Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Chorwacja – opinie o hotelach
  3. Pula – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Pula

Hotel Pula – opinie 3-gwiazdkowy

Sisplac 31, 52100 Pula, Chorwacja

Nr 30 z 32 hoteli w mieście Pula

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 33 opinii o hotelu

6,8

Poszczególne oceny

  • Czystość

    7,3

  • Komfort

    6,9

  • Lokalizacja

    8,2

  • Udogodnienia

    6,5

  • Personel

    8,1

  • Stosunek jakości do ceny

    7,0

  • Bezpłatne WiFi

    9,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 13 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 2 noclegi

    Jedynie o co mógłbym się doczepić to brak w pokoju mini chłodziarki i dzbanka do gotowania wody.

    Sam hotel lata świetności ma za sobą, ale nam to nie przeszkadzało. Bliskość plaży bo nie całe 100m to zapewne atut. Śniadanie wyśmienite, każdy znajdzie coś dla siebie. Kolacja a właściwie obiad w godzinach kolacji również pyszny. Różnorodność potraw w większości na ciepło to też na plus. Dodatkowo darmowe soki, piwo i wino do obiadu też jest zaletą. Korzystaliśmy również z pubu. Kawa super, piwo również. Dla osób ceniących ciszę i spokój idealne miejsce do wypoczynku. Obsługa również na plus. Przy najbliższym pobycie w Puli na pewno zarezerwuję pobyt ponownie w tym hotelu.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 30 lipca 2025

    6,0
    Przyjemny
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Obiekt z poprzedniej epoki bardziej w stylu koloni dla dzieci ale znośnie na krótki pobyt

    Miły personel w miarę smaczne posiłki

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 6 stycznia 2025

    8,0
    Wspaniały dwudniowy pobyt w mieście Pula
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 2 noclegi

    Wyjątkowe położenie hotelu niedaleko urokliwej zatoki. Dobre śniadania. Miły personel.

    Pobyt: grudzień 2024

  • Ocena dodana: 12 sierpnia 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel nadgryziony zębem czasu. Za tę samą cenę mozna wynająć nowoczesny apartament. Jeśli ktoś lubi klimat poprzedniej epoki to będzie się tutaj czuł wspaniale.

    Wspaniała lokalizcaja, bardzo miła obsługa, smaczne śniadania.

    Pobyt: sierpień 2024

  • Ocena dodana: 13 lipca 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel potrzebuje remontu, brak sali do gier, brak lodówki w pokoju, mały basen.

    Lokalizacja, jedzenie, czystość

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 12 września 2023

    8,0
    Udany wypoczynek na Płw.Istria.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak czajnika na wyposażeniu .

    Lokalizacja hotelu bardzo dobra, spokój i cisza, blisko plaży.Śniadania i obiadokolacje różnorodne i smaczne.

    Pobyt: wrzesień 2023

  • Ocena dodana: 2 września 2023

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel lata świetności ma za sobą, ale to widać na zdjęciach, wiec nie było to zaskoczeniem.

    Dobra lokalizacja, blisko przystanek, sklep i plaża, czyli wszystko co potrzeba. Szybki check-in, pokój gotowy przed czasem 😀

    Pobyt: wrzesień 2023

  • Ocena dodana: 12 lipca 2023

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Strome zejście na plażę, nie polecam dla starszych osób. Bardzo wysoka wanna zamiast prysznica problematyczna dla osób starszych.

    Lokalizacja hotelu blisko plaży, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. Piękna plaża w zatoczce. Wygodne materace na łużkach, działającą klima.

