2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Algarve – opinie o hotelach
  4. Olhos de Água – opinie o hotelu
Portugalia Olhos de Água Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładne mieszkanie, w pełni wyposażone, czyste, bardzo dobrze zlokalizowane. Właściciel bardzo uprzejmy i w każdej sytuacji pomocny. Bardzo blisko do plaży. Restauracje i sklepy w zasięgu 5 min drogi. Polecam- ja napewno tutaj wrócę ;))))”

• „Wszystko!”

• „Przepyszne śniadania i kolacje, szeroki wybór różnorodne, wysoka jakość, świeży sok z pomaranczy to duzy plus, owoce morza … w pokoju czekala na nas butelka pysznego wina, pokoje duże czyste.”

• „Wszystko perfect.”

• „Obiekt super położony, przy morzu. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.”

• „Lokalizacja hotelu jest bardzo dobra, blisko plaży. Plaża przepiękna, otoczona przez klify. