3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Krynica Morska – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Apartament z widokiem na morze

Apartament z widokiem na morze – opinie

7 Przyjaźni B20 drugie piętro, 82-120 Krynica Morska, Polska

9,9

• Ocena dodana: 4 czerwca 2024

Serdecznie polecam.
    • Apartament z 1 sypialnią

Gorąco polecam. Świetna lokalizacja apartamentu jak również jakość obiektu naprawdę godna polecenia. Jeżeli ktoś chce wypocząć to w tej lokalizacji na pewno się to uda.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Fantastyczna lokalizacja, apartament doskonale wyposażony, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, zaraz przy windzie. Duży taras, piękny widok na morze. Bardzo życzliwi i przyjaźni Gospodarze

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Jest problem z zasięgiem w sieci Plus i ograniczony T-Mobile mimo wskazywanego zasięgu 'czterech kresek i 4G', ale to nie jest wina gospodarzy.

Bardzo dobra lokalizacja i super widok z balkonu. Porządne meble, żadnych braków w wyposażeniu kuchni. Zastaliśmy nawet zabawki na plażę, leżaki oraz parawan (który był zbędny na plaży) :) , bardzo czysto.

• Ocena dodana: 30 maja 2023

Wyśmienicie spędzony czas :)
    • Apartament z 1 sypialnią

Apartament bardzo ładny, czysty, zaopatrzony we wszystkie potrzebne rzeczy: od papieru, ręczników papierowych, płynu do naczyń, nawet po kapsułki do ekspresu ;) Bardzo wygodne materace i dużo miejsca. Dobry kontakt z miłym i opiekuńczym gospodarzem :)

• Ocena dodana: 12 września 2022

Apartament wart ceny - godny polecenia
    • Apartament z 1 sypialnią

Pani, która wydawała klucz (wł. kartę) do apartamentu na wstępie nastawiona na "nie wiem, nie da się, nie można, nie ma". Potem już było OK. Warto od razu poprosić o drugą kartę otwierającą apartament - dla nas dysponowanie jedną było wyjątkowo uciążliwe, ale na plus to, że po telefonie już na drugi dzień rano duplikat otrzymaliśmy. Do końca pobytu nie udało nam się znaleźć włącznika światła dla części kuchennej (a oświetlenie całego apartamentu ogólnie bardzo dobrze zorganizowane). Muzyka z knajpy obok trochę przeszkadzała, ale o godzinie 22 milkła. Zaskoczył nas brak zmywarki. Przydałaby się. WIFI - zasięg access pointa zupełnie w porządku, niestety sam internet rwał się regularnie (Netfliksa dało się normalnie oglądać, bo się "buforował" ale rozmowy głosowe live ciągle się rozłączały). Zasięg GSM też słaby, przynajmniej w sieci Orange i T-mobile - rozmowy na Teamsach i w tym przypadku "się rwały". Reasumując - raczej drobiazgi, które nie powinny przesłaniać zalet.

Serdeczna właścicielka apartamentu. Sam apartament przestronny, wyposażony i wykończony z dużą starannością. Udogodnienia związane z pobytem dziecka (łóżeczko, zabawki). Świetny taras. Do dyspozycji mnóstwo sprzętu plażowego. Doceniam też takie drobiazgi jak to, że na miejscu były podstawowe przyprawy, wybór herbat i kaw, chemia łazienkowa również z dużym zapasem i bez oszczędzania. Czysto. Miejsce parkingowe blisko windy i bardzo duże, z przestronnym wyjazdem. Blisko do plaży (mniej niż 5 minut spokojnego spaceru) i faktycznie widok na morze.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Przestronny,czysty i komfortowy apartament z dużym balkonem z widokiem.Wyposażony we wszystko co niezbędne.Miejsce parkingowe w garażu.Bardzo dobry kontakt z wynajmującym.

• Ocena dodana: 8 maja 2024