3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Kraków – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Lovely Bubbly Apartment

Lovely Bubbly Apartment – opinie

Osiedle Centrum D 1/98, Nowa Huta, 31-932 Kraków, Polska

Nr 1164 z 2 925 obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Kraków

9,2

9,2

9,5

• Ocena dodana: 14 maja 2024

Przyjemne miejsce w super lokalizacji
    • Apartament z 1 sypialnią

1) łazienka: - brak kabiny prysznicowej, jest zasłona - skutkuje to całą mokrą podłogą w łazience po każdorazowym prysznicu oraz zasłonka przykleja się do ciała, - piecyk gazowy, który raz działa a raz nie - osoba, która nie miała styczności z piecykiem może sobie nie poradzić z problemami z ustawieniem ciepła wody etc. 2) kuchnia: - ubogie wyposażenie, jeżeli ktoś chciałby gotować - brak mikrofalówki, najmniejsza lodówka jaką kiedykolwiek widziałem 3) brak drzwi w części sypialnianej - trochę przeszkadza w nocy, gdy ktoś korzysta z pozostałej części mieszkania.

1) okolica: - dużo darmowych miejsc parkingowych w okolicy - blisko sklepy, kawiarnia, bar mleczny, food trucki, lodziarnia - niedaleko duży plac zabaw (obok Nowohuckiego Centrum Kultury) - cisza i spokój - idealna komunikacja z resztą miasta 2) czystość mieszkania 3) wygodne łóżka 4) wygodny odbiór kluczy - kod

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Idealne miejsce. Bardzo przestronne i idealnie wysprzątane mieszkanie. Cicha i spokojna okolica, blisko sklepy i komunikacja publiczna, dużo wolnych i darmowych miescjc postojowych. Polecam wszystkim ten obiekt.

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Zawitałem tutaj ponownie. Bardzo fajna lokalizacja z której wszędzie można szybko dojechać bo komunikacja jest świetnie zorganizowana. W Apartamencie jest wszystko czego potrzeba. Polecam 👍👍👍

• Ocena dodana: 23 listopada 2023

Lokalizacja, cisza

• Ocena dodana: 5 września 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Korzystna lokalizacja, widok na podwórko - Nowa Huta ponad wierzchołkami drzew.

• Ocena dodana: 27 lipca 2023

Blisko do komunikacji miejskiej

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Pewną niedogodnością był brak kabiny prysznicowej, zamiast tego foliowa zasłonka, czego skutkiem była mokra podłoga w całej łazience. Ponadto w mieszkaniu nie było mopa lub gumowego zbieraka , który pozwoliłby na łatwe uporanie się z problemem. To drobne minusy, ale brakowało mi ich do pełni szczęścia.

Bardzo dobra lokalizacja. Położenie tuż obok Placu Centralnego, blisko przystanków tramwajowych czy Nowohuckiego Centrum Kultury sprawiło, że dla mnie lokalizacja było wprost idealna.

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Świetna lokalizacja, blisko przystanek tramwajowy. Sklepy spożywcze w pobliżu. Miła i pomocna obsługa

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Polecam, zawsze wybieram noclegi w apartamentach Lovely ze względu na lokalizację, stosunek jakości do ceny i komfort. :) mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne, lóżka wygodne, kuchnia wyposażona bardzo dobrze.

• Ocena dodana: 13 kwietnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Warto wziąć pod uwagę, że na dole jest sklep i poranne dostawy służą za budzik :)

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 5 marca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo ciężko znaleźć miejsce parkingowe w okolicy mieszkania.

Wszystko w porządku. Czystość, lokalizacja,wyposażenie kuchni.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 29 stycznia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Jedyny minus to brak mikrofalówki

Super miejsce. Polecam. Cena do jakości jest zankomita

• Ocena dodana: 9 stycznia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Brak kuchenki mikrofalowej i pralki.

Lokalizacja, transport, sympatyczne mieszkanie.

• Ocena dodana: 22 listopada 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Zadbany i czysty apartament. Nie daleko są komunikację miejskie, które pozwalają dostać się do każdego punktu Krakowa. I jeszcze bardzo miły pan, który stara się o komfort klienta

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 27 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Bardzo sympatyczne mieszkanko, wszystko czego potrzebowałem było na miejscu, czysto i przytulnie. Nie było również problemu z miejscem parkingowym przed budynkiem. Wygodne i szerokie łóżko pozwoliło mi dobrze się wyspać. Ogólnie brak jakichkolwiek minusów 😊👍

• Ocena dodana: 14 października 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Bojler który nie do końca działa tak jak powinien. Czasem, podczas krótkiej kąpieli przestawała lecieć ciepła woda. Być może kwestia ustawień jednak przy gazowym woleliśmy nic nie ruszać. Hałasy od bardzo wczesnych godzin porannych dobiegających najprawdopodobniej ze sklepu poniżej. Poranny ból głowy murowany. Przydałby się również telewizor ze smartem :)

Mieszkanie czyste, pościel świeża i pachnąca, poduszki wygodne. Mieszkanie ciepłe, wyposażone we wszystko co potrzebne do normalnego funkcjonowania czy przygotowywania posiłków. Darmowe wifi, winda w obiekcie. Spokojna okolica, z parkingiem również nie mieliśmy problemu.

• Ocena dodana: 6 lipca 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Woda ogrzewana jest przez piecyk, z którym bywają problemy (nie chce się włączać albo sam się wyłącza), a przez to wzięcie nawet szybkiego prysznicu jest problemem, bo z kranu albo leci ukrop albo woda jest lodowata

Czysto, wyposażone jak należy

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 6 lipca 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Apartament znajduje się nad rampą zaopatrzeniową Lewiatana, więc wcześnie rano dostawy towaru robią spory hałas.

Apartament duży, przestronny. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanków komunikacji miejskiej.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2022

Moja ulubiona miejscowka w Krakowie
    • Apartament z 1 sypialnią

Piec do grzania wody - oj, duzo bylo z tym przygod :)

Wspanialy gospodarz. To moj kolejny nocleg tutaj - tym razem z rodzina i bylo super. Malo gdzie 4 osobowa rodzina ma taki komfort. Sa reczniki, dobrze wyposazona kuchnia. Blisko na tramwaj. swietne miejsce!

• Ocena dodana: 3 czerwca 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Można by było zamiast Kotarki w łazience wstawić szybę, niestety łazienka pływa. Jeżeli chodzi o łóżka wygodne - jednak jedno mogłoby być pełnowymiarowe - a nie składana kanapa. Myśle ze zwiększyłoby to komfort.

Duzy stół i blisko do komunikacji. Zależało nam na miejscu blisko Huty stad miejsce idealnie pasowało.

• Ocena dodana: 17 stycznia 2022

Brak

Dla mnie idealna lokalizacja dla mojego pobytu. Przestronne jasne mieszkanie bardzo konfortowe.Dobrze wyposazone. Sklep tuz obok i przystanki komunikacji miejskiej tez "robią robotę".wlaściciel bardzo sympatyczny i kontaktowy.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 11 stycznia 2022

• Apartament z 1 sypialnią

szczerze polecam czysto wygodnie wszystko co potrzebne było - dla nas chodziło o lokalizacje blisko nowohuckiego centrum kultury i to był strzał w 10-tkę 😊

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 31 października 2021

Czysto, przytulnie. Domowo. Miejsce, w ktorym odpoczniesz.

wszystko ok!

wiecej niz oczekiwalam - kawka, herbata, kosmetyki w łaziece. Niby drobiazg, ale jak przejezdza ktos tylko na weekend to wiele ułatwia. Byłam sama, ale to wspaniale miejsce dle rodziny (ilosc lózek). CIsza, czystosc, blisko z przystanku. Nawet jesli chcesz zwiedzac centrum - to warto sie tu zatrzymac, bo tramwajem spod bloku to 20 minut Dla mnie rewelacja!

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 24 października 2021

Pierwszy raz na Nowej Hucie
    • Apartament z 1 sypialnią

Apartament znajduje się w klimatycznej okolicy. Wyposażenie kuchni było naprawdę dobre. Sypialnia jest przytulna, ale mimo wszystko przydałoby się wstawić drzwi. W parterze budynku znajduje się niedroga i przyjemna kawiarnia.

Pobyt: październik 2021