3. Lacjum – opinie o hotelach
  4. Bagnoregio – opinie o hotelu
Włochy Bagnoregio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sant'Anselmo Ocena: 9,8

„Byłam wielokrotnie we Włoszech, ale takiego miejsca jeszcze nie odwiedziłam - wspaniała lokalizacja, z zapierającym dech w piersach widokiem, dopieszczony do granic możliwości dom, przemili gospodarze. Raj na ziemi!”

• Case di Civita Ocena: 9,4

„Fantastyczne mieszkanie w samym środku historycznego miasta. Bardzo wygodne łóżko, dobrze zaopatrzona kuchnia, wyjątkowa przestrzeń do spędzania chwil w przerwach od spacerów.”

• Vinto House Civita Ocena: 8,6

„Pokoje stylem i klimatem pasujące do wyjątkowego miejsca jakim jest Civita di Bagnoregio. Pyszna kawa w części wspólnej.”

• Le casette di LUISA Ocena: 9,6

„Nowoczesny apartament domu, dobrze i elegancko urządzony, z 2 sypialniami i pojemnymi szafami, płaskim tv i aneksem kuchennym. Łazienka czysta i dobrze urządzona, prysznic, bidet, ręczniki i mydło z szamponem. Klimatyzacja w sypialniach oraz wi-fi, wszystko sprawnie działa. W kuchni duża lodówka, kuchenka, zlew. Śniadania typowo włoskie - na słodko, rogaliki, ciastka, przekąski słone, ekspres na kapsułki, woda, sok. Dostępny ogrodzony taras na zewnątrz. Właściciel sympatyczny i kontaktowy. Dziękujemy za przyjemny pobyt w magicznym miasteczku ;)”

• B&B Del Prato Ocena: 8,9

„Sandra b. Życzliwa Super śniadanie i pobyt.”

• B&B La Polinnia Ocena: 9,4

„Piękny ogród, miły i pomocny gospodarz, wspaniała lokalizacja”

• Il Palazzetto Ocena: 9,4

„Wyjątkowo czyste, wręcz sterylne apartamenty. Wszystko nowe, gustowne, zadbane. Zimna woda czekała w lodówce. Kapcie jednorazowe. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja. Przemiły personel. Bardzo dobry kontakt mimo pewnych problemów z angielskim. Miejsce parkingowe pod budynkiem. Standard dobrego hotelu.”

• A CASA IDA Ocena: 9,9

„Właściciel, pan Carlo, niezwykle sympatyczny. Sam zaoferował, że zawiezie nas na parking powyżej Civita, a potem przywiózł nas z powrotem. Jedzenie przygotowane w kuchni na śniadanie (nawet alkohole) wystarczyłyby dla dużo większej ilości osób niż dwie. I jeszcze okazało się, że czeka na nas w kopercie z moim nazwiskiem wydrukowane przywitanie po polsku, a na telewizorze leci powitalna prezentacja, również po polsku. Bardzo miło, że właściciel pomyślał o tym, żeby sprawić nam przyjemność.”

• A CASA IDA Ocena: 9,9

„Bardzo wygodny i miejsce parkingowe .”

• B&B Bellavista Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja ,oddzielne wejście , gospodarz załatwia parking w pobliżu”

30 najlepszych hoteli w mieście Bagnoregio