Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Amsterdam – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie OZO Hotels Arena Amsterdam

OZO Hotels Arena Amsterdam – opinie 4-gwiazdkowy

Karspeldreef 2, Amsterdam Zuidoost, 1101 CJ Amsterdam, Holandia

Nr 358 z 474 hoteli w mieście Amsterdam

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 182 opinii o hotelu

7,4

Poszczególne oceny

  • Czystość

    7,6

  • Komfort

    7,7

  • Lokalizacja

    7,8

  • Udogodnienia

    7,5

  • Personel

    8,0

  • Stosunek jakości do ceny

    7,4

  • Bezpłatne WiFi

    8,2

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 7 kwietnia 2026

    7,0
    Ciężko o lepszy hotel w tej lokalizacji i za tą kwotę
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Czteroosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Niewłaściwie posprzątana łazienka

    Stosunek ceny do jakości i lokalizacji

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 23 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Mało funkcjonalna łazienka. Słychać wyraźne odgłosy z sąsiednich pokoi.

    Wygodne łóżko. Sympatyczna obsługa.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 4 stycznia 2026

    7,0
    Blisko metra .
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 4 noclegi

    Brak polek w łazience i haczyków.

    OK.

    Pobyt: grudzień 2025

  • Ocena dodana: 16 listopada 2025

    8,0
    Hotel oferował adekwatną jakość do ceny, a cały pobyt był naprawdę udany, dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić ka
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Jedynym minusem było łóżko, niby dwuosobowe, ale jednak trochę ciasne. W nocy zabrakło miejsca, a do tego odbyła się mała walka o kołdrę, która również mogłaby być większa.

    Pokój hotelowy zrobił bardzo dobre wrażenie: nowoczesny, czysty i urządzony w spokojnych, eleganckich barwach. Łazienka również prezentowała się świetnie: jasna, minimalistyczna, z dużą szklaną kabiną prysznicową i deszczownicą. Dużym plusem było to, że w pokoju znajdowało się żelazko. Idealne rozwiązanie, kiedy trzeba szybko ogarnąć ubrania przed wyjściem. Na plus zasługiwała także lokalizacja. Hotel znajdował się blisko Ziggo Dome, czyli miejsca, w którym odbywają się koncerty - dokładnie dlatego go wybrałem. Dodatkowym udogodnieniem była mała, ale przydatna siłownia. Może nie największa, ale wystarczająca, żeby się trochę poruszać przed lub po całym dniu.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 11 października 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Łazienka. Jest tragiczna. Woda wyciekająca spod prysznica do pokoju. Panele, które pokazują iż ten problem utrzymuje się od bardzo długich chwil. Poniszczona podłoga. Napewno nie jest to zachęcające a jeśli hotel ma gwiazdki powinien coś z tym zrobić a nie czekać aż to się doszczętnie zniszczy.

    Napewno cena, gdyż znaleźć pokój w dobrej cenie w Amsterdamie graniczy z cudem. Hotel położony bardzo blisko stacji kolejowej oraz metra co bardzo ułatwia komunikację.

    Pobyt: październik 2025

  • Ocena dodana: 31 sierpnia 2025

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi

    Wyposażenie łazienki - brak jakiegokolwiek haczyka czy półki na położenie ubrania czy kosmetyków.

    Śniadania dobre - średnio urozmaicone. Lokalizacja hotelu dobra - 5min od stacji metra.

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 30 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Nie za dobrze oceniam wykonanie ścian łazienki z szyb. Nie zapewnia to wystarczającej intymności. Śniadania raczej skromne i monotonne. Pozostałe aspekty raczej pozytywne. Nie podoba mi się dopłata do osobnych łóżek, jest zbyt wygórowana.

    Dostęp do ładowarki samochodu elektrycznego. Dobrym rozwiązaniem jest czajnik elektryczny oraz herbata i kawa jako wyposażenie pokoju.

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 25 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Bardzo skromne śniadania

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 19 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Czteroosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak butelek z wodą, przeszklona łazienka z WC (brak intymności).

    Łatwy dojazd, parking, miła obsługa, czystość w pokoju, wygoda łóżek, wyposażenie, klimatyzacja, niezłe śniadanie.

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 11 sierpnia 2025

    7,0
    Pobyt uważam za udany, gdyby nie łazienka byłabym w pełni zadowolona :)
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Łazienka posiada ścian z mlecznego szkła co sprawiało, że nie miało się prywatności szczególnie przy niedziałających prawidłowo drzwiach (opadły na zawiasach i się nie domykały). Wydaje mi się to niedopuszczalne przy tego typu standardzie.

    Hotel ma super lokalizację, blisko do stadionu/areny. Stacja metra również znajduje się niedaleko. Pokoje duże, na spokojnie można się rozłożyć z walizkami.

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 24 lipca 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój trzyosobowy
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Położenie hotelu

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 17 lipca 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący ze znajomymi
    • Pokój trzyosobowy
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Szklane drzwi od łazienki, które się nie domykały

    Lokalizacja blisko areny koncertowej

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 6 lutego 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Internet miał być szybki, pobieranie 10mb tylko po wifi, podłączenie po kablu nie działa. Brak możliwości płacenia gotówką.

    Świetny prysznic. Bardzo wygodne łóżka.

    Pobyt: luty 2025

  • Ocena dodana: 12 listopada 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Szklana łazienka

    Obsługa

    Pobyt: listopad 2024

  • Ocena dodana: 26 października 2024

    7,0
    Pobyt był w porządku.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Executive
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    1. Kiedy chcieliśmy się zameldować, to trochę postaliśmy przy pustej recepcji, po czym z dworu wróciła Pani recepcjonistka, która minęła nas bez słowa. 2. Pierwszego dnia, tuż przed północą, na telefon w pokoju dzwoniła recepcja, żeby spytać, czy ktoś jest w pokoju, bo w systemie nie widzieli nikogo (to akurat było nietaktowne, bo po podróży już spaliśmy…). 3. Pokój nie był wysprzątany „na błysk”. Okna zakurzone, z pojedynczymi pajęczynami, gdzie niegdzie paprochy… Tragedii nie było, ale po 4-gwiazdkowym hotelu można spodziewać się czegoś więcej.

    Codziennie świeże śniadanie. Dobra lokalizacja, blisko do metra, jednocześnie cicha okolica.

    Pobyt: październik 2024

  • Ocena dodana: 26 września 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Czteroosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    przeszklona łazienka w pokoju jest krępująca

    wygodne łóżka, pokój duży, blisko metra

    Pobyt: wrzesień 2024

  • Ocena dodana: 23 lipca 2024

    8,0
    Dobre miejsce na wypady do miasta.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy typu Executive
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Hałas z budowy obok hotelu.

    Świetna łazienka! Duże łóżko, lodówka w pokoju, blisko metra.

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 22 lipca 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    jedyny minus to niestety prysznic przez to że był szklany i miał dziury pomiędzy drzwiami a także z drzwi zamiast woda spadać miała do rynienki to spadała poza prysznic to cała łazienka była zalana po każdym myciu i niestety tej wody było naprawdę sporo

    czysto, wygodnie, a takze blisko do metra, również cicho z dala od zgiełku

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 21 lipca 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pomimo odbioru kluczy o 18 (możliwy check in od 14) jeden z pokoi był nadal w trakcie sprzątania. Pokój schludny, ale przydałoby się porządniejsze sprzątanie- telefon, pilot od telewizora dawno nie były przecierane; był problem z oknem, ciężko było je otworzyć Łazienka za mleczną szybą jak widać na zdjęciu, co prawda przy zapalonym świetle nie prześwituje, lecz ciężko powiedzieć o prywatności, wszystko słychać. Parking na około 10 aut. Na jedną noc, jest ok.

    Hotel w niedalekiej odległości od metra ok 6 min spacerkiem

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 15 czerwca 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    hałas z budowy za oknem od rana

    wygodne łóżka

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 13 czerwca 2024

    6,0
    Przyjemny
    • Wyjazd służbowy
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lokalizacja kiepska, daleko lotnisko, daleko centrum, daleko wszystkie atrakcje do zwiedzania

    Dobre jedzenie

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 6 czerwca 2024

    7,0
    Dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 3 noclegi

    W tej cenie za pobyt powinno być zapewnione śniadanie, choćby rogalik z kawą.

    Pobyt: czerwiec 2024

  • Ocena dodana: 13 kwietnia 2024

    6,0
    Co za nouuuc
    • W parze
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Gruba pani na recepcji

    Łazienka

    Pobyt: marzec 2024

  • Ocena dodana: 19 lutego 2024

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Faktycznie łazienki powinny być bardziej prywatne tak to dobry hotel a komentarze są oczerniające. Pozdrawiam

    Spoko persona, nie stosować się do komentarzy

    Pobyt: luty 2024

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: