2. Węgry – opinie o hotelach

6,7

6,8

• Ocena dodana: 20 grudnia 2023

• Apartament

Obecność tylko mydła do rąk ( mimo że na stronie obiektu jest napisane o zestawie kosmetyków podstawowej higieny osobistej). Po przyjeździe w mieszkaniu było chłodno ( ale dzięki grzejnikowi elektrycznemu i klimatyzacji udało się uzyskać dogodną temperaturę).

Lokalizacja, dużo miejsc do spania.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2024

Super miejsce, polecam szczerze każdemu
    • Apartament

Wszystko było jak najbardziej w porządku i godne polecenia

Super lokalizacja, wyposażenie kuchni, dostępność właścicieli

Pobyt: sierpień 2024

• Ocena dodana: 3 czerwca 2024

2,0
    Brak udogodnień zawartych w opisie, czystość i jakość pozostawia wiele do życzenia, łazienka w bardzo złym stanie.
    • Apartament

Według opisu mieszkanie jest odnowione, niestety łazienka jest w opłakanym stanie, brak niektórych płytek, zardzewiały uginający się brodzik, brak jednego skrzydła drzwi prysznicowych. Według opisu dostępny powinien być zestaw kosmetyków oraz suszarka, a nie zastaliśmy nawet mydła, jedynie pojemnik wypełniony wodą, a z suszarki poleciały iskry po kilku sekundach. Podobnie z wyposażeniem kuchni, brak kapsułek do ekspresu do kawy, herbaty czy kieliszków. Obok nowej lodówki pozostawiona jest stara z której wydobywa się nieprzyjemny zapach. Żelazko jest spalone, a klimatyzacja nie działa. Za kanapa pozostawiona butelka, ręczniki oraz pościel również mogłyby już być wymienione na nowe kilka lat temu.

Lokalizacja

Lokalizacja

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Znośny
    • Apartament

czystość. Za pralką prawdopodobnie nigdy nie było sprzątane.. jest tyle śmieci... obrzydliwe. mieszkanie od dłuższego czasu wymagało minimalnego remontu. przynajmniej pomalować ściany. mieszkanie, które może pomieścić 6 osób, a w kuchni znaleźliśmy 1 łyżkę i 2 widelce... dziwne. bez patelni i noża. nóż tylko na chleb. w szafce pod telewizorem znajdował się brudny talerz po poprzednich gościach. pajęczyny na oknach. drzwi do łazienki skrzypią. łazienka śmierdzi ściekami. kabina prysznicowa nie posiada jednych drzwi. kiedy się kąpiesz, cała woda jest na podłodze. Wi-Fi nie działa. telewizor też nie działa. dziecko chciało obejrzeć kreskówkę, podczas gdy my będziemy układać rzeczy… nie mógł. nie polecam

Lokalizacja.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Apartament

Obiekt wybrałem ze względu na lokalizację oraz to, że posiadał klimatyzację. Lokalizacja OK, ale klimatyzacja okazało się, że nie działała. Właściciel nie uzupełnił czynnika w niej. Udawał, że klimatyzacja działała. Zdecydowanie nie polecam obiektu!!!

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

3,0
    Słaby
    • Apartament

Dostaliśmy pozwolenie na zostawienie bagaży o godzinie 12 w mieszkaniu, zameldowanie powinno być od godziny 14, ale dostaliśmy informację aby przybyć po 15. Kiedy zjawilismy się na miejscu, mieszkanie nie było nadal posprzątane, na sprzątanie czekaliśmy do godz 16:40 i trwało około 1h, co znacznie opóźniło nasze plany na ten dzień. Gdybyśmy tylko dostali taką informację wcześniej, myślę że nie było by żadnego problemu. Ale byliśmy po 10 godzinnej podróży pociągiem i byłyśmy wyczerpane. Mam nadzieję, że to była jednorazowa sytuacja. Po za tym mieszkanie wygląda zupełne inaczej w rzeczywistości niż na zdjęciach, nie czułam się w nim komfortowo. Klimatyzacja działała tylko na 20 minut po czym się wyłączała, a suszarka w ogóle nie działała.

Lokalizacja, kontakt z właścicielem był ok.