Viale Enna 3, Marebello, 47924 Rimini, Włochy
Nr 375 z 695 hoteli w mieście Rimini
Wybór GościNa podstawie 25 opinii o hotelu
7,9Czystość
8,5
Komfort
8,0
Lokalizacja
9,0
Udogodnienia
7,3
Personel
9,0
Stosunek jakości do ceny
8,6
Bezpłatne WiFi
5,6
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 23 czerwca 2026
Adriana
NiemcyTak czyste pokoje mily personel
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 21 czerwca 2026
Katarzyna
PolskaBardzo czysty hotel, miła atmosfera, uśmiechnięty personel , blisko do morza, do autobusu i do lotniska. Możliwość późniejszego zameldowania .
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 21 czerwca 2026
Dominika
PolskaTylko jedno gniazdko w pokoju, niezbyt dobra kawa.
Przemiły personel, super lokalizacja, bardzo blisko morza. Śniadanie skromne, ale smaczne.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 19 czerwca 2026
Milena
PolskaDobra lokalizacja, przepyszna kawa i słodkie śniadania
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 24 czerwca 2025
Bartłomiej
PolskaBrak bezplatnych miejsc parkingowych w najbliższej okolicy
Lokalizacja
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 8 września 2024
Oliwia
Polska- W okresie lipiec-sierpień bardzo przydałaby się klimatyzacja, we wrześniu wentylator wystarcza - Dobrze by było lekko odnowić/wyremontować pokoje
- Lokalizacja, niedaleko stacji metra do centrum - Bardzo miły personel - Śniadanie - Dobry internet - Bardzo blisko do morza i darmowej plaży To moja druga wizyta w tym hotelu i bardzo polecam :)
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 25 września 2023
Grzegorz
PolskaDość utrudniony dostęp do gniazdek elektrycznych w pokoju
Bardzo dobra lokalizacja - blisko morza i darmowej plaży, dobre i dość zróżnicowane śniadanie w formie bufetu, stosunek jakość/cena
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 21 sierpnia 2023
Paulinanwa
PolskaPrzy sierpniowych upałach przydałaby się mała lodówka w pokoju. Nie dało się przechować w pokoju żadnych produktów żywnościowych oprócz suchego prowiantu.
Bliskość do plaży bardzo na plus. 5 minut spacerkiem do bezpłatnej plaży. Bardzo blisko bary, restauracje, apteka, rozrywki, sklepiki. Na duży plus miły personel i dobre śniadania. Pokój skromny, ale czysty.
Pobyt: sierpień 2023
Ocena dodana: 13 sierpnia 2023
Urszula
PolskaPrysznic w łazience
Blisko do plaży, miła obsługa
Pobyt: sierpień 2023
Ocena dodana: 31 lipca 2023
Lucjan
PolskaŁazienka. Prysznic był DOKŁADNIE nad toaletą
Skromne, ale wystarczające śniadanie. Świetna lokalizacja, blisko plaży, blisko przystanku. Z lotniska do hotelu przyszliśmy pieszo
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 23 lipca 2023
Barbara
PolskaBrak klimatyzacji w pokoju.
Obsługa była bardzo przyjazna i pomocna.
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 6 lipca 2023
Marek
PolskaDo poprawy tylko stabilność wi-fi.
Znakomita lokalizacja. Plaża 200 m. Główna ulica kilkadziesiąt metrów- zatrzęsienie sklepików i knajpek oraz komunikacja publiczna. Boisko piłkarskie- a na tym nam z synem zależało- 300 m (trudnością była konieczność przekradania się pod ogrodzeniem, ale nikomu to nie przeszkadzało). Fantastyczny, personel. Śniadania, jak to we Włoszech- głównie na słodko, choć codziennie prosciutto, salami, żółty i topiony ser oraz jajka. Pokoje sprzątane każdego dnia, więc czyściutko. Sprzęty skromne, ale nowe. Śmieszny prysznic. Żadnych problemów z zostawieniem rzeczy w hotelu po wymeldowaniu.
Pobyt: lipiec 2023




Ocena dodana: 4 września 2025
Waldemar
PolskaBrak klimatyzacji. Brak czajnika elektrycznego, mógłby być dostępny nawet na korytarzu.
Wszystko zgodne z opisem. Bardzo miła obsługa. Czysto. Lokalizacja blisko morza. Fajny taras, można było śniadanko spożywać i wypić kawę na świeżym powietrzu. Polecam ten obiekt.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 4 sierpnia 2025
A
PolskaWszystko było dobrze. Skromne ale bardzo smaczne śniadanie. Plaża bardzo blisko. Napewno jeszcze wrócimy.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 24 lipca 2025
Mariusz
PolskaPersonel bardzo miły i pomocny, blisko do morza, blisko do plaży bezpłatnej
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 13 czerwca 2025
Malgorzata
PolskaSzkoda, że nie ma klimatyzacji.
Personel - rewelacja Hotel - skromny, czyściutki Śniadanie - każdy znajdzie coś dla siebie Plaża - 3 min. spacerkiem Okolica - wszystko co potrzebne w zasięgu ręki: sklepy, bary, restauracje, cukiernie, ciuchy... To był mój już drugi pobyt w tym hotelu i jestem tak samo zadowolona 😁.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 18 lipca 2024
Katarzyna
PolskaNiestety nie jestem w stanie za bardzo napisać niczego dobrego o tym miejscu.Całe szczęście,że spędziłam w nim tylko noc i aż noc.Wymęczyłam się okropnie.Brak klimatyzacji uniemożliwił normalnie funkcjonowanie.Wiatraki, która są w pokoju oprócz zawiewania głowy i ucha nic w sumie nie dają.Rano przez to obudziłam się z bólem głowy i przeziębiona. Ale bez wiatraka robiła się jeszcze wieksza sauna. Łazienka nie zdatna do użytkowania jeśli chce się coś więcej robić niż korzystanie z toalety.Prysznic nad toaletą, chwiejąca się półka pod lusterkiem,z której wszystko spadało a nie było innego miejsca na położenie rzeczy. W całym pokoju nie ma kontaktów oprócz jednego koło łazienki.Ręczniki jak papier ścierny,brak kosza w pokoju. Jedyne co mogę napisać na lekki plus to to,że jest w miarę czysto. Naprawdę jestem w szoku,że turyści są tym miejscu na dłużej. W ogóle,że ktoś może przyjechać do tego miasta na odpoczynek.W nocy hałas i w dzień hałas..Ale to akurat kwestia gustu, wieku i upodobań i nie ma związku z noclegiem. Bo akurat w tym sensie hotelik położy w centrum i blisko morza więc ok.
Obsługa uśmiechnięta. W miarę ok śniadanie choć też budżetowe. Nam nie udało się stanąć pod hotelem ale w sumie szybko znaleźliśmy miejsce gdzie indziej i bezpłatne. Blisko morza i to największy plus. Duza szafa i komoda także sporo miejsca na ubrania i rzeczy choć akurat ja nie potrzebowałam na jedną noc.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 6 lipca 2024
Malgorzata
PolskaW upalne dni bardzo odczuwa się brak klimatyzacji.
Cały personel był przemiły. Zawsze wszyscy uśmiechnięci i służący pomocą. Każda nasza prośba była spełniona natychmiast. Pokoje czyściutkie, z małym tarasem, skromnie urządzone. Było codziennie sprzątane i uzupełniane braki (papier toaletowy, mydełko). Śniadania smaczne, spory wybór, jak tylko coś się skończyło to natychmiast było uzupełniane. Lokalizacja hotelu jest bardzo blisko pięknej, piaszczyste plaży. W pobliżu znajdują się również sklepy z pamiątkami, markety, restauracje. Przystanek autobusowy jest ok 40m od hotelu. Hotel nie leży przy głównej drodze, więc w pokoju nie było słychać jeżdżących samochodów. W pokoju nie ma czajnika, ale w razie potrzeby jest możliwość zagotować wodę na parterze w recepcji.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 6 lipca 2024
Malgorzata
PolskaW bardzo upalne dni jednak odczuwa się brak klimatyzacji i lodówki.
Lokalizacja hotelu jest bardzo blisko pięknej, piaszczyste plaży. W pobliżu znajdują się również sklepy z pamiątkami, markety, restauracje. Przystanek autobusowy jest ok 40m od hotelu. Cały personel był przemiły. Zawsze wszyscy uśmiechnięci i służący pomocą. Każda nasza prośba była spełniona natychmiast. Pokoje czyściutkie, z małym tarasem, skromnie urządzone. Było codziennie sprzątane i uzupełniane braki (papier toaletowy, mydełko). Śniadania smaczne, spory wybór, jak tylko coś się skończyło to natychmiast było uzupełniane. Hotel nie leży przy głównej drodze, więc w pokoju nie było słychać jeżdżących samochodów. W pokoju nie ma czajnika, ale w razie potrzeby jest możliwość zagotować wodę na parterze w recepcji.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 14 września 2023
Justyna
Polskabrak klimatyzacji tylko wiatrak sufitowy , przy temp. ponad 30 stopni żadne rozwiązanie. Łazienka z wystający ze ściany prysznicem, podczas kąpieli wszystko mokre , brak internetu na 3 piętrze,
blisko plaży i głównej ulicy , dużo sklepów i restauracji, taras przed wejściem, bardzo miły właściciel , smaczne śniadania
Pobyt: sierpień 2023
Ocena dodana: 29 czerwca 2023
Czekanski
PolskaCzysto obsługa ok
Miły właściciel śniadanka ok.
Pobyt: czerwiec 2023
Ocena dodana: 11 września 2023
Izabela
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 2 sierpnia 2023
Magdalena
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 6 lipca 2023
Sylwia
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: lipiec 2023
wyświetlono 1 – 25
Hurghada, Egipt
Makarska, Chorwacja
Paryż, Francja
Kateleios, Grecja
Pelago, Włochy
Sopot, Polska
Kołobrzeg, Polska
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego