Viale Viareggio 3, Rivazzurra, 47924 Rimini, Włochy
Nr 306 z 695 hoteli w mieście Rimini
Wybór GościNa podstawie 89 opinii o hotelu
8,3Czystość
8,5
Komfort
8,2
Lokalizacja
9,0
Udogodnienia
8,1
Personel
9,4
Stosunek jakości do ceny
8,7
Bezpłatne WiFi
9,2
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowegoOcena dodana: 16 maja 2026
Grzegorz
Polskasniadanie i bardzo mily personel
bardzo dobre
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 8 maja 2026
Alicja
PolskaLokalizacja bardzo dobra . Ogólnie miło i sympatycznie .
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 28 września 2025
Jolanta
PolskaHotel ma świetną lokalizację – wszędzie można dojść pieszo, co było dużym ułatwieniem. Obsługa bardzo miła i pomocna, a śniadania smaczne i obfite – każdy mógł się spokojnie najeść do syta. Wyposażenie pokoju było dość podstawowe, ale w zupełności wystarczające na krótki pobyt. Widać jednak, że obiekt ma już swoje lata i przydałoby się odświeżenie, a także trochę większa dbałość o czystość w pokojach i łazience. Nie wpływało to znacząco na komfort pobytu, ale warto o tym wspomnieć. Ogólnie hotel polecam osobom szukającym dobrej lokalizacji i rozsądnych warunków.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 9 września 2025
Wojciech
PolskaCiasny parking. Na plus: byłem o tym uprzedzony
Dobry hotel na nocleg w drodze. Pokój mały - nie wyobrażam sobie dłuższego pobytu w takim pokoju. Smaczne śniadania. Wygodne łóżka
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 21 czerwca 2025
Barbara
PolskaRozbawił nas widok na morze. Mała przestrzeń między budynkami przedzielona ulicą i płotem z budowy. Mrówki w pokoju
Lokalizacja hotelu bardzo dobra. Pokoje w miarę czyste, sprzątane codzienne.Lazienka może trochę przestarzała. Śniadania skromne,,ale wystarczające dla mniej wymagających.. Cena jaką zapłaciliśmy rewelacja (130 EUR za 3 doby za 2 dorosły+ 10 letnie dziecko.
Pobyt: kwiecień 2025
Ocena dodana: 11 czerwca 2025
Magdalena
PolskaNie działała klimatyzacja, bardzo malutki pokój
Bardzo blisko do morza, wspaniała obsługa i przepyszne śniadania.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 22 maja 2025
Joanna
PolskaBardzo miła i pomocna obsługa. Dobre i obfite śniadania. Świetna lokalizacja.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 22 maja 2025
Maja
PolskaWidać, że hotel najlepsze czasy ma już za sobą i przydałoby mu się lekkie odświeżenie, jednak jeśli ktoś szuka miejsca na wypoczynek w 3* to jest to idealne miejsce.
Przepyszne śniadania i odległość - praktycznie przy samym morzu! Wspaniała i miła obsługa :)
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 14 maja 2025
Michał
PolskaMonotonne śniadania
Lokalizacja, miła obsługa, czystość w pokoju, dostępne atrakcje - bilard i piłkarzyki
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 18 września 2024
Jakub
PolskaGłośność w nocy. Tylko to nie wina hotelu.
Czystość , stosunek ceny do jakości.
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 24 sierpnia 2024
Paweł
PolskaPerfect
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 2 sierpnia 2024
Monika
PolskaPokój właściwie bez okna
Bardzo blisko do morza, przemiły personel, pyszne śniadanie
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 14 lipca 2024
Joanna
NiemcyMałe niedociągnięcia w pokoju tzn. Odpadająca klamka od toalety,wystające kołki ze ściany czy niedokładnie sprzątane pokoje ,posprzątane co widać 🙈
Pyszne i świeże śniadania choć troszkę monotonne. Bardzo miła i życzliwa obsługa.Bliskosć do plaży i wokół mnóstwo restauracji.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 11 czerwca 2024
Gabriela
PolskaByliśmy w maju,więc podobało mi się wszystko.
Lokalizacja, uczynny personel, dobre śniadania.
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 2 czerwca 2024
Piotr
PolskaBrak lodówki oraz niedziałająca suszarka
Lokalizacja, pyszne śniadania i bardzo pomocny personel
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 29 maja 2024
Monikatęczar
PolskaPrzydało by się co nieco wymienić na nowe.
Świetna lokalizacja, wszystko co niezbędne w pokoju, rewelacyjne śniadania , wszystko zgodne jak na zdjęciach,które rekompensowały fakt, że przydał by się,w hotelu gruntowny remont. Mimo to polecam :)
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 2 maja 2024
Dawid
PolskaHotel do lekkiego odświeżenia, ale ogólnie czysto. Nie wiem jak inne terminy ale u nas wyszło 90 euro dla 5 osób w 2 pokojach razem parkingiem i śniadaniem za dobę- więc cena rewelacja. Śniadania bardzo urozmaicone i nie typowo włoskie tylko europejskie-da się spokojnie najeść. Miejsca parkingowe nieco kompaktowe, ale dało się wjechać całkiem sporym suwem. Ogólnie całkiem fajny hotel.
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 16 września 2023
Grzegorz
PolskaŚniadania bardzo dobre, ale na dłuższy pobyt dość monotonne. Hotel już ma swoje lata, ale jest bardzo czysto. Miłą obsługa.
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 14 września 2023
Aleksandra
PolskaBrak lodówki w pokoju
Śniadania i bliskość Do plazy
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 30 lipca 2023
Piotr
PolskaTrochę nudne, monotonne i mało zróżnicowane śniadania. Ale smaczne i świeże.
Miła, uczynna i bardzo pomocna obsługa. Także dbałość o porządek.
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 19 czerwca 2026
Masterfistka
PolskaPerfekcyjna lokalizacja, śniadania bardzo dobre, hotel czysty, schludny, łóżka bardzo wygodne, miła obsługa, cena korzystna. Zdecydowanie polecam.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 5 czerwca 2026
Damian
HolandiaPokoje bardzo biednie skonstruowane, na podłodze wszędzie kafelki jak masz małe dziecko które lubi sobie upaść to z automatu ma głowę rozwaloną, prysznic porządne mycie widział chyba z 5 lat temu wszędzie czarne plamy, zamiast kołdry coś ala prześcieradło troszeczkę grubsze mega szorstkie. Bardziej coś w stylu hostelu niz 3-ech gwiazdek
Fajne śniadania faktycznie dało sie zawsze znaleźć coś do jedzenia, w poczekalni bilard piłkarzyki fajnie, extra napoje lody itd do kupienia wpisują ostateczne rozliczenie wiec wszystko co weźmiesz płacisz dopiero na końcu
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 29 maja 2026
Kacper
PolskaŚniadania + lokalizacja oraz obsługa
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 21 maja 2026
Ryszard
PolskaHotel położony w dobrej lokalizacji. Bardzo miła Pani na recepcji i dobry kontakt z hotelem.Pokoj jest duży z balkonem.Jest bardzo czysto.Swieza pościel i ręczniki. Łazienka trochę mała. Bardzo dobre, duże i smaczne śniadanie.Warto tam nocować.
Pobyt: maj 2026
Aveiro, Portugalia
Palm Springs, USA
Mediolan, Włochy
Limone sul Garda, Włochy
Kabelvåg, Norwegia
La Longeville, Francja
Paryż, Francja
Kowno, Litwa
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego