Sisplac 31, 52100 Pula, Chorwacja
Nr 30 z 32 hoteli w mieście Pula
Wybór GościNa podstawie 33 opinii o hotelu
6,8Czystość
7,3
Komfort
6,9
Lokalizacja
8,2
Udogodnienia
6,5
Personel
8,1
Stosunek jakości do ceny
7,0
Bezpłatne WiFi
9,1
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 13 czerwca 2026
Rafał
PolskaJedynie o co mógłbym się doczepić to brak w pokoju mini chłodziarki i dzbanka do gotowania wody.
Sam hotel lata świetności ma za sobą, ale nam to nie przeszkadzało. Bliskość plaży bo nie całe 100m to zapewne atut. Śniadanie wyśmienite, każdy znajdzie coś dla siebie. Kolacja a właściwie obiad w godzinach kolacji również pyszny. Różnorodność potraw w większości na ciepło to też na plus. Dodatkowo darmowe soki, piwo i wino do obiadu też jest zaletą. Korzystaliśmy również z pubu. Kawa super, piwo również. Dla osób ceniących ciszę i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Obsługa również na plus. Przy najbliższym pobycie w Puli na pewno zarezerwuję pobyt ponownie w tym hotelu.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 30 lipca 2025
Zbigniew
PolskaObiekt z poprzedniej epoki bardziej w stylu koloni dla dzieci ale znośnie na krótki pobyt
Miły personel w miarę smaczne posiłki
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 6 stycznia 2025
Cezary
PolskaWyjątkowe położenie hotelu niedaleko urokliwej zatoki. Dobre śniadania. Miły personel.
Pobyt: grudzień 2024
Ocena dodana: 12 sierpnia 2024
Michał
PolskaHotel nadgryziony zębem czasu. Za tę samą cenę mozna wynająć nowoczesny apartament. Jeśli ktoś lubi klimat poprzedniej epoki to będzie się tutaj czuł wspaniale.
Wspaniała lokalizcaja, bardzo miła obsługa, smaczne śniadania.
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 13 lipca 2024
Damian
PolskaHotel potrzebuje remontu, brak sali do gier, brak lodówki w pokoju, mały basen.
Lokalizacja, jedzenie, czystość
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 12 września 2023
Ryszard
PolskaBrak czajnika na wyposażeniu .
Lokalizacja hotelu bardzo dobra, spokój i cisza, blisko plaży.Śniadania i obiadokolacje różnorodne i smaczne.
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 2 września 2023
Patrycja
PolskaHotel lata świetności ma za sobą, ale to widać na zdjęciach, wiec nie było to zaskoczeniem.
Dobra lokalizacja, blisko przystanek, sklep i plaża, czyli wszystko co potrzeba. Szybki check-in, pokój gotowy przed czasem 😀
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 12 lipca 2023
Dariusz
Wielka BrytaniaStrome zejście na plażę, nie polecam dla starszych osób. Bardzo wysoka wanna zamiast prysznica problematyczna dla osób starszych.
Lokalizacja hotelu blisko plaży, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. Piękna plaża w zatoczce. Wygodne materace na łużkach, działającą klima.
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 20 czerwca 2026
Jerzy
PolskaTotalne oszustwo. Nie działająca klimatyzacja w miejscu gdzie na zewnątrz 34 stopnie to jakiś żart. syf w środku tym powinien zająć się sanepid. W pokoju łóżka z materacem sprężynowymi. Wystające rogi drewniane tych wersalek narażają na kontuzje w piszczel. Masakra. Materace, wygniecione krutkie tak niewygodne że lepiej spać na klimacie. Okna to jakiś dramat nie da się normalnie otwierać balkonu trzeba podważyć okno modlić się żeby nie spadło i dopiero można wyjść o, ile. Nikogo nie zemdli widok z balkonu na dach piwnic pokryty papą śmierdzącą lepikiem. Łazienka jest z wystającymi kablami zaizolowanymi taśmą. Porozbijane rogi lustra mające chyba sto lat. Ubikacja z rozwaloną deską. Uwaga na personel. Przy logowaniu się do hotelu otrzymując dowód osobisty napierał że byśmy sobie poszli do pokoju i potem wrucili po dokumenty. Oczywiście dostał informacje ze niema takiej opcji. Nie wiem. Czemu tak zrobił ale nie wyglądało to dobrze. Widok przygnębiający ogólne wrażenie totalnego rozczarowania. Nie polecam i, przestrzegam innych przed tym oszustwem. Lepiej spać w samochodzie.
Nic. Dramat oszustwo powinni zamknąć tą budę. Lub udostępnić bezdomnym.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 1 września 2025
Agnieszka
PolskaHotel nie ma nic wspólnego ze zdjęciami zamieszczanymi na bookingu. W pokoju śmierdziało i było brudno
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 27 sierpnia 2025
Małgorzata
PolskaBasen trochę mały na tak wielki obiekt, ale każdy mógł skorzystać.
Lokalizacja bardzo dobra, nie daleko piękna plaża, tylko kamienista. Koniecznie trzeba zabrać buty na kamienie. Do miasta Pula trochę daleko, pieszo około 3 km. Taksówka kosztuje około 10 euro. Śniadania i kolacje bardzo dobre. Obsługa hotelowa tez bardzo dobra codziennie były zmieniane ręczniki. Polecam hotel, chociaż na początku z zewnątrz robił wrażenie hotelu z lat 70-tych. Elewacja frontowa odnowiona. Polecam.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 9 czerwca 2025
Su
AustriaPokój bardzo stary pomimo iż na zdjęciach były pokazane piękne nowe pokoje,w łazience zepsuta spłuczka od wc,kolacja mały wybór jedzenia
Plus za lokalizację, blisko plaża
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 27 sierpnia 2024
Malgorzata
PolskaKlimatyzacja tylko z nazwy, niewydolna. Wysoka temperatura w pokoju. Zgłaszałam problem, jednak nie został rozwiązany. Nie zaproponowano też innego pokoju. Pokój nieodnowiany chyba z 15 lat. Łaty po zaprawkach na ścianach. Wykładzina na podłodze zaplamiona.
Obsługa hotelowa w porządku. Posiłki różnorodne i smaczne.
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 7 czerwca 2024
Marta
Polska- hotel przyjmuje kolonie, podczas mojego pobytu przyjechało 5 autokarów dzieci.... Jeżeli ktoś chce wypocząć w ciszy i spokoju, to może zapomnieć. Krzyk, pisk i wrzask dzieci od rana w restauracji do wieczora na boiskach czy w basenie:( Odliczałam do końca pobytu.
+ lokalizacja, w otoczeniu lasu i bardzo blisko do morza.
Pobyt: czerwiec 2024
Ocena dodana: 20 września 2023
Barbara
Polskaobiekt mocno wyeksploatowany, stwarza ponure wrażenie, wymaga generalnego remontu
jedynym plusem był basen przy hotelu i bliskość plaży publicznej
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 16 września 2025
Marcin
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 14 września 2025
Krzysztof
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 22 sierpnia 2024
Daniel
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 11 czerwca 2024
Fabian
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: czerwiec 2024
Ocena dodana: 3 kwietnia 2024
Anna
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2024
Ocena dodana: 20 października 2023
Iwona
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: październik 2023
Ocena dodana: 16 października 2023
Marcin
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 19 września 2023
Marcin
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 6 września 2023
Oniszczuk
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2023
wyświetlono 1 – 25
Tel Awiw, Izrael
Mira, Włochy
Étaples, Francja
Fiss, Austria
Marrakesz, Maroko
Rzym, Włochy
Sault Ste. Marie, Kanada
Fucecchio, Włochy
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego