3. dolnośląskie – opinie o hotelach
  4. Podgórzyn – opinie o hotelu
Polska Podgórzyn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Słoneczny Domek Ocena: 9,7

„Bardzo mila obsluga. Swietna lokalizacj, blisko sklepy, Jelenia Gora, Karpacz i Zamek Chojnik. Spokojna okolica.”

• „Wygodny wszystko mający apartament parking balkon super temperatura. Polecam”

• „Polecam nocleg u Wita i Gosi! Czujemy się bardzo zaopiekowani i mogliśmy liczyć na pomoc i rekomendacje! Okolica spokojna i zielona, dodatkowy plus za czworonożnego hosta! :)”

• „Śniadanie obfite i smaczne, obsługa miła i pomocna, a do tego tanio i czysto. Lokalizacja jak dla mnie wyjątkowa z fajnym widokiem na góry, troszeczkę na uboczu. Do najbliższej restauracji 8 minut spacerkiem, tylko że brak chodnika, a pobocze pomniejsza komfort spaceru. Natomiast autem do kolejnych restauracji to 5 minut, więc jest alternatywa.”

• „Śliczny, wygodny i wyposażony domek. Byliśmy z pieskiem, który mógł pobiegać po terenie. Miła właścicielka. Ładny i zadbany teren wokół domku.”

• „Czyste, zadbane mieszkanie, udogodnienia zgodne z informacjami w ofercie, dobry kontakt z właścicielem, parking przed budynkiem.”

• „Wpełni wyposażenie mieszkanko cisza spokój miły pomocy właściciel”

• „Kompleks z sauna, jacuzzi, miejsce na grilla. Wszystko miało niesamowity klimat. Ogromny plus dla szlafroczków dla każdego gościa”

• „Dobry kontakt z właścicielem, czysto i schludnie. Co prawda tylko przejazdem na jedną noc, ale jesteśmy zadowoleni. Polecam!”

• Ostoja Karkonoska Ocena: 9,1

„Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Wygodne miejsce.”