3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Gdańsk – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Rooms in the center

Rooms in the center – opinie

10 Przyokopowa, 80-746 Gdańsk, Polska

7,4

7,2

8,1

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Wyrażam swoje zadowolenie , mimo kilku mankamanetow które wynajmujący napewno poprawi jeśli liczy się z opinia klientów
    • Pokój dwuosobowy

Łóżko tapczan który jest wysłużony i stary i zapach smażonego oleju i frytek przez współlokatorów w nocy i spalonej kaszy która dwa razy dziennie przygotowywali przypalając garnek z olejem i kaszą . Co powodowało zapach w u nas pokoju i rzeczy . Posiadam zdjęcia ale zachowam dla siebie z przyzwoitości .

Praktyczność ze miejsce znajduje się w odległości bliskich obiektów szpichlerzy i centrum ulicy Dlugiej i bramy wyżynnej i całego najpiękniejszego miejsca centrum Gdańska gdzie dostęp do wszystkiego to jakieś 800 metro maks 1km . Przystanki autobusowe i tramwajowe blisko , objekt cichy , schludny i praktyczny . Jedynie pomyłka która zaszła z Miejscem spania otrzymaliśmy łóżko tapczan 140 cm na dwie osoby co powodowało dyskomfort spania z synem który jest rosły a w rezerwacji widniało duże łoże sypialniane co spowodowało mało przyjemny sen i relaks bo tapczan jest wysłużony i ma przechył z brzegu co wpływa bardzo na niewygodną jakość snu i nie praktyczności w przypadku dwóch osób . Resztę bez zastrzeżeń , wynajmujący komunikatywny , dostęp do kluczy łatwy i bezpieczny . Okolica spokojna . Polecam . Zdecydownie jest to miłe miejsce na urlop .

• Ocena dodana: 8 października 2023

Przyjemny
    • Pokój dwuosobowy

Kontakt fatalny. Drzwi do łazienki brak możliwości zamknięcia. Podany kod do domofonu nieprawidłowy. Stan rzeczywisty mija się że zdjęciami na stronie. Czystość w łazience to kiedyś była ale jej nie ma.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Blisko centrum
    • Pokój dwuosobowy

- brudna łazienka i kuchnia, - słaby kontakt z wynajmujacym

- bliska odległość od centrum, - dostępna suszarka do włosów, - wygodne łóżko

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2023

Pobyt udany, kwatera jak na cenę - w porządku
    • Pokój dwuosobowy

Brak lampek nocnych przy łóżkach, brak stołu do pracy, bardzo mała łazienka.

Blisko Biedronka i dwie Żabki, łatwe zakupy

• Ocena dodana: 29 marca 2023

Nie polecam!
    • Pokój dwuosobowy

Pokój bardzo słaby i niezbyt czysty. Łazienka bardzo brudna, nie dało się skorzystać z prysznica, kabina brudna i przytkana! Nie polecam tego pokoju!

Bliskość do głównych atrakcji.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 17 października 2022

Znośny
    • Pokój dwuosobowy

W dniu przyjazdu tuz przed przyjsciem na kwaterę dowiedziałyśmy po skontaktowaniu się z wynajmującym że zarezerwowany przez nas pokój jest niedostępny i mamy 2 wyjscia albo zrezygnowac i szukac przez booking innnego mieszkania lub zakwaterowac sie w innej nieco dalszej lokalizacji. Wlaściciel nie poinformował nas o zmianie podczas pierwszego kontaktu telefonicznego tego dnia ani tez sam nie zadzwonił wczesniej aby nas o tym powiadomić. Nie usłyszalysmy tez słowa przepraszam.

Korzystałysmy tylko z noclegu

• Ocena dodana: 20 września 2022

Przyjemny
    • Pokój dwuosobowy

Obiekt niedofinansowany. Trzeba zadbać o szczegóły jak np. naprawić prysznic

Lokalizacja

• Ocena dodana: 15 września 2022

• Pokój dwuosobowy

Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, więc nie ma problemu, żeby się do niego szybko dostać. Do centrum można było dojść w 20 minut zwykłym spacerkiem, a po drodze był przystanek tramwajowy. Samo mieszkanie przyjemne, cena adekwatna do jakości, łazienka mogłaby być czystsza, ale było okej. Łóżko wygodne, dla dwóch osób dwie kołdry, więc było bardzo wygodnie. I cicho, ponieważ jest położony troszkę w głębi, co pozwala się wyspać.

• Ocena dodana: 10 września 2022

• Pokój dwuosobowy

Wyposażenie kuchni było w bardzo słabym stanie

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2022

Znośny
    • Pokój dwuosobowy

Niestety sąsiedzi z pokoju obok którzy przyjechali z Chin nie stosowali się zasad. Na kuchni i w łazience wieczny bałagan. I śpiewanie opery o północy też nie na miejscu. Więc na spokojny sen nie mogliśmy liczyć

Dobra lokalizacja. Pokój w miarę: całkiem wygodne łóżko, pojemna szafa z wieszakami, komoda, rolety na oknach dzięki czemu udało się utrzymać pokój w dość chłodnych temperaturach jak na upalne dni

• Ocena dodana: 16 maja 2022

• Pokój dwuosobowy

Za taką cenę nie ma co się spodziewać luksusów. Świeża pościel, blisko centrum

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 14 czerwca 2024

• Pokój dwuosobowy

Przyjechaliśmy odpocząć, natomiast w pokoju obok było również dziecko, płaczące, o czym nie zostałam poinformowana ( nie mam nic przeciwko dzieciom). Wysypujący się kosz na śmieci w kuchni, urwany kran w łazience, uszkodzona deszczownica pod prysznicem, skrzypiące klamki, stary niedziałający telewizor.

lokalizacja

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 24 marca 2024

• Pokój dwuosobowy

Bardzo mi się to wszystko spodobało. Było czysto i bardzo ciepło. Było wideo jak pobrać klucze i to jest bardzo wygodnie, dziękuję. Jedyne, co trzeba zrobić, to zamek w toalecie. Ale ponieważ nie było sąsiadów, wszystko było bardzo dobrze. Za taką cenę ogólnie jest bardzo bardzo dobrze. Właściciel jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Dziękuję.

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy

Ta opinia została ukryta, ponieważ nie jest zgodna z naszymi wytycznymi.

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Polecam pobyt w tym miejscu.Cicho,przyjemnie i tanio.

Wszystko było ok.

Nie było czasu na śniadanie ale jak najbardziej można było sobie śniadanie przygotować.Bylo wszystko co jest potrzebne do zrobienia śniadania.

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

Wrócimy tu w marcu 2024 :)
    • Pokój dwuosobowy

Właściciel nie dogadał się z panią sprzątającą, która zmieniała kod do skrytki na klucze wg swojego uznania, przez co nie mogłem ani jej otworzyć, ani potem oddać tam kluczy.

• Ocena dodana: 15 listopada 2023

Nie polecam
    • Pokój dwuosobowy

Brak organizacji, nieporadny właściciel, utrudniony kontakt, zero kontroli nad pracownikami, którzy popełnili błąd

• Ocena dodana: 18 września 2023

4,0
    Kiepski
    • Pokój dwuosobowy

Cały komfort z pobytu zepsuły drzwi do łazienki, które same się otwierały na ościerz i nie można było ich zamknąć. W każdej chwili mógł wejść ktoś z drugiego pokoju wynajmowanego w obiekcie. Przez to nie można było swobodnie skorzystać z toalety oraz wykąpać się. Polecam pilną naprawę tego problemu, gdyby nie to pobyt byłby o wiele przyjemniejszy.

Czystość, blisko Centrum, ręczniki dla gości

• Ocena dodana: 3 września 2023

Słaby
    • Pokój dwuosobowy

Brak czystości, kurz, zepsute drzwi do łazienki, niedziałający telewizor, naczynia kuchenne w złym stanie

Lokalizacja, bliskość do punktów usługowych (żabka, pizzerie, kawa)

• Ocena dodana: 3 września 2023

Omijać z daleka !
    • Pokój dwuosobowy

Pokój niedostępny,wzamian dostałam pokój urągający całej branży turystycznej, brudno,nieprzyjemnie i bardzo daleko od centrum.Za taksówkę zapłacono ,ale powrót do centrum zajął mi 40 minut autobusem. Oszustwo,naciąganie turystów,nie znających topografi miasta.Wykorzystano nasze zmęczenie,porę dnia.Byłam z niepełnosprawnym synem.Skandal.Pokój był zarezerwowany,opłacony i potwierdzony miesiąc wcześniej, a o zmianach dowiedziałam się pod drzwiami zamówionego " apartamentu".To miało być piękne zakończenie urlopu ...NIGDY NIE UDOSTĘPNIAJCIE KWATER OD TEGO PANA. https://youtu.be/ksiC358eQMg

W kwaterze - nic , ale pogoda dopisała

• Ocena dodana: 2 września 2023

Bardzo pozytywne wrażenie

Brak zastrzeżeń

Świetna lokalizacja, bardzo dobre warunki oraz cena!

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

Bardzo słaby
    • Pokój dwuosobowy

To nie pokoje, ani noclegi, to kwatery pracownicze, o czym chyba zapomniał wspomnieć wlaściciel. Pokój malutki ze ścianami z kartonu przez które słychać nawet oddech sąsiada obok. Prysznic zapuszczony tak, że mąż mył nogi w zlewie, a ja wcale. I to nie żart. Ale może nocleg w takiej cenie komuś akurat będzie odpowiadał. Szczególnie jeśli lubi wcześnie wstawać. Bo z kwatery obok pracownicy robią pobudkę o 5.30. I nie ma zmiłuj, bo przy tych ścianach ma się wrażenie, że są z wami w pokoju. Zatem na kwaterę pracowniczą możemy polecić, w innym przypadku niekoniecznie.

Czysta pościel i ręczniki oraz cena.

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

1,0
    Ponieważ pomyliłam adres, właściciel mimo tego że wysłałam zdjęcie swojego dowodu i numer rezerwacji uznał, że ukradłam
    • Pokój dwuosobowy

Łóżko okazało się niewygodną rozkładaną kanapą, obiekt nie był dobrze posprzątany. Właściciel nieuprzejmy

Lokalizacja

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Właściciel próbuje kupić opinię
    • Pokój dwuosobowy

Właściciel powiedział że za późniejsze zameldowanie jest doliczana dodatkową opłata (w porządku była o tym informacja) i w przypadku jak nie jesteśmy pewni czy zdążymy się zakwaterować to lepiej przelać pieniądze, a w przypadku zjawienia się wcześniej, pieniądze zostaną zwrócone. Zdążyliśmy się zameldować o wyznaczonej godzinie (były z resztą skrytki na kody, więc nie rozumiem tej dodatkowej opłaty, ale okey), na następny dzień spytaliśmy się o zwrot pieniędzy. Zaproponowano nam zwrot opłaty + dodatkowe 30zl w ramach za wystawienie opinii 10/10. Warunki są bardzo średnie i na pewno nie zasługują na takie oceny, a kupowanie opinii uważam za karygodne. Oczywiście nie dostaliśmy żadnego zwrotu również tej obiecanej kwoty.. Nie polecam, uważam że warto dopłacić trochę i znaleźć inny nocleg. To był zdecydowanie pierwszy i ostatni nocleg w tym miejscu i nikomu nie będę go polecać.

Lokalizacja blisko centrum