Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Włochy – opinie o hotelach
  3. Rzym – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Paris

Hotel Paris – opinie 3-gwiazdkowy

Via Firenze 57, Dworzec Główny, 00184 Rzym, Włochy

Nr 939 z 978 hoteli w mieście Rzym

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 5 opinii o hotelu

6,2

Poszczególne oceny

  • Czystość

    6,6

  • Komfort

    6,6

  • Lokalizacja

    8,7

  • Udogodnienia

    6,0

  • Personel

    6,9

  • Stosunek jakości do ceny

    6,3

  • Bezpłatne WiFi

    5,1

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 5

  • Ocena dodana: 5 maja 2026

    5,0
    Skromny hotel w bardzo dobrej lokalizacji, trochę zawyżona cena do jakości.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Classic z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo przeciętne śniadanie (chociaż crossainty były pyszne, ale kawa już słaba). Jakość pokoi hotelowych jest trochę inna niż na zdjęciach, brak czajnika w pokoju. Łazienka bardzo ciasna, zatkany odpływ pod prysznicem.

    Lokalizacja (15-20 min do głównych atrakcji, bezpośredni autobus miejski z pod hotelu do Watykanu - koszt €1,50), uprzejmy personel, sprzątanie pokoju, czyste ręczniki każdego dnia.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 16 maja 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Classic z 1 lub 2 łóżkami
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Ubogie śniadania

    Dobre łóżko

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 1 sierpnia 2025

    3,0
    Słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Stan pokoju. Zdjęcia na stronie hotelu zrobione tuż po remoncie, stan faktyczny bardzo odbiega od tego co na zdjęciach. Meble poniszczone,drzwi zużyte, ściany "proszą o malowanie", lodówka nie działająca.

    Super lokalizacja. Pościel, ręczniki czyste, pachnące, pokój codziennie dobrze posprzątany. Dobre śniadania, miła obsługa.

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 6 marca 2024

    4,0
    Nie polecam.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Classic z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi

    Przez "czystośc" w Hotelu zrezygnowalśmy ze śniadania. Brak zaangażowania personelu. Brak widoku za oknem.

    Lokalizacja Ok. Ładny pokój.

    Pobyt: luty 2024

wyświetlono 1 – 5

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: