3. Kampania – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,7

7,9

6,9

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2024

Jestem zadowolony z pobytu oraz z właścicieli. Polecam wszystkim którzy nie szukają luksusów.

Odległość do centrum.

Cisza i spokój oraz otoczenie.

• Ocena dodana: 26 maja 2024

Polecam bardzo
    • Pokój czteroosobowy z widokiem na góry

Lokalizacja, kawalek od centrum

Czystość, schludność,wygodne lozko dopstepna kuchnia , mily personel

• Ocena dodana: 7 czerwca 2023

2,0
    Reklamacja
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

W trakcie mojego pobytu trwał remont po przyjeździe nie działała klimatyzacja została naprawiona natomiast w trakcie remontu robotnicy znowu ją odłączyli nie było kogo poprosić o jej naprawienie ostatniego dnia basen był tylko na zdjęciach natomiast na jego miejscu był ogólny syf pozostawione w trakcie remontu przedostatniego dnia gdy po świętowaniu mistrzostwa przez Napoli chcieliśmy się wyspać około godziny 10:00 obudził nas wiercenie a na balkonie po podniesieniu rolet pracował pan robotnik balkon miał być naszym prywatnym miejscem. Wiem że na stronie jest zaznaczone że basen będzie w tym okresie nieczynny natomiast nie mam pewności czy było to w momencie rezerwacji śmiem twierdzi że tego nie było. Jednym słowem skandalem jest to że podczas mojego pobytu odbywał się remont że wejście też było wszystko pokryte takim no lekką warstwą pyłu tak oczywiście panie na terenie gdzie są osoby gdzie było do wynajmowane sprzątały ale trzeba było przyjść korytarzem który po prostu był zapylony wejście było podróżowaniem bo ci się tu nie dodałem tego że cały przód w domu był zastawiony po prostu rusztowaniem tak który ja widziałem przez okno no więc no oczekuję od państwa jako od bookingu po prostu jakieś reakcji napisałem już też reklamację i moje oczekiwanie to jest zwrot 50% to 50% kosztów które poniosłem masz się sam Neapol jest pięknym miejscem i fajnie mi nam się świętowało z małżonką zdobyciem mistrzostwa przez Napoli no ale nocleg odbiegał od standardów które były miały być zagwarantowane Ja rozumiem również pewnie niedociągnięcia ale skandalem jest to żeby trwał ten remont a i jeszcze najbardziej dla mnie skandalistą rzeczą jest to że w momencie gdy trwa remont pan właściciel pobiera tą opłatę 20 euro na miejscu i robi to bez mroógnięcia okiem

Nic

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2021

Dobre miejsce na nocleg pod Neapolem
    • Pokój czteroosobowy z widokiem na góry

Wszystko w najlepszym porządku. Może przydałoby się lepsze wi-fi.

Dobre miejsce na nocleg w pobliżu Neapolu. bardzo miły właściciel i fajna atmosfera w obiekcie. Wygodne pokoje, dostępna kuchnia. W ogrodzie dostępny mały basen oraz prywatny parking.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 27 września 2021

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Lokalizacja, daleko od centrum miasta. Na śniadanie rogalik z tostem i kawa. Skromnie

Miły gospodarz, ładne miejsce, przytulny pokój .

Pobyt: wrzesień 2021