3. Sycylia – opinie o hotelach
  4. Motta Camastra – opinie o hotelu
Włochy Motta Camastra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Profetina Village Ocena: 9,2

„Na śniadanie dżem i suchary. Odskocznia od rzeczywistości. Duzo pomarańczy, drzewa pomarańczowe są wszędzie, można rwac i jeść. Lokalizacja jest ok. Na początku maja zimno, żona spala w czapce . Wszystko się podobało.”

• „Przemili gospodarze aby więcej takich uprzejmych ludzi. Cudowne miejsce z dala od zgiełku miasta. Kuchnia wyposażona we wszystko co konieczne a nawet miło zaskakująca wyciskarka do soku z owoców od gospodarzy. W obiekcie czekało na nas wiele miłych niespodzianek. Świeże owoce, orzechy i prezent. Chętnie tam wrócę.”

• „Położenie i wystrój apartamentu oceniam pozytywnie. Klimatyzacja i łazienka w porządku”

• „Witam. Mieliśmy okazję spędzić tydzień w tym miejscu. Wybór padł na gospodarstwo Filippo i jego żony Rity. Jeśli szukacie miejsca gdzie chcecie rozpocząć poznawanie Sycylii to nie ma lepszego. Po bardzo wyczerpującej podróży to miejsce zrekompensowało nam wszystkie trudy. To była moja pierwsza wizyta we Włoszech i jesteśmy zachwyceni San Cataldo a przede wszystkim naszymi gospodarzami. Od pierwszego momentu czułem się jak w domu. Serdeczność i uśmiech na każdym kroku. Jeśli chodzi o posiłki to tu poznałem tak naprawdę smak prawdziwej kuchni włoskiej. Mistrzostwo Świata!!! Widoki, góry jak z bajki, w bliskiej odległości piękne plaże i mnóstwo atrakcji. A co najważniejsze porządek cisza i spokój. Dziękujemy. Pozdrawiamy. Do zobaczenia:)”

• Profetina Village Ocena: 9,2

„Idelane miejsce do odpoczynku-kameralne miejsce, czysty basen,plaże Taorminy i Gardini Naxos-autem 30 minut; Katania-godzinę.Spokój,cisza,słaby zasięg, piękny widok na Etnę.Jedno z najfajniejszych miejsc na Sycylii.W Graniti knajpa z pyszną pizzą, makaronami,winem.”

5 najlepszych hoteli w mieście Motta Camastra