3. Lombardia – opinie o hotelach
  4. Costa di Mezzate – opinie o hotelu
Włochy Costa di Mezzate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Happy House Ocena: 8,7

„Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone, było chyba wszystko, czego możnaby potrzebować w trakcie pobytu (sprzęty, naczynia, środki czystości) Sprawiało wrażenie zupełnie nowego. Pojawiające się drobne problemy z piecykiem ogrzewającym wodę były rozwiązywane w ciągu godziny. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Niedaleko są dwa bezpłatne parkingi, na których można zostawić samochód.”

• „małe studio, ale bardzo dobrze rozplanowane, wygodnie, kameralnie, sympatyczne małe miasteczko z zamkiem na wzgórzu, supermarket obok, kawiarnia, restauracje, polecam”

• „Przemiła i pomocna właścicielka - Giuseppina 😍 Ogólnie fajny klimat obiektu, w średniowiecznym podzamczu, wnętrze ciekawie urządzone w starym stylu, ale z wszystkimi niezbędnymi sprzętami np. w kuchni. W obiekcie czysto. Lokalizacja blisko lotniska w Bergamo (ok. 10 km), w małym klimatycznym miasteczku. Bez samochodu, ani rusz, do najbliższego marketu (MIGROS) sporu kawałek, ten najbliżej sklepik był niestety nieczynny (październik). Koniecznie trzeba mieć samochód, najlepiej wynająć na lotnisku, a jeśli tak zrobicie zwróćcie uwagę gdzie jest return parking, bo jest kawałek od lotniska i my mieliśmy problem, aby go znaleźć, przez co prawie spóźniliśmy się na samolot.”

• „Bardzo Ciekawe apartament wyjątkowe wręcz super że było dużo zabawek dzieciaki miały zajęcie bardzo miła ugo szczenię produktami no tak zwane śniadanie my przyjeżdżając wieczorem na szczęście mogliśmy coś zjeść bo niestety wszystkie okoliczne restaurację I sklepy były zamknięte”

4 najlepszych hoteli w mieście Costa di Mezzate

na podstawie 398 opinii na Booking.com