Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Włochy – opinie o hotelach
  3. Palermo – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Vecchio Borgo

Hotel Vecchio Borgo – opinie 4-gwiazdkowy

Via Quintino Sella 1/7, 90139 Palermo, Włochy

Nr 78 z 95 hoteli w mieście Palermo

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 39 opinii o hotelu

7,7

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,3

  • Komfort

    8,0

  • Lokalizacja

    7,8

  • Udogodnienia

    7,9

  • Personel

    9,1

  • Stosunek jakości do ceny

    8,0

  • Bezpłatne WiFi

    8,5

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 11 marca 2026

    8,0
    Palermo trip
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Małe urozmaicenie na śniadaniach.

    Obsługa hotelowa bardzo miła. Miejsce względnie dobrze zlokalizowane. Sposób w jaki pani z obslugi serwowała mi cappuccino.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 20 stycznia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Dobre śniadanie

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 16 stycznia 2026

    9,0
    Polecam!
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel położony w dość głośniej okolicy

    Dobre śniadania, pokój ciepły i komfortowy

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 30 grudnia 2025

    8,0
    W skali od jeden do 5 daje 4
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 10 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jak trafi się pokój od strony ulicy to w niektóre dni nie da się usnąć.Petardy,muzyka i chałas młodzieży.Ale już jak się ma pokój nie od ulicy to jest lepiej.👍

    Bardzo miła obsługa,bardzo pomocna.Pani na śniadaniach o imieniu Sara,przesympatyczna zawsze uśmiechnięta👍

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 19 grudnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi

    Prysznic w łazience był tak mały, że aż nie dało się do niego wejść ani obrócić w kabinie, a co dopiero wykonywać jakieś inne ruchy. Duża ładna łazienka, natomiast prysznic to była porażka.

    Pokój ładny, duża łazienka, mimo chłodu na dworze w pokoju było ciepło.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 8 listopada 2025

    7,0
    Dobra lokacja, miła obsługa, polecam na krótki wypad do Palermo
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jednak obiekt jest dość leciwy, ale ciągle stosunek jakości do ceny jest korzystny

    Wyjątkowo miła obsługa, dobra lokalizacja, dobre śniadania

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 21 lipca 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 9 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W szafce z lodówką mieszkały sobie mrówki wiec jak się położyło byle jakie jedzenie na wierzchu to przychodziły sie poczęstować, klima hałasowała tak bardzo ze ostatniego dnia rano wybuchła i zaczęła z niej lać się woda na wszystko w pokoju... oczywisice zmieniono nam pokoj bez zadnego problemu ale nie zmienia to faktu że jakby sie to wydarzylo pod naszą nieobecność to niewiele zostało by z naszych rzeczy. Poza tym hotel znajduje sie na granicy jakiejś z wyglądu oceniam arabskiej dzielnicy no i okoliczni mieszkańcy trzeba przyznać potrafią sie bawić. W szafkach nocnych otrzymaliśmy stopery do uszu ale nie przygotowało nas to na impreze jaka dzieje sie za oknami do średnio 2-3 w nocy. Muzyka jest tak głośna że trzęsą się ściany więc odrazdzam podróż z małymi dziecmi no i jak ktoś chce rano wstawać.

    Na pierwszy rzut oka prawdziwy hotel wiec na warunki Sycyli serio robi dobre wrażenie w swojej cenie. Recepcja otwarta całodobowo, śniadania jak sie chce można zjeść bez wcześniejszej zapowiedzi, pokoje sprzątane codziennie czyli normalny hotel...

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 10 marca 2025

    7,0
    Było w porządku
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi

    Brak czajnika w pokoju

    lokalizacja

    Pobyt: grudzień 2024

  • Ocena dodana: 10 lutego 2025

    8,0
    Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu :)
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak warzyw do śniadania, brak kołdry

    Lolalizacja, czystość w obiekcie, miły i pomocny personel

    Pobyt: luty 2025

  • Ocena dodana: 7 stycznia 2025

    9,0
    Fajny hotel na turystyczny wypad
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Czystość łazienek, okolica dość głośna

    Sympatyczna, pomocna obsługa, dostępność recepcji 24/7. Lokalizacja hotelu w relacji do atrakcji miasta.

    Pobyt: styczeń 2025

  • Ocena dodana: 7 lutego 2024

    8,0
    Dobry hotel na krótki pobyt w Palermo
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Trochę wymaga odświeżenia i lepszego sprzątania - kurzu mogłoby być mniej. Okolica specyficzna, głośna i brudna, ale bezpieczna. I nie ma nic do oceny hotelu.

    Lokalizacja w miarę blisko wszystkich ważnych punktów miasta, wygodne łóżko, prysznic z hyrdomasażem świetny po całym dniu zwiedzania, bardzo dobre śniadanie i miła obsługa. Można zostawić bagaż zarówno przed zameldowaniem jak i po wymeldowaniu.

    Pobyt: luty 2024

  • Ocena dodana: 5 lutego 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Największym minusem pobytu w tym hotelu były zdecydowanie śniadania. Wszystko średniej świeżości, jajecznica z proszku, bardzo mały wybór czegokolwiek do jedzenia i domyślnie jeśli się nie poprosi o nic więcej to jest dostępna tylko kawa rozpuszczalna.

    Pobyt: luty 2024

  • Ocena dodana: 28 stycznia 2024

    8,0
    Polecam! Blisko, czysto, wygodnie
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokój bardzo wąski, na początku czuliśmy się trochę klaustrofobicznie, ale po jednym dniu się przyzwyczailiśmy.

    Bardzo wygodne łóżka i poduszki. Z okien widok na Górę pielgrzyma, nocą niewiarygodnie piękny!! Codzienne sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli. W łazience bidetka, prysznic z hydromasażem, zestaw kosmetyków, który jest wymieniany po zużyciu. Obsługa bardzo miła. Prosiliśmy o dostarczenie nam czajnika elektrycznego, filiżanek, talerzyków i łyżeczek i dostaliśmy wszystko. Na szczególną pochwałę zasługuje Sara, pani kelnerka obsługująca śniadania, bardzo miła, serdeczna, uśmiechnięta. Włoskie śniadania są kompletnie inne, niż polskie, ale doceniamy wysiłek pracowników, by spełniać wymagania gości - jest i jajecznica, boczek, kiełbaski, jajka gotowane. Prosiliśmy o dietę bezglutenową i mleko wegańskie do kawy, nie było z tym problemu. W pokoju lodówka z napojami. Pokój ogrzewany / schładzany klimatyzatorem, bardzo duży plus ! Obsługa hotelu biegle posługuje się angielskim, to bardzo ważne. Po wymeldowaniu mogliśmy zostawić swoje bagaże w hotelu - bezpłatnie i czekać na wygodnych kanapach na taxówke. Bardzo polecamy ten hotel

    Pobyt: styczeń 2024

  • Ocena dodana: 22 stycznia 2024

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Sympatycznie, śniadanie dobre (po włosku z przewagą słodkiego), pomocny personel. Mieliśmy pokój na 8 piętrze z ładnym widokiem na miasto.

    Pobyt: styczeń 2024

  • Ocena dodana: 29 grudnia 2023

    8,0
    Polecam
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Kabiny prysznicowe nieco małe, widać że hotel lata świetności ma już za sobą. Ale jak za taką cenę jest naprawdę ok.

    Dobre śniadania we włoskim stylu, ale jajecznica też się znalazła. Plus za świeże owoce. Pokoje przestronne i wygodne. Bardzo przyjazny personel.

    Pobyt: grudzień 2023

  • Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przestarzała klimatyzacja z opcją włącz/wyłącz . Huczy mi w głowie do teraz

    Wspaniała i pomocna obsługa!

    Pobyt: sierpień 2023

  • Ocena dodana: 25 lipca 2023

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Klimatyczny pokoik Lokalizacja Obsługa

    Pobyt: lipiec 2023

  • Ocena dodana: 3 marca 2026

    5,0
    Nie odwiedzę więcej Sycylii
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Za te pieniądze to człowiek oczekuje standardu, a dostaje hotel obakurny z którego strach wyjść po 22. Impreza do 3 nad ranem w sobotę. Windę słychać przy każdym ruchu a nie da się i raczej jak nie woda bi budynek 8 pięter. W ogóle syf w calej okolicy i mieście. Nie polecam hotelu, miasta i kraju.

    Obsługa była ok

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 2 marca 2026

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Świetny hotel w centrum miasta, czysto , pokoje przestronne, wygodne łóżka. Czytałam komentarze że niektórym przeszkadzał hałas z pobliskiego baru, my nie mieliśmy tego problemu , było cicho i spokojnie . W recepcji bardzo pomocna Pani, odpowiada na każde pytanie. Możliwość zostawienia bagaży po wymeldowaniu w depozycie . Parking bezpłatny przy ulicy. Bardzo polecam!

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 17 stycznia 2026

    4,0
    Kiepski
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    Pod hotelem był jakiś indyjski festiwal i muzyka nie dawała spać do 4 rano

    Ładnie wykończony hotel

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 8 stycznia 2024

    5,0
    Ok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Sniadania slabe, brak parkingu przy hotelu, pokoj maly ale do przyjecia.

    Lokalizacja

    Pobyt: styczeń 2024

  • Ocena dodana: 22 lutego 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 9 stycznia 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Standard
    • 1 nocleg

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 23 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza

    Pobyt: sierpień 2025

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!