2. Mauricius hodnocení hotelů

9,7

9,5

7,5

• Hodnocení napsáno: 8. března 2024

Obyčejná chaloupka na jedinečném místě
    • Apartmán

Nemohli jsme ubytování najít, jelikož na vratech není žádné označení, že tyto vrata vedou k našemu apartmánu. Museli jsme na wi-fi do sousedního hotelu a telefonovat majiteli Nakonec jsme se domluvili na přesný čas kdy budeme u vrat čekat aby nám otevřel. Apartmán tvoří první patro malého domku, pod apartmánem je zázemí pro uklízečky. Největší nevýhodou apartmánu je že je opravdu ušmudlaný! nechci říct úplně špinavý, protože běžný úklid ( podlahy, nádobí, linka) uklízečky dělají, ale všechny poličky kouty jsou opravdu špinavé a plné prachu, stropní otočný ventilátor obalený mastným prachem, o koupelně se nechci vůbec zmiňovat: nemá dostatečné větrání takže se dělá plíseň. Cena je tedy nízká, ale oprávněně. Kdo zůstáváte trochu déle doporučuju vzít si sebou dva balíky vlhčených utěrek a rukavice a za hodinu práce ve dvou zvýšíte cenu vašeho ubytování na trojnásobek. Varná konvice měla utržené víko nechápu proč majitele nekoupí novou konvici za 15 dolarů a nechávají v apartmánu tuto rozbitou. Ať vám ale šechny tyto drobné nepříjemnosti nezničí vaší jedinečnou možnost dostat se na takovéto místo za peníze za které je tento apartmán nabízen. Všechna ostatní ubytování na této pláži jsou několikanásobně dražší a z ubytování které najdete v okolí se na tuto klidnou pláž nedostanete. Public Beach, které jsou okolo, jsou rušné hlučné a špinavé.

Apartmán je umístěn v rámci zahrady o čtyřech domech, čili celkem asi 6 apartmánů na jednom pozemku. Do pozemku vyjedete vraty které nejsou označené jménem a musíte se domluvit s majiteli na předání kódu k vratům. Poloha apartmánu je opravdu jedinečná: je to krásná soukromá pláž, z našeho levnějšího apartmánu na pláž to bylo asi 30 m. Kdo si to můžete dovolit doporučují připlatit si dražší a větší apartmán který je přímo nad pláží, z našeho menšího levnějšího apartmánu byl vidět jenom kousek moře. Okna jsou zajištěna mřížemi takže můžete spát s otevřenými okny, což jsme uvítali. Všude na Mauriciu se kvůli nebezpečí krádeží doporučuje mít okna i dveře zavřená. Za apartmánem přes ulici je veliký hotel "V" , kde jsi můžete asi za 15 dolarů objednat super luxusní snídani na střešní terase s výhledem. Pěšky se dá jít cca 800 m do příjemně velkého obchodu pro čerstvé bagety, pěšky je to také 300 m na sousední public Beach kde si můžete dát na pláži takeway. . V kuchyni je filtrace vody takže ušetříte za nákup litrů balených vod. U vstupu na terasu je nádoba s čistou vodou na opláchnutí písku z chodidel, velice příjemná maličkost!

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2022

Vše OK

Nádherná soukromá pláž, krásné procházky podél moře, dobrá dostupnost obchodů a restaurací. Majitelé velmi ochotní, nápomocní a vždy dostupní.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Apartmán

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl leden 2024