aparte de implinire. Efi si Maria, ne-ati ramas in suflet! ❤️ Room design! We felt excellent. Bright room, breakfast served in the room, daily cleaning, welcoming hosts, always smiling and ready to help us with anything. The location of the property is excellent, close enough to taverns and shops (a 5-minute leisurely walk) and at the same time secluded so that it is an oasis of peace in the crowd of Limenaria. We felt like family. Efi and Maria made us leave with a special feeling of fulfillment. Efi and Maria, you are in our hearts!

• Comentariu trimis pe 18 iunie 2023

• Apartament superior

Micul dejun este bun însă poate fi mai diversificat. Se completează cu o zi înainte ce se dorește să se serveasca. Se poate servi pe terasă in cameră sau în curte. Recomand mai multe legume.

Este o locație liniștită. Gazda este primitoare și amabilă. Parcare în interiorul proprietății. Foarte curat. Curățenie zilnică. Schimbă prosoapele zilnic. Pat mare și confortabil. Aproape de centrul stațiunii. AC în cameră. Aparat de cafea în cameră. Ne-am bucurat de sejur în această locație. Cameră este de mărime potrivită iar balconul este spațios.

• Comentariu trimis pe 7 iunie 2023

Totul a fost conform asteptarilor; ceea ce am vazut in fotografii am gasit la locatie.

Totul a fost perfect!

Micul dejun a fost variat, putea fi servit in camera sau la o masa in gradina.

• Comentariu trimis pe 10 octombrie 2022

Minunat!
    • Apartament superior

Proprietatea este foarte frumoasa, bine ingrijita, foarte curata, cu o curte bine intretinuta, spatiu pentru petrecerea timpului; Camera a fost foooooarte frumoasa, disign inspirat de casele traditionale grecesti, calda, cu materiale naturale; curatenie impecabila; am avut la dispozitie o mini-bucatarie unde am putut pregati ceva rapid pentru micul dejun (am avut la dispozitie toaster, fierbator si espressor, plus toate cele necesare pt servirea mesei de 2 persoane); Balconul camerei a fost perfect pentru servirea micului dejun sau unei cine usoare. Gazda, Efi, foarte primitoare, draguta, amabila, ne-a oferit multe informatii si indrumari pentru ca sederea noastra pe insula sa fie placuta si interesanta. Cu siguranta Thassos este un loc in care vom reveni si cu siguranta vom dori sa venim tot "La Pierre".

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2022

Recomandam cu incredere LA PIERRE . O cazare superba , la pret corect . Gazda primitoare !
    • Apartament superior

Nu exista ceva care sa nu ne fi placut .

Gada primitoare , curatenie la superlativ si mancarea exceptionala .

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2022

Sejur de vis la "La Pierre", Limenaria, Tassos, Grecia
    • Apartament superior

Aerul condiționat ar putea funcționa un pic mai bine.

Camera, gradina, locația și mai presus de toate, gazdele ! Foarte curat, iar gazdele noastre ne-au făcut să ne simțim răsfățați și tratați cu dragoste. Ne-am bucurat de tot ce are Grecia mai bun: plaje de vis, apa ireal de limpede, mâncare fabulos de gustoasa și ospitalitate grecească la superlativ.

• Comentariu trimis pe 10 iulie 2022

Fabulos !

Absolut totul !

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2022

• Apartament superior

Curatenia, atenția la detalii, disponibilitatea gazdelor. In fiecare zi găseam camera impecabila. Produsele cosmetice erau de cea mai buna calitate. Proprietara Efi și fiica ei Maria erau foarte drăguțe, sociabile și ne satisfăceau toate dorințele. Micul dejun era a la carte și ni-l serveau in gradina. Patul și pernele erau foarte confortabile.

• Comentariu trimis pe 30 aprilie 2022

• Apartament superior

Situată in zona centrală.,se poate ajunge pe jos foarte ușor pe malul marii și cu toate astea , este o oaza de liniște și relaxare. Totul este bine îngrijit , curățenia exemplara făcută zi de zi, iar atenția la detalii a gazdelor , mama și fiica, îți sporesc confortul șederii la La Pierre. Camera este spațioasă, patul imens , baia modernă si bine utilată , chicineta cu espressor si capsule cafea , iar balconul îți oferă o panorama a căsuțelor înghesuite din micul orășel.

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2021

Excelent

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 5 august 2021

Locul de unde nu mai vrei sa pleci
    • Apartament superior

Un loc de cazare deosebit, unul dintre cele mai frumoase in care am fost vreodata. Camera este foarte curata, frumos decorata, micul dejun excelent, servit in camera la ora dorita, patul si asternuturile confortabile, iar pernele...de vis. Dar pe langa cazarea impecabila, locul este special datorita oamenilor care se ocupa de el. Sinceri, onesti, extrem de amabili, cu energie buna si gata oricand sa te ajute cu ce ai nevoie. Ne-am simtit minunat si ne bucuram ca am intalnit acesti oameni frumosi. Efi, Maria, Elli multumim pt. tot! 🤗💟

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 1 iulie 2022

• Apartament superior

A fost superb din toate punctele de vedere,nu exista nimic de reproșat pentru curățenie și facilitățile oferite de personal!!!

• Comentariu trimis pe 17 septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2022