Od Žala 1, 20210 Cavtat, Chorwacja
Nr 8 z 8 hoteli w mieście Cavtat
Wybór GościNa podstawie 122 opinii o hotelu
7,9Czystość
8,4
Komfort
8,4
Lokalizacja
9,0
Udogodnienia
8,0
Personel
8,5
Stosunek jakości do ceny
7,8
Bezpłatne WiFi
8,8
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowegoOcena dodana: 22 czerwca 2026
Magda
PolskaHałas i ciągła muzyka
Bliskość plaży
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 3 czerwca 2026
Fojcik
PolskaPlaża
Lokalizacja w sumie wszystko ok
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 1 czerwca 2026
Monika
PolskaAnimacje na basenie tylko po francusku i strasznie głośne
Pyszne jedzenie. Bliskość morza. Fajna lokalizacja. Czysto. Duża przestrzeń. Stare miasteczko oddalone o 1 km.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 21 maja 2026
Danuta
PolskaBrak przystanku autobusowego w pobliżu hotelu
Pyszne jedzenie, blisko morze, dostępne leżaki. Personel miły i pomocny. Przechowalnia bagażu oraz możliwość korzystania z napojów po wymeldowaniu.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 18 maja 2026
Dagmara
PolskaAnimacje po francusku
Przepyszne jedzenie i bardzo zróżnicowane. Znakomita lokalizacja hotelu przy samym morzu.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 13 maja 2026
Ewelina
PolskaPierwszego dnia po przyjeździe o 7.30 nie dostaliśmy od razu pokoju na co byliśmy przygotowani, ponieważ check in jest od 15.00, ale nie otrzymaliśmy bransoletek all inclusive, więc ze śniadania nie mogliśmy skorzystać, co w innych hotelach w których byliśmy było standardem nawet jak się czekało kilka godzin na pokój. Nawet nie zaproponowano byśmy się czegoś napili. Obsługa na recepcji była nie miła. Naprawdę pierwszy raz się spotkaliśmy z tak słabym potraktowaniem. Dwa, że hotel z zewnątrz jest bardzo obskurny. Nam to aż tak bardzo nie przeszkadzało, ale jednak teren w okół wymaga dużego odnowienia. Woda w pokoju tylko na powitanie, ale zawsze można było ją uzupełnić w dystrybutorach co uważam za plus. Minusem był dostęp do napoji tylko w jednym miejscu. od 10-18 przy basenie, wieczorem w lobby - trzeba było trochę spacerować. Minusem jest też to, że hotel jest mocno nastawiony na gości z Francji, których jest bardzo dużo. Ogólnie większość gości to emeryci- nam to nie przeszkadzało, bo był spokój.
Spory wybór jedzonka. Zawsze można było coś wybrać i dobre w smaku. Napoje samodzielnie się nalewa co jest bardzo wygodne i duży wybór. Nawet piwko i winko. Kawka w porządku. Zawsze świeże owocki do posiłków. Jedzenie jak na hotel 3 gwiazdkowy przepyszne. Mi jako wegetariance zawsze udało się coś znaleźć dla siebie i wszystko mi smakowało, a jedzenie posiłków z widokiem na może było rewelacyjne. Usytuowanie hotelu było rewelacyjne. 10 min autem od hotelu z lotniska. 30 min. od Dubrownika - z centrum cavat jeżdżą autobusy za 4 euro od osoby. Widoki z hotelu niesamowite na morze. Do centrum cavat prowadziła promenada - bardzo ładnie i przyjemnie się szło. Wszędzie bardzo czysto. Pokoje godzinie sprzątane.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 13 maja 2026
Dianeczka
PolskaCena dość wysoka.
Bardzo smaczne śniadania. Widok na morze i piękny zachód słońca.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 9 maja 2026
Mariusz
PolskaNiskiej jakości śniadania. Droga kolacja w formie open. Plamy po zabitych owadach na suficie.
Plaża przy hotelu. Klimat wokół hotelu. Super sklepik w hotelu.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 1 maja 2026
Mateusz
PolskaNie znajduje.
Odległość do plaży i wygodne pokoje
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 26 kwietnia 2026
Marek
PolskaLokalizacja, czystość, podejście personelu do wypoczywających gości można opisać tylko samymi pozytywami. Miejsce parkingowe zapewnione, ale byliśmy poza sezonem a nie wydaje mi się aby wszyscy przyjeżdżający samochodami mogli się pomieścić na parkingu hotelowym w ścisłym sezonie, ale mogę się mylić. Mieliśmy wykupione w ofercie śniadania i kolacje. Zawsze można było coś znaleźć odpowiedniego dla siebie. Dość spora oferta żywieniowa. Fenomenem była możliwość w ofercie kolacyjnej wlania do kieliszka nieograniczonej ilości białego lub czerwonego wina (crno vino je bylo jako dobro) lub jak ktoś wolał piwa. Za ten pomysł hotel zasługuje na gwiazdkę michelin. Dla mnie i mojej małżonki same pozytywy. Pewnie tam jeszcze wrócimy.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 22 kwietnia 2026
Lilia
Polska-
Bardzo polecam hotel, idealna lokalizacja obok morza. Też nie trzeba daleko chodzić żeby znaleźć jakąkolwiek restaurację z dobrymi cenami i dużymi porcjami. Byliśmy tylko 3 dni, ale zawsze mieliśmy posprzątane w pokoju. Dojechać do Dubrownika też można komfortowo, od hotelu jest ok. 15 min pieszo do dworca. Dziękujemy serdecznie, napewno kiedyś wrócimy ❤️ 🇵🇱🇺🇦
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 23 października 2025
Pawel
PolskaHotel najlepsze czasu juz ma dawno za sobą. Jest dosc zużyty, a czystość pokoju, nawet po sprzątaniu daje wiele do życzenia - pełno kurzu wszędzie i pozostawionych śmieci w pokoju. Wszędzie ślady po zabitych komarach, gryzą nawet po sezonoe w październiku, weźcie sobie środek na komary. Widok na ulicę - bardzo głośno o wczesnej porze bo wciąż przyjeżdżają i odjeżdżają autokary. Woda w basenie nie podgrzewana.
Dobra lokalizacja i stosunek.ceny do jakości.
Pobyt: październik 2025
Ocena dodana: 10 września 2025
Mariusz
PolskaAnimacje dla dzieci jak i również dla dorosłych nastawienie na turystów z francji
Blisko plaży, super pokoje
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 8 września 2025
Anna
PolskaPokój zbyt mały jak na trzy osoby i wymaga już odświeżenia. Brak zestawu do kawy i herbaty.
Miałam opcję all inclusive, więc posiłki z głowy. Plaża przy obiekcie. Pomocny personel. Szczególnie Pan Boris z recepcji, który był bardzo pomocny.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 6 września 2025
Klaudia
PolskaMinus pokoju rodzinnego ulokowane na parterze brak możliwości otworzenia okna, jest klima i jedyne drzwi wychodzące na taras przy plaży, spanie Q nocy przy otwartych na oścież drzwiach kiepski pomysł 😄a w nocy spać przy klimatyzacji osobiście nie lubię, ale to szczegół.
Dobra lokalizacja jeżeli chce się zwiedzić Dubrownik, statek wypływa spod hotelu. Pokoje czyste, śniadania i obiadokolację w porządku. Lepiej samemu wejść na stronę hotelu i zabukować tam pokój, możliwość wyboru lepszych opcji, taniej również z niepełnym wyżywieniem (przez booking zamówiło mi dwa pokoje, nie było opcji rodzinnego jak potem domówiłam na ich stronie bezpośrednio).
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 19 sierpnia 2025
Tomasz
Polska.
.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 9 sierpnia 2025
Aneta
PolskaŁazienka zbyt mała na rodzinę . Brak półek w łazienkach.
Hotel bardzo przyjazny dla dzieci, dużo animacji, miła obsługa , super dostęp do morza, dobra komunikacja do Dubrownika
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 1 sierpnia 2025
Robert
PolskaProgram animacyjny nastawiony na klientów francuskich, ogólnie nam to nie przeszkadzało ale mogli by to zrównoważyć. Czystość na tarasie w miejscu restauracyjnym do poprawy. Personel do przeszkolenia ;)
Okolica piękna, można pospacerować delektując się przepięknymi widokami. Plaża tuz przy hotelu. Personel pomocny, szczególnie na recepcji. Mieliśmy widok na morze wiec rewelacyjnie :)
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 27 lipca 2025
Jula0107
PolskaJak na tak duży hotel, 3 baseny,małe w których głównie siedziały dzieci,ale nie przyjeżdża się w takie miejsce żeby siedzieć przy basenie😎No i oczywiście leżaki zajmowane od wczesnego rana,na których leżą przez cały dzień ręczniki a nikogo nie ma...
Ładnie położony hotel, tuż nad samym morzem, w otoczeniu zieleni.Wrażenie robi wejście do hotelu, gdzie od razu rzuca się w oczy taras z pięknym widokiem na morze...pokój bardzo czysty, sprzątany codziennie, z małym balkonem.Dużo miejsc do odpoczynku na zewnątrz,tarasy,stoliki,ławki...Bardzo dobrze działająca klimatyzacja.Hotel dość duży, ale rozmieszczenie budynków sprawia, że nie bylo widać i słychać tłumów.Jedzenie bardzo dobre, choć śniadania monotonne, ale tak to już bywa w tego typu obiektach.Bardzo miły personel!
Pobyt: lipiec 2025




Ocena dodana: 8 lipca 2025
Krzysztof
PolskaPrzepiękny widok, dobre śniadanie.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 26 czerwca 2025
Jawoszek
PolskaSłaba jakość napoi alkoholowych i bezalkoholowych
Lokalizacja, blisko lotniska, autobus miejski do Dubrownika
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 23 czerwca 2025
Maria
PolskaJedzenie ok ale niestety nie podgrzewane w bemarach co skutkowalo tym, ze cieple bylo bardzo krótko. Podgrzewane talerze tylko w teorii bo w praktyce i tak zimne. Po nalozeniu na talarz, dojsciu do stolika, potrawy byly juz zimne przez co tracily na smaku. Napoje takie jak wino rozcieczone woda. (Pakiet all inclusive) W pokoju duze lozko i niestety dwa rozjezdzajace sie materace
Lokalizacja, bliskosc do lotniska, wielkosc obiektu (nie za mały ani nie za duzy), godziny posiłków (all inclusive) wygodne lezaki przy basenie, mozliwosc wymiany ręczników kapielowych codziennie, duze lobby i wygodne meble. Pizza na kolacji bardzo smaczna. Obiekt ogolnie w miare dobrze zabdany na zewnatrz.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 6 czerwca 2025
Łukasz
PolskaHotel nastawiony tylko i wyłącznie na gości z Francji. Wszystkie Iwenty, Animacje pod gości z Francji czyli w języku francuskim. Śniadania przez 7 dni takie same i mało zróżnicowane Pokój mały pomimo że wiadome było że z dzieckiem (niemowle) to łóżka pojedyncze zsunięte w jedno. W pokoju drzwi jakby to było studio a za drzwiami drugi pokój wiec o ciszy można było zapomnieć. Głosy każdej rozmowy, chrapanie itd.
Lokalizacja, nie w samym centrum ale na tyle blisko że spacerkiem do centrum z niemowlakiem można było spacerować 2 razy dziennie. 1,2 km
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 5 czerwca 2025
Tomasz
PolskaNic
Świetny
Pobyt: czerwiec 2025
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego