Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Włochy – opinie o hotelach
  3. Mediolan – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Siro

Hotel Siro – opinie 2-gwiazdkowy

Via Venini 59, 20127 Mediolan, Włochy

Nr 303 z 459 hoteli w mieście Mediolan

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 59 opinii o hotelu

7,8

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,4

  • Komfort

    8,1

  • Lokalizacja

    8,5

  • Udogodnienia

    7,8

  • Personel

    8,9

  • Stosunek jakości do ceny

    8,0

  • Bezpłatne WiFi

    9,0

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 4 czerwca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadania

    Lokalizacja,obsługa

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 2 maja 2026

    9,0
    Polecam opcję z śniadaniem serwują do tego bardzo dobrą kawę. Poza tym za taką cenę naprawdę można liczyć na wygodny pok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brakowało wieszaczka w łazience. Zaskoczyło bardzo posprzątanie pokoju, szkoda że nie ma o tym informacji jednak z efektu byliśmy zadowoleni.

    Bardzo czysty pokój i uprzejma obsługa. Lokalizacja bliska dworca i dobrze skomunikowana z metrem

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 18 marca 2026

    9,0
    Pobyt uważam za udany, dobry na krótki wypad. Byliśmy na dwie noce i było super
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jedynie na co można zwrócić uwagę to na zapach w toalecie. Nie jest on straszny ani bardzo rażący. Przy włączonym wentylatorze było ok wszystko. Można by nad tym popracować :) Ale jak na szybki wypad uważam,że to nie przeszkadza.

    Hotel znajduje się 10/15min od dworca Mediolan Centrale. Czysty, śniadania skromne ale bardzo dobre. Idealne miejsce na szybki wypad. Cena adekwatna co do pobytu. Blisko znajduje się sklep spożywczy oraz mała pizzera z dogodnymi cenami. Blisko ulicy jeździ tramwaj ale nie wpływa to na komfort spania. Obsługa bardzo miła, dobrze zna język angielski. Można zostawić bagaże przed dobą hotelową jak i po jej zakończeniu.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 6 lutego 2026

    9,0
    Ogolnie polecam za ta cene jako baza wypadowa:)
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Slabe sniadania, dopiero od 7:30, wiec calodniowe wycieczki utrudnione Grzyb na oknach, slaba wentylacja, wilgoc

    10’ do dworca spacerem Pokoje od strony podworza-cicho Schludnie

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 5 lutego 2026

    8,0
    Stosunek jakości do ceny jest dobry, miejsce idealne dla podróżujących którzy chcą się tylko umyć i przespać a większość
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Łazienka była czysta ale przydałoby się ją odświeżyć.

    Dojazd metrem z centrum jest szybki i wygodny, obsługa była miła.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 3 sierpnia 2025

    8,0
    Polecam :)
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przydałaby się chociaż jedna buteleczka wody w pokoju

    Zameldowałem się o 1:30 rano i nie było jakiegokolwiek problemu, poprosiłem też o schowanie kilku fantów do lodówki i po raz kolejny uzyskałem pomoc :)

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 16 lipca 2025

    8,0
    Za lokalizację napewno z chęcią wróciłabym do tego miejsca.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nieprzyjemny zapach wilgoci

    Obsługa, bardzo przyjemni ludzie z uśmiechem witający swoich gości.

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 20 czerwca 2025

    9,0
    Ok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Skromne śniadanie

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 7 czerwca 2025

    9,0
    Super miejsce
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój jednoosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel w przyjemnej okolicy, blisko metra i przystanku tramwajowego, w okolicy dużo kawiarni, barów i lokali gastronomicznych, naprzeciw sklep spożywczy. Bardzo miła i pomocna obsługa, otwarta na zmianę planów. Wszędzie czysto. Bogata i smaczna oferta śniadaniowa. Hotel spełnił wszystkie oczekiwania. Polecam 👌🏼😊

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 7 kwietnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi

    Hałasy. Tuż pod oknem jeździ stary zabytkowy tramwaj, który hałasuje do prawie 2 w nocy co kilkanaście minut. Ponadto na przeciwko hotelu są dwa bary, w których również jest bardzo głośno nawet w tygodniu. Jeśli trafi się na pokój od strony ulicy, to niestety jest bardzo głośno. Gdyby nie te hałasy, to hotel byłby 10/10 w stosunku do swojej ceny.

    Hotel bardzo dobry i adekwatny do ceny. Obsługa miła i pomocna. Śniadania zróżnicowane i smaczne (na słodko i wytrawne, do wyboru). Pokoje czyste, łóżko wygodne. Świetna lokalizacja względem centrum miasta i dworca głównego.

    Pobyt: kwiecień 2025

  • Ocena dodana: 9 lutego 2025

    7,0
    Jestem ogólnie zadowolona. Pozdrawiam właścicieli obiektu.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój trzyosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Ponieważ jest zima, każdy po chłodnym spacerze chce się solidnie ogrzać. Mimo, iż mały grzejnik byl cieplutki w pokoju było dość chłodno. To stara kamienica. Duze straty ciepła.

    Personel bardzo miły, śniadanko lekkie, smaczne, świeże. Lokalizacja doskonała, blisko metro tramwaj i supermarket.

