SS16, Km 816 (per Brindisi), 70126 Torre Pelosa, Włochy
Na podstawie 62 opinii o hotelu
8,2Czystość
8,6
Komfort
8,6
Lokalizacja
7,7
Udogodnienia
8,2
Personel
8,7
Stosunek jakości do ceny
8,2
Bezpłatne WiFi
7,8
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 14 grudnia 2025
Wojciech
PolskaHotel najlepsze lata ma już za soba ale jest czysty i ma swoje zalety
Niewątpliwą zaletą hotelu jest jego położenie poza centrum Bari przy drodze na południe celem dalszego zwiedzania i brak problemu z zaparkowaniem samochodu
Pobyt: grudzień 2025
Ocena dodana: 28 października 2025
Marcintjabłoński
PolskaSama restauracja w hotelu mogłaby być lepsza no i śniadania. Mogłyby być znacznie lepsze. Kawa :) Dziwne, ale ludzie narzekali na jakość kawy z ekspresów.
Bardzo przyjemny hotel, w którym spędziłem 4 noce. Czysto i wygodnie. Fajna restauracja na dachu hotelu, choć niestety czynna tylko do końca wakacji. Zdecydowanie godne polecenia pod warunkiem posiadania własnego środka transportu. Teoretycznie można się dostać autobusem z Bari, ale to podróż długa i pełna niespodzianek, a Uber kosztuje krocie - znacznie taniej wynająć samochód! Zielona herbata podczas śniadania! Hurra.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 29 września 2025
Bartek
PolskaHotel nadaje się do remontu. Z zewnątrz i wewnątrz wygląda źle. Z opisu wynika że jest nad morzem. Faktycznie do plaży jest kilka kilometrów samochodem
Blisko autostrady. Wygodne lozko
Pobyt: wrzesień 2025

Ocena dodana: 10 września 2025
Marek
PolskaNie korzystaliśmy ze strefy wellness, ale nasz pobyt i tak był świetny. Nie ma plaży przy samym hotelu, ale łatwo jest dojechać do pobliskich. Hotel jest najlepszy dla zmotoryzowanych.
Świetna lokalizacja przy autostradzie - łatwy dojazd do Bari i innych miejscowości. Pełny widok na morze. Pokoje sprzątane codziennie, personel bardzo dba o czystość; pokoje są naprawdę wygodne. Smaczne śniadania i jeszcze smaczniejsze kolacje - restauracja hotelowa jest znakomita, jedzenie niesamowicie pyszne, kelnerzy bardzo uprzejmi, przyjaźni, dbają o wysoki poziom restauracji. Dzięki Lorenzo! Serwują dobre wina, a rybę można wybrać prosto z talerza świeżego połowu. Nowoczesne lobby. Recepcja 24h na dobę. Polecam!
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 30 sierpnia 2025
Konrad
PolskaFatalna jajecznica
Dobra lokalizacja, piękny widok z okna, lodówka i klimatyzacja w pokoju, duży parking
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 19 sierpnia 2025
Karol
PolskaWielkość łazienek w pokojach deluxe i kabiny prysznicowe, denerwujący sposób otwierania drzwi do kabin. Moim zdaniem konieczna wymiana. Ponadto w naszym pokoju było nieszczelne okno. Nawet po zamknięciu słychać było wiatr i jeżdżące autostradą auta. Oczywiście kwestia przyzwyczajenia. To akurat odosobniona sytuacja z tym oknem. w innych pokojach goście twierdzili że jest ok. Z hotelu nie ma gdzie pójść. Tylko zaplanowane wyjazdy poza hotel.
Przede wszystkim podobała mi się lokalizacja hotelu. Jest to super miejscówka na wypady do okolicznych nadmorskich miejscowości. Z hotelu bardzo blisko do stacji kolejowej Bari Torre a Mare. Hotel zapewnia darmowy tranzyt z hotelu do stacji i z powrotem na żądanie gości. Trzeba tylko zgłosić wcześniej w recepcji jeśli chce się zamówić Shuttle Service. Ponadto byliśmy zadowoleni bardzo ze wspaniałych śniadań, naprawdę wybór bardzo dobry, polecamy rezerwację wraz ze śniadaniami. Obiady i kolacje dodatkowo się zamawia. Są smaczne, każdy coś znajdzie dla siebie choć menu jest tygodniowe. Ceny obiadów i kolacji względnie przystępne.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 13 lipca 2025
Natalia
PolskaDuży parking. Widok na morze. W recepcji można było napić się wody i lemoniady. Duże śniadania w formie bufetu. Śniadanie można było zjeść na tarasie z widokiem na morze.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 12 czerwca 2025
Grzegorz
PolskaSzuranie od 6 rano po suficie, wszystko słychać no i niestety przy uchylonym oknie słychać auta przy ruchliwej drodze ale na to byliśmy przygotowani
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 9 maja 2025
Wiktoria
PolskaLokalizacja
Robotę robił personel a zwłaszcza Pan na recepcji, który ze stoickim spokojem rozwiązywał każdy problem
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 5 maja 2025
Michał
PolskaKlasyczny hotelarzy drodze szybkiego ruchu ale z widokiem na morze. Wyposażenie zadowalające, bardzo uprzejmy personel. Świetne i różnorodne śniadanie na dachu hotelu - to wielka zaleta
Pobyt: kwiecień 2025
Ocena dodana: 10 listopada 2024
Magdalena
PolskaHotel położony w dobrym miejscu na wypad po Apulii zaraz przy wylocie na autostradę. Bardzo dobre śniadania, szeroki wybór od słonego po słodkie. Do tego zawsze jajecznica, boczek. Duży wybór owoców. Duży parking, bez problemu z zaparkowaniem samochodu.
Pobyt: listopad 2024
Ocena dodana: 30 października 2024
Eljot7
Polskanic
Dobre
Pobyt: październik 2024
Ocena dodana: 21 września 2024
Mateusz
PolskaGood place :)
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 31 sierpnia 2024
Beata
PolskaPomimo widoku z tarasu restauracji na morze, bezpośredni dostęp utrudniony. Hotel zlokalizowany przy autostradzie, co nam odpowiadało w podróży.
Super śniadanie z możliwością zjedzenia posiłku na tarasie. Bardzo fajne miejsce. Miejsce parkingowe bezpłatne bez problemu z parkowaniem.
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 29 lipca 2023
Marek26041
IrlandiaBrundall podloga w pokoju
bardzo dobre obfite sniadania.
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 29 lipca 2023
Karol
PolskaBrak basenu
Komunikacja interpersonalna
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 24 kwietnia 2026
Piotr
PolskaNo ma co się czepiac
Było ok
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 14 marca 2026
Mariusz
PolskaHotel bardzo słaby, położony przy trasie szybkiego ruchu więc hałas z drogi uciążliwy. To samo tyczy się wnętrza hotelu słychać wszystko z korytarza oraz pokoi obok. Śniadania codziennie takie same i bardzo słabe
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 15 października 2024
Tomasz
PolskaTrochę za miastem, byliśmy tam jedną noc. Wymaga remontu. Widok na morze przez drogę szybkiego ruchu.
Personel pomocny i miły. Parking pod hotelem. Przyjemne restauracje niedaleko.
Pobyt: październik 2024
Ocena dodana: 3 października 2024
Jarosław
PolskaHotel wspaniały. Wszystko piękne i czyste. Pokój bardzo ładny, a jedzenie wyśmienite. Stosunek ceny do jakości niebywały. Największy plus Hotel ma za personel. Jestem im bardzo wdzięczny. Byłem lekko niedysponowany i poprosiłem herbatę do pokoju. Nie zdążylem się obejrzeć, a bardzo miły Pan już ją przyniósł, zapytał jak się czuję i po chwili wrócił dodatkowo z rumiankiem. Na wieczorny posiłek potrzebowałem coś lekkiego i znowu obsługa wykazała się niezwykłą empatią. Specjalnie dla mnie przygotowali bardzo dobrą zupę ze wszystkiego zielonego co było w kuchni :). Byla naprawdę dobra i postawiła mnie na nogi. Bardzo dziękuję :). Pozdrawiam wszystkich.
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 6 września 2024
Anna
PolskaHotelowi jak na 4 gwiazdki wiele brakuje. Łazienka byłaby w porządku, ale pod prysznicem był grzyb, a nieszczelne uszczelki nie pozwalały swobodnie się umyć bo woda wypływała nawet na korytarz. Ręczniki nie schły wogóle, nie było balkonu, można zapomnieć o wysuszeniu kostiumów kąpielowych. W szafie brak półek, tylko 3 malutkie szuflady nie pozwalały się rozpakować w całości. Na jednym łóżku zamiast kołdry był jakiś stary koc. Brak poszewek, na kołdrę, była umieszona między dwoma prześcieradłami. Bardzo skromne śniadanie, często brakowało produktów. Klimatyzacja nie dawała rady, nie wyobrażam sobie co by było w środek lata. Pokój słabo oświetlony. Lokalizacja tylko dla osób z samochodem.
Hotel zarezerwowałam tylko dlatego że nie wymagał wysyłania dokumentów przez internet przed zameldowaniem, jak większość prywaciarzy. Codzienne sprzątanie, bezpłatne uzupełnianie wody w lodówce i kosmetyków w łazience, darmowy sejf, duży parking, całodobowa recepcja.
Pobyt: wrzesień 2024



Ocena dodana: 4 września 2024
Aleksander
PolskaBardzo słabe śniadanie. Twarde i nie świeże Rogaliki. W okolicach idzie remont i bardzo głośno już od 7 rano
Duży parking
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 9 lipca 2024
Ewelina
PolskaWszystko
Hotel jeśli chodzi o lokalizację dramat. Śniadania monotonne i same węglowodany. Jajecznica dramat. O jogurty bez laktozy trzeba było się prosić . Kawa to był dopiero koszmar . Nigdy nie piłam gorszej. Miałam też bardzo nie miła sytuację z dowozem nas do centrum Barii busem hotelowym . Ogólnie pobyt na bardzo duży minus. Nigdy tam nie wrócimy
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 4 czerwca 2024
Józef
PolskaDobra lokalizacja hotelu sprawia że jest to doskonała baza aby zwiedzać cały region Puglia :Bari,Matera,Arbelobello,Plignano jest w zasięgu ręki, Bardzo miła obsługa w połączeniu z komfortowymi warunkami sprawił że pobyt nasz pobyt był doskonały. Pyszne Śniadania na widokowym tarasie na 6 piętrze to wisienka na torcie, pysznej kawy wypitej o poranku nie zapomnisz nigdy. Z tarasu piękne zachody i wschody słońca,polecam!
Pobyt: maj 2024
wyświetlono 1 – 25
Trogir, Chorwacja
Angoulins, Francja
Altlay, Niemcy
Dubaj, ZEA
Sorrento, Włochy
Rzym, Włochy
Benalmádena, Hiszpania
Augustów, Polska
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego