2. Comentarii despre hoteluri în Indonezia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în West Nusa Tenggara
  4. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Gili Air
Indonezia Gili Air Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Bintang Tiga Bungalows Gili Air Scor din comentarii: 8,4

„Locul acesta este superb si extrem de linistit. Mergand pe insula, am observat ca este o regula> galagia, muzica, inceteaza pe la 10 sau 10 30 maxim. Din respet pentru turistii care doresc sa se odihneaca. Despre Bintang am doar cuvinte de lauda. Proprietarii socializeaza cu turistii, sunt prezenti cand este nevoie de ceva. Si sfaturile despre snorkeling/recif sunt de nepretuit,”

• Ardi Beltza Hotel and Private Pool Villa Scor din comentarii: 8,6

„Facilitățile, curățenia, amabilitatea personalului, micul dejun, apropierea fata de plaja.”

• parida bungalow Scor din comentarii: 8,4

„Gazda este de o amabilitate iesita din comun. Oameni cum rar intalnesti in zilele noastre. Te ajuta cu orice ai nevoie, face orice ca vacanta ta sa fie minunata. Locatia e super aproape de cea mai frumoasa plaja din Gili air. Rudy este un om deosebit si un master chef. Ne-a gatit in fiecare dimineata un mic dejun delicios. Va recomand sa incercati banana pe gratar. Este cel mai bun desert mancat pana acum, aici in Bali. Din toata inima va recomand sa incercati si restaurantul Parida care e doar cu mancare locala. Nu va speriati de combinatiile de culori si mirosuri. Noua ne-a placut foarte mult.”

Cele mai bune 30 B&B-uri și hanuri din Gili Air

pe baza a 10.294 comentarii pentru B&B-uri și hanuri pe Booking.com