3. pomorskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

6,9

• Ocena dodana: 4 czerwca 2024

Pobyt udany.
    • Duży pokój dwuosobowy

Nie wiedzielismy że pokoik Nr.2 jest tak mały. Łózko dość wąskie. No i nie przewidywaliśmy że w apartamencie będzie tyle ludzi. Łącznie z nami było 10 osób.

Ogólnie sympatycznie duża przestrzeń i balkon.

• Ocena dodana: 3 czerwca 2024

jak na swoją cenę to śmiało polecam
    • Duży pokój dwuosobowy

zacinające się zamki w drzwiach, zepsuta słuchawka prysznicowa co po prostu utrudniało mycie się

wygodne, duże łóżka dobra cena

• Ocena dodana: 6 maja 2024

dobry

problem z nabyciem klucza

lokalizacja i czystość

• Ocena dodana: 2 października 2023

Przyjemny
    • Duży pokój dwuosobowy

Łazienka nie była za czysta. Trudny kontakt z hostem

Lokalizacja w cichej okolicy blisko centrum

• Ocena dodana: 21 września 2023

• Duży pokój dwuosobowy

Zatkany prysznic w łazience na górze. Podczas kąpieli woda zebrała się w brodziku, z odpływu wypłynęły "brudy".

Duże, przestronne mieszkanie. Całkiem dobra lokalizacja - nie daleko centrum. Szkoda, że tak daleko do morza, ale jest opcja dojazdu uberem lub komunikacja miejska (około 40 minut).

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2023

Wyposażenie toalet

Lokalizacja

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

• Duży pokój dwuosobowy

Nie dostałam maila o tym jak się dostać do lokalu i przez to doszło do nieporozumienia. Musieliśmy pewien czas czekać, kilka razy dzwonić do właściciela zanim nieporozumienie się rozwiązało i mogliśmy wejść. W pokoju były zostawione śmieci w koszu i ręczniki były rzucone w taki sposób jakby nie były wymienione po poprzednich mieszkańcach.

Ogromne ładne mieszkanie, przestronna kuchnia i część wspólna. Bardzo cicha i zielona okolica. Jasny pokoik, spoko dla dwóch osób. Dobra lokalizacja.

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

Pobyt uważam za udany

Wszystko mi pasowało

Wygodne spanie, przestronny apartament, na balkonie hamak, stół i sześć krzeseł. Można było spokojnie wypić kawę. Bardzo sympatyczny właściciel. Zgodził się na dużo wcześniejsze zameldowanie, pomagał nam w zakwaterowaniu. Bardzo przystępna cena, jak na ceny w Gdańsku. Chętnie przyjadę w przyszłym roku z mężem i pieskiem.

• Ocena dodana: 17 czerwca 2024

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Balkon z pięknym widokiem i bardzo wygodne łóżko

• Ocena dodana: 8 czerwca 2024

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Brudno, pokój miał być dla dwóch osób a dostaliśmy rozkładaną wersalkę. Nie polecam

• Ocena dodana: 5 czerwca 2024

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard ze wspólną łazienką

Brak wcześniejszej informacji o tym, jak się dostać do obiektu. Musiałam sama skierować zapytanie do właścicieli. Mieszkanie duże, salon i kuchnia bardzo ładne. Jednak pokój już niezbyt. Strasznie duszno i niezbyt przyjemnie. Materace zniszczone i strasznie skrzeczące i cienkie. W łazience popsuta bateria i niedrożne odpływy.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 20 maja 2024

Znośny

Okropnie brudna łazienka

• Ocena dodana: 3 maja 2024

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Że nie można szybko pobrać kluczy

Lokalizacja spokojna dzielnica

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Nie polecam!!!!! Serwis na poziomie - ZERO. Moje zameldowanie nie powiodło się. Pieniądze zostały zwrócone na moje konto, ale zmarnowany czas i zepsuty nastrój.

Ciche mejsce

• Ocena dodana: 19 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Rezerwacja była dokonywana w piątek tzn 15 marca, na szybko bo w sobotę tzn 16 marca rano już wyjeżdżałam, po drodze byłam u znajomych. Rezerwacja ok potwierdzenie z Booking, płatność ok poszła..już po chwili..w sobotę cały dzień w trasie za kierownicą i dojechałam na miejsce z przekonaniem, że ktoś mnie przywita- bo jedyne info jakie otrzymałam od właściciela - to żebym czekała na instrukcje. I pod adresem nikogo nie było, nikt nie otworzył- 2 godz stania pod adresem pisania do właściciela no cóż czas było szukać nowego noclegu. Ok godz 5 rano czasu polskiego w dniu 17.03 w dniu wymeldowania dostałam e,mail od właściciela z instrukcją jakie kody wpisać żeby dostać się do obiektu....oczywiście mamy dziś 19 marca a ani Bowling, ani właściciel nie zwrócili mi kosztów rezerwacji j nie rozpatrzyli reklamacji.

Nie mam szansy opisać co mi się podobało, ponieważ nikt mi drzwi nie otworzył i nie mam pojęcia jak wygląda w środku

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

Tragedia
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Nie lubię wystawiać negatywnych opinii, ale ta będzie taka w pełni. Nie ma możliwości kontaktu z Właścicielem. Został nam podany BRYTYJSKI numer telefonu... Właściciel proponuje rozmowę przez WHATSAPP lub Booking... Same instrukcje dostania się tam były niejasne i chaotycznie. Musieliśmy się dopytywać. W dodatku dostaliśmy używany wcześniej pokój bez jego dokładnego wysprzątania i czystej pościeli... Brak klucza do drzwi ze względu na niedziałające kody w skrytce które też były przez nas zgłaszane. Nie tak się prowadzi biznes. Może i ładnie to wszystko wygląda na zdjęciach ale bardzo odbiega od rzeczywistości i jakichkolwiek standardów... Brak komunikacji, brudna pościel, zasyfiony pokój i części wspólne... Nie było to warte tych pieniędzy i będę je chciała odzyskać. Kpina.

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

1,0
    Jednym słowem katastrofa, ogromne problemy z meldunkiem i utrudniony kontakt z osobą zarządzającą ob
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Brudne pokoje,łazienka, nie zmieniona pościel,piach w łóżku

• Ocena dodana: 25 września 2023

Znośny

Brak TV i internetu

Przemiła pani sprzątająca.

• Ocena dodana: 11 września 2023

Kiepsko
    • Duży pokój dwuosobowy

Brudno, w górnej łazience straszny grzyb, stojąca woda pod prysznicem, kuchnia niby wyposażona ale podstawowych rzeczy typu nóż-brak, bardzo twarde łóżko, bardzo małe raczej nie można powiedzieć, że dwuosobowe, brak rolet w oknach pokoju, pokój na poddaszu duszny, brak wiatraka, pokój akurat też był od ruchliwej ulicy więc do tego było strasznie głośno

Lokalizacja i wspólny duży salon kuchnia, organizacja zameldowania bezproblemowa

• Ocena dodana: 10 września 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Standard ze wspólną łazienką

Opinia woda letnia, nie działa światło w salonie, po wyłączeniu światła w pokoju nie działa Prąd w kontakcie. Pościel nie jest świeża. Odpadają części od zasłon, ogólnie ok jak ktoś tylko śpi nie przytomny ale na dłuższy wypad i pobyt odradzam. Pokój 2 osobowy a tu rozkładana wersalka dla elfa. Brak kosza w łazience, Janusz biznes, byle tylko wynająć ale żeby posprzątać to już trudno. Aha i nieświeże ręczniki i pościel.

• Ocena dodana: 6 września 2023

Polecam na krótką wizytę w Gdańsku

Nic takiego nie było

Mili gospodarze,czystość, niezła lokalizacja

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Apartament ładny i duży. Miejsce bardzo dobre, blisko centrum i dworca PKP. Cisza i spokój..,można odpocząć po calym dniu ..Ladna i duża łazienka. Właściciel bardzo pomocny i miły. .Polecam

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

Nie wrócę
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Potencjał mieszkania niewykorzystany przez ogólnie panujący brud. Brud w pokoju, brud w łazience, salonie i kuchni. Aż się kleiło. Nawet o 18:00 nie było ręczników (proponuje wziąć swoje). Pościel sama wymieniłam…Uważam że to nie jest Ok, bo to nie jest obiekt samoobsługowy. W łazience brak rolety, która zasłaniałaby cokolwiek. Kąpiąc się, korzystając z toalety sąsiedzi widzą wszystko. Swoją drogą gdybym się nie upomniała nie wiedziałabym jak się dosyć do mieszkania i pokoju. Tapczan 2 osobowy masakra, nie dało się spać (niewygodny, wąski jak na 2 osoby). Szkoda, bo gdyby odrobinę zadbać, przede wszystkim wysprzątać byłoby dobrze.

Całe mieszkanie dość duże, pokoje wielkością były w porządku. Pomocny właściciel, który pozwolił na wcześniejsze zameldowanie.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

chętnie tam wrócę