Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Malta – opinie o hotelach
  3. St. Julian’s – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Ddream Hotel

Ddream Hotel – opinie 3-gwiazdkowy

Triq Ball Paceville, STJ 3124 St. Julian’s, Malta

Nr 36 z 63 hoteli w mieście St. Julian’s

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 82 opinii o hotelu

8,1

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,4

  • Komfort

    8,3

  • Lokalizacja

    8,9

  • Udogodnienia

    8,0

  • Personel

    9,1

  • Stosunek jakości do ceny

    8,3

  • Bezpłatne WiFi

    8,9

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 8 czerwca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Źle zamontowany odpływ pod prysznicem - brodzik szybko zapełnia się wodą i bardzo wolno spływała, co utrudniało branie prysznica. Brak możliwości otwarcia okna, w pokoju dostępna klimatyzacja.

    Pokoje czyste. Dobra lokalizacja. Miły personel. Dobre śniadania.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 24 kwietnia 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel bardzo dobrze położony, miła i pomocna obsługa. Śniadania tez bardzo dobrze.

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 16 kwietnia 2026

    9,0
    Lepiej niż bardzo dobrze.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brudne okna.

    Bardzo miła obsługa.

    Pobyt: styczeń 2026

  • Ocena dodana: 21 marca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Jednoosobowy typu Deluxe z balkonem
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Obok hotelu trwa budowa, pewnie niedługo się skończy, wtedy hałas będzie mniejszy.

    Bardzo miła osoba w recepcji. Zapomniałem ładowarki do telefonu i mogłem pożyczyć na cały pobyt. Łóżko było wygodne, a pokój bardzo czysty i sprzątany codziennie. Dobre śniadanie.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 18 marca 2026

    7,0
    Blisko centrum, dobra opcja dla par i grup młodych ludzi, nieco gorsza dla rodzin z dziećmi.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Okolica jest pełna barów, przez co w nocy może być głośno. Polecam zabrać zatyczki do uszu. Nietypowe było zablokowanie na karcie niewielkiej kwoty depozytu, który był zwolniony w dniu wyjazdu.

    Duży i wygodny pokój, który można było przedzielić za pomocą ściany przesuwnej. Dobrze wyposażona łazienka. Dobry wybór jedzenia podczas śniadania. Obsługa miła o pomocną. Poza sezonem było dużo wolnych miejsc parkingowych tuż przed budynkiem.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 26 lutego 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zalegająca woda w prysznicu.

    Śniadanie ok Codzienne sprzątanie pokoju i wymiana ręczników.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 1 października 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Świetna lokalizacja jako baza wypadowa. Bardzo miły personel. Smaczne śniadania.

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 21 września 2025

    8,0
    Jestem ogólnie zadowolona z pobytu.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Simplicity z 1 lub 2 łóżkami
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokój był mały, w wannie nie było żadnej osłony więc woda mocno chlapie.

    Panie na recepcji bardzo pomocne i miłe. Opowiedziały o wyspie i pomogły znaleść ciekawe atrakcje

    Pobyt: wrzesień 2025

  • Ocena dodana: 20 czerwca 2025

    7,0
    Fajny pobyt z uwgami
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zapach w łazience pomimo codziennego sprzątania bardzo nieprzyjemny. Przy samym hotelu trwa budowa, hałas z budowy od 7/8 godziny - koparki, młoty, ciężarówki i tak do 17/18. Jeżeli w tym czasie zwiedza się wyspę to ok, ale w tym czasie w pokoju trudno wytrzymać. Oczywiście są pokoje na drugą stronę w których nie jest to uciążliwe.

    Pomocny personel, dobre śniadanie pomimo braku warzyw, pyszna kawa, pokój codziennie sprzątany. Bardzo dobra lokalizacja.

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 9 maja 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Jednoosobowy typu Deluxe
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadania bardzo skromne, a w szczególności brak jakich kolwiek swierzych warzyw). Wprowadzona podczas meldunku nowa forma zabezpieczenia na karcie kredytowej 100EUR była dla mnie mega negatywnie zaskakująca, tym bardziej że hotel był opłacony z góry tydzień wcześniej, a na stronie booking ani na stronie oficjalnej hotelu nie było takiej informacji o dodatkowym zabezpieczeniu. Poza tym, jeżeli coś się zmieniło to powinnam być o tym powiadomiona bezpośrednio przez hotel. Dla mnie to znacząco obniża wszelkie standardy hotelowe.

    Ogólnie wszytko ok, zgodnie z opisem jeżeli chodzi o standard hotelu, czystość i położenie.

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 2 maja 2025

    8,0
    Fajna opcja na nocleg pod eksploracje Malty
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Simplicity z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Minus to brak poszewki na kołdrę. Kołdra jest zawinięta w coś na podobę poszewki ale jedynie do połowy przez co druga połowa wystaje i jest bez zabezpieczenia. Nam trafiła się poplamiona więc nie było to najbardziej komfortowe chociaż pogoda umożliwiała spanie bez niej. Łazience również przydałoby się małe odświeżenie. Hotel pobiera kaucje w wysokości 100€ o czym nie zostaliśmy poinformowani wcześniej. Nie jest to nic dziwnego ale ktoś mógłby mieć niemiłą niespodziankę.

    Fajna opcja na city break. Wokół sporo sklepów i punktów gastronomicznych. St. Julians to dobrze skomunikowane miasto w którym jest także bogate życie nocne. Wygodne łóżko, klimatyzacja oraz przemiły personel to duży plus. Możliwość pozostawienia bagażu w schowku nawet po wymeldowaniu również należy docenić.

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 21 kwietnia 2025

    9,0
    Jesteśmy bardzo zadowoleni
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Simplicity z 1 lub 2 łóżkami
    • 4 noclegi

    Jedynie to uciążliwa lokalizacja, dość głośno w nocy ale co się dziwić to St. Julian’s to miasto rozrywki. Gdzieś w dali trwał jakiś remont ale to normalne na Malcie. Jeśli nie ma was w ciągu dnia to żaden problem.

    Przede wszystkim uprzejmość personelu. Na śniadaniu np. po wyborze kawy Pan przynosił bezpośrednio kawę do stolika, z czymś takim nie spotkałem się wcześniej w hotelach nawet o wyższym standardzie, to na pewno jest na plus. Oprócz tego można było sobie domówić dodatkowo inne dania na śniadanie. Codzienne dbanie o porządek, świeże ręczniki, posłane łóżka, nie można się się do niczego przyczepić. I uwaga! Kiedy zgubiliśmy kartę od pokoju (gdzieś musiała nam wypaść w czasie pobytu) hotel nie obciążył nas finansowo. Pani z uśmiechem na twarzy powiedziała, że takie rzeczy się zdarzają i że nie ma problemu. Pewnie w innym hotelu byśmy musieli zapłacić, tu nie. Jesteśmy bardzo za to bardzo wdzięczni. Hotel jak najbardziej polecamy.

    Pobyt: kwiecień 2025

  • Ocena dodana: 15 kwietnia 2025

    9,0
    Pobyt udany!
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel czysty, chociaż lepiej prezentuje się na zdjęciach, personel miły i bardzo pomocny, śniadanie niestety bez warzyw. Dzielnica rozrywkowa, zwłaszcza w weekendy :)

    Pobyt: kwiecień 2025

  • Ocena dodana: 1 kwietnia 2025

    9,0
    To super ludzie robią klimat tego hotelu. Dziękujemy i polecamy.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Można się doczepić do źle rozwiązanego prysznica, ale to nie jest bardzo istotne w parodniowym pobycie.

    Bardzo dobra lokalizacja, czysto i przytulnie. Obsługa bardzo dobra - szczególnie pani Anna z recepcji i pan podający śniadania. Bardzo smaczne śniadania, zawsze było coś wyjątkowego i lokalnego, pyszne omlety.

    Pobyt: marzec 2025

  • Ocena dodana: 10 marca 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój czteroosobowy typu Comfort
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przemiły personel.

    Pobyt: marzec 2025

  • Ocena dodana: 22 września 2024

    8,0
    Polecam hotel na krótsze wypady.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadania były bardzo dobre, można było zamówić omlet, jajecznicę czy tosty z jajkiem i dodatkami. Dobra kawa, dużo słodkości do wyboru. Brakowało jedynie świeżych warzyw i owoców. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu bary i restauracje. Dość blisko przystanek autobusowy. Ręcznie sterowana klimatyzacja, okno bez możliwości otworzenia i przewietrzenia, lekki zaduch w pokoju.

    Pobyt: wrzesień 2024

  • Ocena dodana: 11 sierpnia 2024

    8,0
    Pobyt był udany
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Jednoosobowy typu Deluxe z balkonem
    • 16 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    W łazience po prysznicem można było zauważyć grzyb

    Miła obsługa

    Pobyt: sierpień 2024

  • Ocena dodana: 10 lipca 2024

    8,0
    Bardzo udany pobyt. Brakuje warzyw na śniadaniu. Pomocny i miły personel. Doskonała lokalizacja.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hotel ma bardzo dobrą lokalizację oraz miły i pomocny personel.

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 17 czerwca 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój rodzinny typu Superior
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoje sprzątane codziennie , woda oraz zestaw do parzenia kawy codziennie uzupełniane.Blisko żwirkowa plaża , czasem bardziej oblegana ale zawsze znajdzie się miejsce żeby koc rozłożyći dzieci mogły się pobawić.

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 3 czerwca 2024

    8,0
    Recepcja bardzo pomocna, podpowiadała jak dojechać, co zobaczyć.
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 5 noclegów

    Śniadania super, z możliwością omletu, czy jajek w każdej formie.

    Pobyt: maj 2024

  • Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

    8,0
    spontaniczny i odprężający
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Comfort z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi

    niektórym może przeszkadzać hałaśliwe umiejscowienie hotelu, ponieważ czasami słychać muzykę z okolicznych klubów i dyskotek

    Pyszne śniadania z akcentami śródziemnomorskimi. Bardzo miły, przyjazny personel oraz obsługa. Sprzątanie codziennie bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

    Pobyt: marzec 2024

  • Ocena dodana: 21 marca 2024

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Miły personel, czysto, dogodna lokalizacja i dobre śniadania:)

    Pobyt: marzec 2024

  • Ocena dodana: 2 stycznia 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nasz pokój był mały i ciemny. Male okno, usytuowane wysoko z widokiem na gruzowisko i plac budowy. Na 2-3 noce może być ale nie zatrzymałabym się tam ponownie a tym bardziej na dłużej. Być może hotel ma też ładniejsze pokoje - nie wiem. Nasz nie przypominał tego że zdjęć w ofercie booking.com. w najlepszym stanie była łazienka.

    Duza łazienka. Pokój od podwórka wiec dość cichy jak ta imprezową okolicę. . Codziennie sprzatany. Recepcja 24/7 wiec nie było problemu z bardzo późnym zameldowaniem.

    Pobyt: styczeń 2024

  • Ocena dodana: 26 listopada 2023

    9,0
    Hotel blisko przystanku, dzielnica imprezowa, poza sezonem, jak byliśmy to dało się spokojnie spać, pewnie w okresie wak
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój trzyosobowy typu Superior
    • 7 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Śniadania mogłyby mieć więcej warzyw. Brakowało informacji o tym, że można poprosić o zrobienie jajecznicy.

    Bardzo miła i pomocna obsługa.

    Pobyt: listopad 2023

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!