2. Jordánsko - hodnotenia hotelov
  3. Aqaba Governorate - hodnotenia hotelov
  4. Wadi Rum - hodnotenia hotelov
Jordánsko Wadi Rum Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Shakria Bedouin Life Camp Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko bolo super, personál ochotný, jedlo vynikajúce, aj prezentácia pred večerou. Dokonca sme dostali lepšiu izbu kvôli výhľadu. Kúpili sme si výlet do púšte, náš šofér Hussein bol ochotný, zábavný, všetko nám poukazoval. Camp odporúčam na 100%, lokalita, čistota.“

• Memories Aicha Luxury Camp Priemerné hodnotenie: 9,2

„Všetko 10/10 , v celom campe nebola jedna chyba . Niečo úžasne , dokonale priste top .“

• Milky Way Nights Camp Priemerné hodnotenie: 9,6

„Kuchár bol vynikajúci, zahral si s nami volejbal. Jedlo bolo výborné, veľa informácii sme sa dozvedeli od miestneho beduína.“

• Moon Island Camp Priemerné hodnotenie: 9

„Celý rezort vyzerá úžasne :) Izby boli čisté a pohodlné s krásnym výhľadom. Ahmad bol jedným z najlepších hostiteľov akých sme zažili. Vždy bol nápomocný pri každej situácii a takisto zabezpečil odvoz do púšte a naspäť k autu. Takisto aj denná jazda na džípe bola super ;) Ak ešte niekedy navštívime Jordánsko tak sa určite ubytujeme práve v tomto rezorte.“

• Desert Magic Camp & Resort Priemerné hodnotenie: 9,3

„Izby boli krásne a čisté. Personál veľmi milý vrátane tour guidov. Raňajky veľmi pestré a bohaté.“

• Wadi Rum Jordan Camp Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásny kemp so super personálom. Raňajky a večera boli fantastické. Absolvovali sme 2x Jeep tour a jazdu na ťaváh. Ali s vami komunikuje cez whatsapp hneď ako si spravíte rezerváciu. Vrelo odporúčam všetkým :)“

• Desert Bedouin adventure Priemerné hodnotenie: 9,1

„Je to veľký zážitok stráviť tu noc. Všetci boli priateľskí, jedlo bolo perfektné, výlet do púšte je nezabudnuteľný. Dokonalé by to bolo, keby vyšlo počasie, ale nevadí. Aj púštna búrka je zážitok, na ktorý sa nezabúda :)“

• Rum Gonesh Luxury Camp Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha bola perfektná, veľmi pekné okolie. Personal bol milý, no nie proeuropsky.“