    Pobyt: lipiec 2023

  • Ocena dodana: 20 czerwca 2026

    1,0
    Bardzo słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Totalne oszustwo. Nie działająca klimatyzacja w miejscu gdzie na zewnątrz 34 stopnie to jakiś żart. syf w środku tym powinien zająć się sanepid. W pokoju łóżka z materacem sprężynowymi. Wystające rogi drewniane tych wersalek narażają na kontuzje w piszczel. Masakra. Materace, wygniecione krutkie tak niewygodne że lepiej spać na klimacie. Okna to jakiś dramat nie da się normalnie otwierać balkonu trzeba podważyć okno modlić się żeby nie spadło i dopiero można wyjść o, ile. Nikogo nie zemdli widok z balkonu na dach piwnic pokryty papą śmierdzącą lepikiem. Łazienka jest z wystającymi kablami zaizolowanymi taśmą. Porozbijane rogi lustra mające chyba sto lat. Ubikacja z rozwaloną deską. Uwaga na personel. Przy logowaniu się do hotelu otrzymując dowód osobisty napierał że byśmy sobie poszli do pokoju i potem wrucili po dokumenty. Oczywiście dostał informacje ze niema takiej opcji. Nie wiem. Czemu tak zrobił ale nie wyglądało to dobrze. Widok przygnębiający ogólne wrażenie totalnego rozczarowania. Nie polecam i, przestrzegam innych przed tym oszustwem. Lepiej spać w samochodzie.

    Nic. Dramat oszustwo powinni zamknąć tą budę. Lub udostępnić bezdomnym.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 1 września 2025

    1,0
    Bardzo słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel nie ma nic wspólnego ze zdjęciami zamieszczanymi na bookingu. W pokoju śmierdziało i było brudno

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 27 sierpnia 2025

    9,0
    Stosunek ceny do lokalizacji i komfortu mieszkania bardzo dobry. Polecam
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 5 noclegów

    Basen trochę mały na tak wielki obiekt, ale każdy mógł skorzystać.

    Lokalizacja bardzo dobra, nie daleko piękna plaża, tylko kamienista. Koniecznie trzeba zabrać buty na kamienie. Do miasta Pula trochę daleko, pieszo około 3 km. Taksówka kosztuje około 10 euro. Śniadania i kolacje bardzo dobre. Obsługa hotelowa tez bardzo dobra codziennie były zmieniane ręczniki. Polecam hotel, chociaż na początku z zewnątrz robił wrażenie hotelu z lat 70-tych. Elewacja frontowa odnowiona. Polecam.

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 9 czerwca 2025

    1,0
    Bardzo słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokój bardzo stary pomimo iż na zdjęciach były pokazane piękne nowe pokoje,w łazience zepsuta spłuczka od wc,kolacja mały wybór jedzenia

    Plus za lokalizację, blisko plaża

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 27 sierpnia 2024

    5,0
    Znośny
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Klimatyzacja tylko z nazwy, niewydolna. Wysoka temperatura w pokoju. Zgłaszałam problem, jednak nie został rozwiązany. Nie zaproponowano też innego pokoju. Pokój nieodnowiany chyba z 15 lat. Łaty po zaprawkach na ścianach. Wykładzina na podłodze zaplamiona.

    Obsługa hotelowa w porządku. Posiłki różnorodne i smaczne.

    Pobyt: sierpień 2024

  • Ocena dodana: 7 czerwca 2024

    5,0
    Ni
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    - hotel przyjmuje kolonie, podczas mojego pobytu przyjechało 5 autokarów dzieci.... Jeżeli ktoś chce wypocząć w ciszy i spokoju, to może zapomnieć. Krzyk, pisk i wrzask dzieci od rana w restauracji do wieczora na boiskach czy w basenie:( Odliczałam do końca pobytu.

    + lokalizacja, w otoczeniu lasu i bardzo blisko do morza.

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 20 września 2023

    3,0
    Słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 3 noclegi

    obiekt mocno wyeksploatowany, stwarza ponure wrażenie, wymaga generalnego remontu

    jedynym plusem był basen przy hotelu i bliskość plaży publicznej

    Pobyt: wrzesień 2023

  • Ocena dodana: 16 września 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 14 września 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 22 sierpnia 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 5 noclegów

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: sierpień 2024

  • Ocena dodana: 11 czerwca 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: kwiecień 2024

  • Ocena dodana: 20 października 2023

    6,0
    Przyjemny
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: październik 2023

  • Ocena dodana: 16 października 2023

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: wrzesień 2023

  • Ocena dodana: 19 września 2023

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na park
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: wrzesień 2023

  • Ocena dodana: 6 września 2023

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: wrzesień 2023

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: