3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,6

8,3

• Ocena dodana: 16 czerwca 2024

• Pokój trzyosobowy

Spokój, cisza, życzliwi, kontaktowi i pomocni Właściciele

• Ocena dodana: 16 czerwca 2024

Spokojny pobyt z dużym placem zabaw
    • Pokój Czteroosobowy typu Premium

Brak uwag

Pomocna i miła obsługa, obiekt naprawdę przyjazny dzieciom. Dużo atrakcji przygotowanych dla najmłodszych podróżników

• Ocena dodana: 3 czerwca 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Na weekend Bożego Ciała było cudownie, ciepło i słonecznie. Czyściutkie, klimatyczne pokoje, piękny ogród i cudowny plac zabaw dla dzieci. Parking w cenie. Wrócimy na dłużej

• Ocena dodana: 2 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Trzeci nasz pobyt w Dworku u p.Ani i p.Piotra. Za każdym razem kolejne zmiany i ulepszenia. Piękny pokój, parking w cenie. Codzienne animacje dla najmłodszych. Wszedzie blisko a jednocześnie cicho i spokojnie. Załapaliśmy się nawet na koncert rockowy dla gości. Polecamy.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Nie było nic takiego

Podobało nam się bardzo nie mamy żadnych zastrzeżeń , dla dzieci animacje super. Polecamy z całego serca ! :)

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy

- zgodność oferty z rzeczywistością, - czystość, - balkon, -wspaniałe animacje dla dzieci w cenie noclegu (2 godziny dziennie można pobyć we dwoje bez dziecka mając świadomość, że bawi się świetnie! , - duży plac zabaw, - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Pierwszy raz byliśmy z prawie 4 latką nad morzem i polecamy Dworek Karwia jak i samą miejscowość, blisko bardzo ładna plaża, bez kamieni na brzegu, ratownicy pilnują. Jeśli uda nam się za rok wyjechać na wakacje to na pewno zarezerwujemy pobyt w Dworku :) Polecamy i dziękujemy!

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy

Nie ma czego się przyczepić.

Piękne miejsce, blisko plaży. Pokoje czyste, przestronne , wygodne. Łazienka w pokoju. Z udogodnień w pokojach lodówka, czajnik, zastawa, na korytarzu mikrofalówka, odkurzacz. Obsługa bardzo miła i pomocna. Codziennie odbywały się animacje dla dzieci. Ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona połączona z jadalnią . Na zewnątrz plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania. My jesteśmy zachwyceni i na pewno wrócimy. Z czystym sumieniem dajemy 10 i polecamy.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

Cudowne wakacje
    • Pokój czteroosobowy typu Comfort

Brak

Super lokalizacja, blisko do morza i centrum. Bardzo miły personel. Codziennie animacje dla dzieci w różnym wieku, urozmaicony plac zabaw. Z ręką na sercu potwierdzę, że miejsce przyjazne dzieciom. Czyściutko i wszystko zgodne z opisem i zdjęciami.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

• Pokój czteroosobowy typu Comfort

Podobało nam się wszystko, czysto, miło. Świetne animacje i atrakcje dla dzieci. Pozdrawiamy

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Niezwykle sympatyczny gospodarz, czysto, blisko plaży. Wrócimy na pewno na dłużej :)

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

Że czas w Dworku tak szybko nam zleciał 😉😘

Podobało się wszystko 😁 Czyściutko,pachnąco,pełne wyposażenie kuchni . Personel Perfect🥰🥰🥰 To był nasz pierwszy i na pewno nie ostatni pobyt w Dworku. Z całego serca gorąco polecamy 🥰 Goście z pokoju nr 14😁

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy

Mój kolejny i na pewno nie ostatni pobyt w Karwii. Jak zwykle udany. Polecam Dworek ze wzgl na dogodną lokalizację, przemiłą obsługę, czystość w obiekcie i liczne udogodnienia dla gości. Śniadanie podawane wprawdzie do pokoju( dla śpiochów super sprawa),ale obfite i z możliwością spełniania specjalnych życzeń😉

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

Dworek Karwia
    • Pokój Czteroosobowy typu Premium

Nie ma takich rzeczy

Duże zainteresowanie personelu naszymi potrzebami z bardzo szybką realizacja - super! Nawet powstały animacje dla dzieci mimo naszej wizyty jeszcze przed sezonem 🙂 Właściciele bardzo mili, a Pani Dominika opiekująca się Dworkiem zawsze pomocą i uśmiechnięta 👍 Animacje dla dzieci prowadzone przez Panią Dominikę prowadzone genialnie z dużą radością i zaangażowaniem dzieci - dziękujemy 🌷

• Ocena dodana: 26 czerwca 2023

Wszystko

• Ocena dodana: 25 czerwca 2023

Wszystko było ok

Super miejsce, bardzo miła obsługa i właściciele,

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

Jest super.

Nie mam takich uwag.

Bardzo serdeczna i życzliwa atmosfera. Miłe i sympatyczne podejście do gości przez właścicieli, jak również uczynny personel. Możliwość korzystania z WiFi i bezpiecznego parkingu.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy

Fantastyczni, wyrozumiali i ugodowi właściciele. Piękne pokoje, parking, kuchnia, obfite śniadania, blisko do plaży i centrum.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Byliśmy tylko 1 noc. Błąd (dziecko nie chciało wyjeżdżać), na szczęście do naprawienia nast. razem:)
    • Pokój dwuosobowy

Nic co by zapadło w pamięć:)

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do morza, jednocześnie wystarczająco daleko, aby nie słyszeć odgłosów ulicy.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Pokój trzyosobowy

Wszystko zgodne z ofertą. Polecamy.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

Bardzo polecamy to miejsce!
    • Pokój dwuosobowy

Bardzo polecamy to miejsce! Czysto i przyjemnie, piękny wystrój, super lokalizacja i przemili właściciele. Dla dzieci plac zabaw. Dodatkowo miejsce na grilla w przestronnym ogrodzie. Zdecydowanie wszystko na plus, jeśli jeszcze kiedyś wybierzemy się do Karwi to na pewno skorzystamy ponownie :)

• Ocena dodana: 17 maja 2023

Majówka z rodzina i przyjaciółmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dworek Karwia jest miejscem wspaniałym, pokoje są czyste, w optymalnej wielkości, pościel, koce, leżaki, parawany w pokojach. Kuchnia wyposażona idealnie, jest tam dosłownie wszystko, nawet kącik do zabaw dla dzieci w ogrodzie zimowym (ten nastroj wieczorem... ) :) plac zabaw zadbany, trampolina, animacje dla dzieci -jestem oczarowana. W ogrodzie jest grill, a do plazy i sklepów jest bardzo blisko. Wjazd na parking jest zamykany na kod. A wlasciciele sa przesympatyczni i bardzo pomocni i ugodowi, nawet gdy ktos tak jak my wieczor przed przyjazdem ma dodatkowe, niespodziewane prośby (dziękujemy!)

• Ocena dodana: 5 września 2022

• Pokój dwuosobowy

Serdecznie polecam. Duży plac zabaw dla dzieci na zewnatrz..jest i miejsce do zabawy w pomieszczeniu dosyc dużym gdzie znajduja sie piłkarzyki, mini bilard i mnóstwo innych zabawek dla mniejszych maluchow. jak i troszke starszych dzieci. Codziennie animacje dla dzieci. Bardzo miły i bardzo pomocny wlasciciel. Polecam

• Ocena dodana: 1 września 2022

• Pokój czteroosobowy typu Standard

Wszystko zgodne z opisem. Dobrze wyposażona ogólnodostępna kuchnia, pokoje czyste i schludne, na zewnątrz duży plac zabaw dla dzieci, animacje dla dzieci, parking. Do plaży bardzo blisko - kilka min spacerkiem, w okolicy mnóstwo sklepów oraz knajpek z jedzeniem. W niektórych knajpkach zniżki dla gości. Bardzo miły właściciel oraz personel. Za rok przyjedziemy na dłużej :)

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo sympatyczni Ludzie :) zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy. Organizacja na najwyższym poziomie! Ognisko, animatorka dla dzieci, plac zabaw! Pokoje bardzo czyste!!