3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,9

9,9

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Studio nr 2 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Przecudowne miejsce, do którego się wraca. Właścicielka cudowna kobieta, faktycznie piecze pyszny chleb dla gości. Czystość na najwyższym poziomie. Rewelacja pod każdym względem.

• Ocena dodana: 4 października 2023

Bilo je super, hvala na svemu!

nic

Noclegi bez śniadania.Ale codziennie Pani piekła pyszny domowy chleb dla każdego Apartamentu. Było to bardzo miłe i nigdy wcześnie się z tym nie spotkaliśmy

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

Udany pobyt
    • Apartament z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Wszystko było w porządku apartament przestronny czysty i dobrze wyposażony, widoki z balkonu obłędne. Właścicielka codziennie piekła nam świeży chleb który był mega smaczny. Do linii brzegowej blisko ale trochę pod górkę lecz nie sprawiało to jakiegoś większego problemu. Reasumując daje najwyższą ocenę bo obiekt naprawdę na tyle zasługuje.

• Ocena dodana: 17 października 2022

• Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Absolutna rewelacja pod każdym względem (lokalizacja, łatwy dojazd, bezpieczny parking dla motocykla, świetna baza wypadowa do Dubrovnika). Właścicielka bardzo dbała o swoich gości, a jednocześnie była niezwykle dyskretna. Każdego ranka czekał na nas świeżo upieczony chleb, a na przywitanie- domowe ciasto. Bardzo czysto, blisko do plaży, wspaniałe patio z drzewem cytrynowym, granatu i figą, piękny widok, do dyspozycji leżaki, w pełni wyposażona kuchnia. Sam Cavtat to urokliwe miejsce do spokojnego wypoczynku. Na pewno tam wrócimy!

• Ocena dodana: 13 października 2022

• Apartament z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Wszystko super, lokalizacja, piękny apartament, super wyposażony, pralka, żelazko, ekspres do kawy, kuchnia z pełną zastawa i super balkon, duży ze stołem na 6 osób i częścią wypoczynkową. Dodam jeszcze że gospodyni codziennie rano piekła dla nas chleb i jeszcze cieplutki zostawiała przy drzwiach. To super miejsce i polecam wszystkim. Gorące pozdrowienia i podziękowania dla gospodarzy.

• Ocena dodana: 23 września 2022

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Bardzo ładny apartament z dużym tarasem z którego roztacza się przepiękna panorama z cudownymi zachodami słońca miła i sympatyczna gospodyni na powitanie poczęstowała ciastem i winogronem oraz przez cały pobyt codziennie rano piekła dla gości przepyszny chlebek

• Ocena dodana: 16 września 2022

• Studio nr 2 z balkonem (2 osoby dorosłe)

W apartamanecie czysto, Pani właścicielka bardzo miła i pomocna, piękny taras z widokiem oraz drzewkami owocowymi no i codziennie pyszny, świeży chleb. Obiekt położony wysoko i jest sporo wchodzenia po schodach, jednak po kilku dniach można się przyzwyczaić. No i przynajmniej spala się trochę kalorii po pysznym jedzeniu ;)

• Ocena dodana: 13 września 2022

Super obiekt.
    • Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Apartament znajduję się na wzniesieniu.

Super widoki, miła obsługa i świeży chleb codziennie.

• Ocena dodana: 2 września 2022

• Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Cóż ! Muszę przyznać że powrót z plaży był męczący ostre podejscie do góry po schodach jednak cała reszta to rekompensuje dla zdrowej i sprawnej osoby było to wyzwanie ale do zaakceptowania - trochę ruchu na urlopie 🏖️👍

Przemiła gospodyni! zostaliśmy przywitani pysznym ciastem - jabłecznikiem domowej roboty - pycha😋 Codziennie rano budził nas zapach domowego chlebka który gospodyni zostawiała dla nas przed naszymi drzwiami ( wszyscy goście byli obdarowywani) Apartament przestronny czysty z udogodnieniami .Okolica spokojna blisko do Dubrownika i te widoki👍Z czystym sumieniem Polecam

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2022

• Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Na terenie obiektu można palic. Dochodzi do sytuacii że jesz sobie śniadanie na tarasie, delektujesz się jedzeniem i widokiem, a twój sąsiad zaczyna palic papierosa i cały dym z wiatrem leci na ciebie

Gospodyni bardzo miła. Piecze chleb dla swoich gości i przynosi ciepły codziennie rano.piekny widok z tarasu. Urocze zwierzaki na terenie

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2022

• Apartament z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Najlepszy apartament w jakim byłem dotychczas w Chorwacji. Czysty, nowoczesny, dobrze wyposażony (klima w każdym pokoju). Przestronna, wygodna i bardzo ładna łazienka. Meble, wystrój oraz utrzymanie wnętrza na bardzo dobrym poziomie. Ogromny taras ze stołem i leżakami, z pięknym widokiem na zatokę. Utwardzone, równe miejsca parkingowe. Niezwykle sympatyczna i pomocna właścicielka. I wisienka na torcie, codziennie rano świeży, domowy chleb od gospodyni. Kolejna wizyta w okolicach Dubrownika na pewno u tej Pani!

