3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach

7,4

7,8

7,1

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Świetne miejsce. Zdjęcia nie oddają klimatu i charakteru całego ośrodka. Zdecydowanie polecam!
    • Domek

Miejsce przewyższyło nasze oczekiwania. Właściciel jest bardzo przyjazny i bezproblemowy. W każdym aspekcie oferował pomoc czy to zrobienia zakupów czy też znalezienia transportu do Mrągowa. Sprawdzał, czy wszystko ok i czy czegokolwiek potrzebujemy. Do dyspozycji, za dodatkową opłatą, są również sauna oraz jacuzzi. Można skorzystać też z baru i napić się zimnego piwa z nalewaka. Wisienką na torcie były pląsające dookoła zwierzęta - kaczki, gęsi, owce, kozy. Miejsce bardzo przyjemne, idealne na wypoczynek.

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2022

Nardzo przyjaźni właściciele i miła okolica. Miejmy nadzieję, że z każdym rokiem będzie lepiej, jak mówią gospodarze ;)

Stan hydrauliki

Miła, spokojna okolica

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2022

kozy I króliki <3

• Ocena dodana: 14 marca 2022

Widoki

Pobyt: marzec 2022

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2021

To był bardzo udany wyjazd, nasza grupa znajomych spędziła miło czas.
    • Domek

W domku zabrakło nam większego stołu i krzeseł.

Bardzo pomocny i kontaktowy właściciel. Świetne miejsce dla grup znajomych. Dużo atrakcji na miejscu, np. grill, basen, trampolina. Ładne widoki, fajna okolica.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 10 lipca 2021

Świetne miejsce na odpoczynek z dala od miasta.
    • Domek

W domku brakowało nam jakiegoś wieszaka na kurtki.

Świetna lokalizacja - domki położone na uboczu, zagubione wśród pól, ale z dobrym dojazdem do Rynu i innych atrakcji Mazur. Jest czysto i komfortowo. Sam właściciel również bardzo pomocny i kontaktowy.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 8 maja 2024

• Domek

Super miejsce w cichej okolicy . Miła obsługa i wiele atrakcji . Szczególnie gorące kąpiele z hydromasarzem . Serdecznie polecam,!!!!!

• Ocena dodana: 6 października 2023

• Domek

Regulamin na 2 str A4. Nakazy, zakazy i straszenie karami. Słaby sprzęt. Woda w czajniku 1/2 litra gotowała się 25 minut., a ziemniaki 4,5 h. Słabe wyosazenie kuchni. Brak dojazdu pod domek. Brak oswietlenia po zmroku. Braz firanek w oknach i mało przytulnie tak prosto po męsku...

Płożenie. Mini zoo choc uważam, ze powinno sie o tym uprzedzić w ofercie, bo ktoś moze mieć uczulenie. Poradne domki

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

4,0
    Nie czułam się tam zrelaksowana i wypoczęta
    • Domek

Domki z zewnątrz ładne, drewniane. W środku średnio czysto, materace brudne, w łazience woda leciała z kibelka, drzwi od prysznica strach ruszyć-mogły zostać w ręku. Dookoła kozy, kury chodzące luzem. Trzeba uważać żeby nie wejść w odchody, dziecka ma trawę nie można wypuścić. Baseny ogrodowe zaniedbane, w mule. Obok kury, średni zapach. Do tego kaucja 500 zł…

Właściciel miły, pomocny Plac zabaw dla małych i dużych

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023

• Domek

Domki są klimatyczne i otoczone przez owieczki. Duży plus za bar na miejscu i inne udogodnienia.

• Ocena dodana: 2 lipca 2023

• Domek

Natrętne kozy, wchodzące do domków, na stoły na tarasie, zostawiające wszędzie swoje odchody. Nie można nic zostawić na dworze bo wszystko zjadają. Mimo kilkukrotnego odganiania nie rezygnują i wchodzą między barierkami na taras.Niekompletne i uszkodzone wyposażenie. Posesja zarośnięta. Wszędzie na trawie kozie bobki. Kaucja zwrotna 500 zł - trzeba się przygotować na wstępie.

Domki bardzo fajne z dużym potencjałem ale zaniedbane i wymagające odświeżenia ( wkłady poduszek, uszkodzone szafki i urządzenia, plamy na łóżkach). Dobra lokalizacja - do Giżycka, Mikołajek i Mrągowa ok 30 km.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

czystość

lokalizacja

• Ocena dodana: 19 września 2022

• Domek

Zimno - brak ogrzewania w nocy. Na szczęście byliśmy tylko jedną noc.

Czyste domki, wygodne łóżka. Uwaga te na górze to po prostu 4 materace

• Ocena dodana: 29 lipca 2022

• Domek

Czystość przede wszystkim materacy. W łazience nie domykały się drzwi kabiny prysznicowej.

Lokalizacja. Blisko do Mikołajek, Giżycka i Mrągowa.

• Ocena dodana: 18 lipca 2022

Słaby
    • Domek

Dodam, że nic z poniższych rzeczy nie zostało przez nas zgłoszone bezpośrednio do gospodarza podczas pobytu, gdyż zależało nam na tym aby korzystać z pobytu tu i teraz, a nie czekać na zaproponowanie rozwiązania. Być może część z tych niedogodności byłaby rozwiązana od ręki gdyż gospodarze byli pomocni, lecz nie chcieliśmy tracić na to czasu: - brak papieru toaletowego (na szczęście Biedronka nie daleko) i brak szczotki do wc - czystość w łazience na bardzo umiarkowanym poziomie - brudne materace i kołdry, do tego pościel również o nieprzyjemnym zapachu oraz licznymi plamami - brak zasłon i rolet (w naszych pokojach z ekspozycją na wschód od 6:30 nie dało się już spać gdyż słońce centralnie świeciło nam w twarz) - brak stolika i krzeseł składanych w domku (o czym wiedzieliśmy z poprzednich komentarzy więc zabraliśmy swoje ze z domu) - w łazience brak jakiejkolwiek półki na kosmetyczkę, kosmetyki musiałem rozkładać na sedesie albo spłuczce aby móc z nich korzystać, tak samo brak półki pod prysznicem, czy kawałka blatu w pokojach aby rozłożyć część rzeczy - przecieki z prysznica, przy 8 osobach powódź w łazience - brak deski do krojenia, większego ostrego noża i czegokolwiek do grilla (akcesoria) - brak płynu do rąk w łazience, płynu do naczyń i czystego zmywaka (pozostawiane jakieś resztki płynów w brudnych butelkach)

- lokalizacja ok, blisko zarówno do Rynu jak i Mrągowa - domki z mega potencjałem, solidne i ładne lecz nie do końca wykorzystany jest ich potencjał - wyposażenie kuchni na niezłym poziomie, może zamiast starej elektrycznej kuchenki przydałaby się nowa płyta ceramiczna, gotowanie pełnego czajnika na herbatę trwało około 30 minut, możliwe że wiąże się to z niedostatecznym zasilaniem, gdyż korzystanie z suszarki do włosów też dawało odczuć, że pracuje ona na pół gwizdka - cicho i spokojnie, lecz nikt nie robił problemów jak posiedzieliśmy dłużej i trochę pośpiewaliśmy :) - grill przy każdym domku lecz niestabilny i można odnieść wrażenie że za chwilę się rozpadnie ale dało się z niego korzystać

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

3,0
    Raczej tam nie pojedziemy więcej,
    • Domek

Mina właściciela (może miał gorszy dzień). Straszne było to, że aby odzyskać kaucję właściciel sprawdzał czy nie ukradliśmy baterii z pilota do telewizora, czy działają wszystkie krany chciał też liczyć sztućce, Na koniec poprosił nas, abyśmy wynieśli worki ze śmieciami.

Swoboda i luz na terenie. Domek (nr1) czysty i zadbany. Dobre miejsce na kawalerskie, panieńskie itp imprezy.

• Ocena dodana: 30 maja 2022

• Domek

Minusem był na pewno dojazd z drogi asfaltowej już do posesji. Jak trochę popadało to można było się zakopać.

Cały wyjazd mega udany :). Kontakt z właścicielami bez zarzutu. Byli "na każde zawołanie". Mimo, że padało praktycznie przez cały pobyt to dzięki zadaszonemu tarasowi mogłyśmy zrobić grilla i posiedzieć na świeżym powietrzu. Na pewno nie byłyśmy cicho do późnych godzin nocnych a nikt nie przerwał nam zabawy :).

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 22 maja 2022

Nie polecam
    • Domek

Podejście gospodarza do gości.Gospodarz zachowuje się jakby robił łaskę że wynajmuje domek. Brak kontaktu z właścicielem. W domku zimno. Brak w domku stołu i krzeseł do siedzenia, droga dojazdowa w złym stanie.

Domek zewnątrz

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 3 maja 2022

• Domek

bardzo miły i pomocny gospodarz !!!!!!!Polecam

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 12 września 2021

Weekend rodzinny

Nie ma takiej rzeczy

Świetny kontakt z właścicielem, piękne ciche miejsce z dala od miejskiego zgiełku, super rozwiązanie z jacuzzi, możliwość grillowania i ogniska, duży domek z dwiema łazienkami dla dużej grupy, plac zabaw dla dzieci z basenem. Pobyt weekendowy w 100% udany. Polecam, pewnie tu wrócimy 😏

• Ocena dodana: 5 września 2021

Spodziewałam się czegoś lepszego
    • Domek

Brak informacji o kaucji 500zl przy rezerwacji, brudne materace, brak ogrzewania a kołdra grubości narzuty, brak zasłon/ rolet, mysz w łazience, nieprzyjemny zapach pościeli, jedna rolka papieru na 3 dni na 7 osób to przesada

Nowy, wyremontowany domek, ciepła woda, dobrze wyposażona kuchnia

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2022

1,0
    omijajcie ludzie szeroko

brud chamstwo

koszmar nie obiekt

• Ocena dodana: 5 września 2021

• Domek

Zatkany odpływ w łazience Szpara w drzwiach wejściowych

Okolica

• Ocena dodana: 27 grudnia 2023