3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Ustka – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Polska Ustka Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miałam przyjemność nocować w jednym z pokoi w obiekcie Szary Domek i muszę przyznać, że był to wspaniały wybór! Pokój był nieskazitelnie czysty, bardzo ładnie urządzony, a cały domek emanował świeżością i przyjemnym zapachem. Dużym udogodnieniem była wspólna kuchnia, w pełni wyposażona m. innymi w lodówkę, mikrofalę, indukcję, czajnik, kawę, herbatę oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne, a nawet gry planszowe. Właścicielka obiektu była niezwykle miła, przekazała nam klucze oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszego pobytu i miasta Ustka. Co więcej, nasze pieski były mile widziane, co było dla nas bardzo ważne. Do dyspozycji gości jest także duży, pięknie zadbany ogródek z tarasem, idealny do relaksu. Miejsce jest ciche i malownicze – na pewno tu wrócimy!”

• „Godny polecenia dla grupy znajomych albo rodziny. Blisko sklepów spożywczych i głównego deptaku. Apartament przestronny i jasny Ogromny plus za łazienkę z wanną i w pełni wyposażoną kuchnię”

• Apartamenty PORTOWE Ocena: 7,1

„Lokalizacją super 😃”