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2022

Super miejsce na wypoczynek
    • Studio nr 2 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Bardzo udany pobyt, właścicielka jest niezwykle mi

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2022

Bardzo udany pobyt w apartamencie Siljug. Właścicielka była niezwykle ciepłą i pomocną osobą. Codziennie rano otrzymywal

brak

taras z widokiem na morze, piękne zachody słońca

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

Jedno z najlepszych miejsc w jakich byłam
    • Studio nr 2 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Przepiękna okolica, swietnie wyposażony apartament i przemiła właścicielka to tylko niektóre z zalet :) Świetna lokalizacja, spacerem kilka minut do plaży i miasta, jednak dla osoby ze słabą kondycją spacer może być trochę problematyczny z uwagi na charakterystykę uksztaltowania terenu w Chorwacji. Niemniej bardzo polecam i na pewno jeszcze tu wrócę. Ogromne podziękowania za bardzo udane wakacje :)

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Wysoka wspinaczka z plaży

Wspaniałe miejsce , przepiękny widok z tarasu,dogodny parking. Właścicielka bardzo miła pomocna.

• Ocena dodana: 3 czerwca 2022

• Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Trzeba iść ostro pod górę 😀 wracając z plaży po całym dniu.

Widok, rozmiar apartamentu,i czystości

• Ocena dodana: 3 września 2021

• Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Bardzo uprzejmi gospodarze. Pokój czysty. W pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Dobre wifi. Tv. Rano świeży chleb od gospodyni. Miejsce parkingowe pod domem. Blisko zjazdu z drogi. Polecam pobyt u tych państwa.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Wypoczęliśmy w komfortowych warunkach. Polecam!
    • Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Z dziecmi daleko do plazy - tj trzeba przejść spory kawałek po schodach. Ostatecznie jeździliśmy autem po rożnych plażach.

Przemiła właścicielka dbająca o komfort gości. Codziennie piekła nam świeży chlebek. Swietnie wyposażona kuchnia, ogromny salon. Wygodne lozka.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2021

Fantastyczne miejsce, bardzo miła gospodyni, gorąco polecamy
    • Apartament z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Jedyny drobny mankament to lokalizacja - dosyć strome zejście do morza, ale po kilku spacerach można się przyzwyczaić.

Bardzo podobał nam się powitalny prezent - regionalne przysmaki. Gospodyni bardzo miła i uczynna. Przepiękne widoki z tarasu. Apartament znakomicie wyposażony, nie brakowało niczego. Gospodyni przynosiła nam codziennie fantastyczny domowy chleb. Klimatyzacja bardzo wydajna, oddzielnie regulowana dla każdego pokoju. Żadnych uwag krytycznych.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

Serdecznie polecam 🧡
    • Studio nr 1 z balkonem (2 osoby dorosłe)

Duże ładne patio z drzewami owocowymi przy pokojach na parterze. Widok na morze i codziennie rano świeży chlebek pieczony przez właścicielkę ❤️ apartamenty są czyste ,dobrze wyposażone i w dobrej cenie . Spokojna okolica 😊

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 11 lipca 2021

• Ze zwierzęciem
    • Apartament z 2 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Och ten chleb! Codzienie rano swiezy przemila pani gospodarz przynosila nam do pokoju. Spalismy (wakacje!) po przebudzeniu na drzwiach czakal na nas chlebek. Nie trzeba bylo specjalnie chodzic do sklepu. Pani gospodarz byla na miejscu zawsze chetna pomoc, doradzic. Fantastyczny widok z tarasu (duzego) na morze, Dubrownik. W naszym apartamencie byla zmywarka natomiast pralka jest dostepna na dole w osobnym pomieszczeniu. Warto wybrac sie na plaze na prawo schodzac w strone morza. Trzeba znalezc sciezke ale za to sa pratkycznie bezludne. Polecam!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

• Apartament z 3 sypialniami, tarasem i widokiem na morze

Nie najlepiej działający internet.

Niesamowity widok z balkonu. Przestronny apartament, codziennie świeży chleb pieczony przez właścicielkę, w pokojach osobna klimatyzacja, kuchnia w pełni wyposażona. Pralka, zmywarka, dwie łazienki. Pani mówiąca po angielsku.

• Ocena dodana: 16 maja 2024

Super apartament z przepięknym widokiem na morze. Czysty, bardzo dobrze wyposażony i skomunikowany (blisko przystanku au

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2024