    Pobyt: luty 2025

  • Ocena dodana: 27 grudnia 2024

    9,0
    Dobra lokalizacja
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Super lokalizacja, około 250 m do stacji metra, można wybrać opcję za śniadaniem

    Pobyt: grudzień 2024

  • Ocena dodana: 7 listopada 2024

    7,0
    Polecam na kilkudniowy wypad do Mediolany.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wąska kabina prysznicowa. Reszta łazienki ok.

    Personel bardzo uprzejmy. Śniadania dla niewymagających. Pyszna kawa.

    Pobyt: listopad 2024

  • Ocena dodana: 23 września 2024

    8,0
    Przyjemny pobyt
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi

    Blisko stacja metra, sklep spożywczy CONAD, pizza na kawałki i dworzec

    Pobyt: wrzesień 2024

  • Ocena dodana: 6 września 2024

    8,0
    Pobyt uważam za udany
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Trochę brudna łazienka (kamień na prysznicu), brak ciepłego posiłku w śniadaniu

    Lokalizacja, zdbałość o gościa

    Pobyt: wrzesień 2024

  • Ocena dodana: 31 lipca 2024

    7,0
    Pobyt udany. Możemy polecić ten hotel
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Miły personel, super szefowa, która towarzyszy gościom przy śniadaniu. Pierwszej nocy mieliśmy kłopot ze względu na hałas dobiegający z ulicy (na przeciw hotelu jest klub). Nie było jednak problemu aby zmienili nam pokój - komunikacja super. Śniadania bardzo dobre, pokoje wygodne.

    Pobyt: maj 2024

  • Ocena dodana: 9 maja 2024

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 6 noclegów

    Świetna lokalizacja, bardzo przyjazny personel, codzienne sprzątanie pokoi, smaczne śniadania, było bardzo czysto w hotelu.

    Pobyt: maj 2024

  • Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Super lokalizacja, dobre śniadania, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie 👌

    Pobyt: kwiecień 2024

  • Ocena dodana: 22 marca 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lokalizacja , blisko sklep, metro , tramwaj , dworzec centralny

    Pobyt: marzec 2024

  • Ocena dodana: 15 czerwca 2026

    6,0
    Przyjemny
    • Wyjazd służbowy
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój jednoosobowy
    • 3 noclegi

    W pokoju od strony ulicy pomimo zamkniętego okna duży hałas od przejeżdżających do późna zabytkowych tramwajów. Zepsuta spłuczka i ruszająca się na wszystkie strony deska sedesowa. Brak windy i brak lodówki. Bardzo ubogie śniadania

    Na plus. Lokalizacja przy stacji metra, tuz obok tramwaju nr 1, zaraz przy sklepie spożywczym, spacerem 15 min do dworca centralnego. Pokój czysty, łóżko wygodne. Dobrze działająca klimatyzacja.

    Pobyt: czerwiec 2026

  • Ocena dodana: 6 października 2025

    10
    Super!
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo miła obsługa hotelowa, życzliwa i uśmiechnięta. Skromne, ale bardzo smaczne śniadanie. Pyszny sok i cappuccino. Cisza, spokój.

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 5 września 2025

    5,0
    W miare znośnie
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój trzyosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Minusy : Zamiast kołdry prześcieradło, tragedia. W hotelu są strasznie cieńkie ściany- słychać wszystko co inni robią w pokojach obok, jak rozmawiają, śmieją się + dodatkowo strasznie głośny tramwaj pod oknami , który kursuje całą noc. Przez hałas z ulicy i cieńkie ściany nie ma opcji na wyspanie się :/ W łazience jedynie deszczownica, brak słuchawki prysznicowej. Śniadania bardzo biedne- chleb, ser, szynka, jakieś kupne mini croissanty. Zero warzyw, soków. Kawa też niezbyt smaczna. Polecam wziąć hotel bez śniadania bo obok naprawde można zjeść pyszne jedzenie za mniejsze pieniądze .

    Dobra lokalizacja hotelu, blisko do stacji Milano Centrale ok. 1 km piechotą, w okolicy sklepy spożywcze, kanapkarnia, starbucks i inne knajpki czynne do późnych godzin nocnych. W hotelu ogólnie czysto, dobra klimatyzacja, personel miły, jest też bezpłatne wifi . Możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu :)

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 1 marca 2025

    6,0
    Bardzo czysto i przyjemnie.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Faktycznie, bardzo akustyczne ściany. Ale nie rodziło to wielkiego dyskomfortu.

    Bardzo czysto i przyjemnie. Śniadania dobre. Bardzo dobra kawa. Hotel jest bardzo blisko przystanku tramwajowego do centrum oraz w bliskiej odległości do stacji metra. Polecam na weekend.

    Pobyt: luty 2025

  • Ocena dodana: 24 września 2023

    3,0
    Słaby
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Praktycznie nie było ciepłej wody. Jednego dnia po południu udało nam się wziąć ciepły prysznic, w pozostałe dni, biorąc prysznic rano leciała ledwo letnia woda. W zasadzie to rzutuje mocno na ocenę. Stosunek jakości obiektu do ceny jest ok z wyjątkiem tego, że praktycznie nie było ciepłej wody.

    Pobyt: wrzesień 2023

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: