3. Lacjum – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Sutri – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Sutri Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobry stosunek cena/jakość. W apartamencie było wszystko czego potrzeba. Generalnie czysto. Dużo miejsca. W pełni wystarczające wyposażenie kuchni. Duży taras z którego niestety nie korzystaliśmy, bo było za chłodno.”

• Platea Oche Ocena: 9,4

„Świetne miejsce w samym historycznym centrum, bardzo czystoz, z pełnym wyposażeniem. Niezwykle..kontaktowi i pomocni gospodarze. Polecam serdecznie.”

• „Bardzo mili gospodarze. Doprowadzili nas na parking i do apartamentu. W apartamencie było wszystko czego trzeba oraz bardzo przyjemny klimaty miasteczka.”

• „Dobra lokalizacja do zwiedzania Rzymu i okolic. Blisko jeziora i wybrzeże morza Tyreńskiego.”

• „Wszystko”

• Platea Cavour Ocena: 9,5

„Miejsce godne polecenia każdemu, kto chce poczuć prawdziwy włoski klimat. Przemiła i pod każdym względem pomocna właścicielka. Dom bardzo czysty i świetnie wyposażony i wszędzie z niego blisko.”

• „Lokalizacja w starej zabudowie miasteczka. Fantastyczna atmosfera. Wyposażenie pokoi”

20 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Sutri

na podstawie 2 015 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com