3. Split-Dalmatia County – opinie o hotelach
  4. Promajna – opinie o hotelu
Chorwacja Promajna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Amare Ocena: 9,6

„Przede wszystkim komfort, czystość ( serwis sprzątający z wymianą ręczników co 3 dni) doskonały kontakt z panią Manager, lokalizacja.”

• Apartmani Obala Ocena: 10

„Jeśli chodzi o lokalizację to jak dla nas bardzo dobra - nie przy samym deptaku, więc nie słychać porannego zgiełku, a do morza blisko. Gdy tam przyjechaliśmy to nie musieliśmy nigdzie jeździć samochodem. Wszystko co potrzebne na wakacjach znajduje się blisko. W pokojach czysto. Gospodarze bardzo uprzejmi.”

• Marello Ocena: 9,2

„Bardzo Smaczne Pyszna Kawa”

• Apartmani Andrea Ocena: 9,7

„Przestronny apartament dla 4 dorosłych osób. Położony blisko plaży, restauracji i sklepów. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Apartament czysty i dobrze wyposażony.”

• Felix Ocena: 9,5

„Super blisko plaży, w apartamencie wszystkie niezbędne rzeczy. Parking, gospodarz super pomocny. Polecam”

• Felix Ocena: 9,5

„Lokalizacja jest perfekcyjna, apartamenty są bardzo czyste i dobrze wyposażone.”

• Villa Šutić Ocena: 8,7

„Bardzo mili i profesjonalni gospodarze, przyjemne miejsce do spędzenia kilku dni na Riwierze Makarskiej. Pyszne domowe jedzenie.”

• „Komfortowy pokoj, przepyszne i urozmaicone sniadania, niedaleko do plaży, świetny właściciel. W skali do 10, dałbym 11😁”

• White Stone Villa Ocena: 9,6

„Spokojny rejon i miła obsługa hotelowa.”

• Villa IN Ocena: 9,8

„Lokalizacja i wygląd obiektu”