2. Indie – opinie o hotelach
  3. Kerala – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Koczin – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Indie Koczin Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Heavenly Homestay Ocena: 8,6

„Lokalizacja korzystna, jest poza ścisłym centrum, co ma swój plus w postaci braku hałasu samochodów. Pokój wyposażony w najbardziej potrzebne rzeczy w Indiach - klimatyzacja i wiatrak. Wygodne łóżko. Dostępność ciepłej wody. Zameldowanie w dogodnej godzinie. Otoczenie ładne, kto lubi rośliny. Jest ich mnóstwo.”

• Kochi Bella Villa Ocena: 9,1

„Na śniadanie dobry omlet, tosty, masło, dżem, kawa rozpuszczalna. Pokoje czyste, klimatyzacja sprawna, obsługa ok. Bardzo miła obsługa. Można zamówić taksówkę na lotnisko. Bardzo dobra lokalizacja.”

• Jasmin Villa Ocena: 9,6

„Bardzo ładny, duży i czysty pokój ze wszystkimi udogodnieniami. Łazienka z tak wytęsknioną w Indiach kabiną prysznicową. Najlepsze śniadania jakie jedliśmy podczas 3 tygodniowego pobytu w Indiach. Jasmin dziękujemy za super pobyt, pozdrawiamy Aga I Grzegorz”

• Oshin Home Stay Ocena: 9

„Lokalizacja”

• Fort Bridge View Ocena: 8

„Świetne miejsce. Byłem już w kilku obiektach w Fort Kochi, ten był chyba najlepszym z nich. Położony w świetnej lokalizacji, mila obsługa. Pokój czysty, łóżko wygodne, łazienka ok. Polecam zdecydowanie.”

• Azure Home Stay Ocena: 8,6

„Wystrój, czystość, dostęp do kuchni, lokalizacja, cisza, pomocny i przemiły właściciel. Polecam!”

• ELZAS FORT iNN Ocena: 9,5

„Zdecydowanie przekroczył nasze oczekiwania. Na początek lokalizacja: bardzo spokojna, ładna i bezpieczna ulica, położona tuż obok głównej drogi (w ogóle nie słychać hałasu od ulicy), którą można szybko i łatwo dostać się na wybrzeże. Pokój: czysty (według europejskich standardów!) i przestrony, z trzema małymi balkonami. Najbardziej zachwycił nas jednak gospodarz (Sangeetha). Nie tylko dobrze się nami zaopiekował w Kochin, ale również pomógł zarezerwować atrakcję w innym mieście i zorganizował nam transport do następnego hotelu. Niezwykle pomocny człowiek i wspaniały hotel :)”

• Oshin Home Stay Ocena: 9

„Wszystko super. Polecam”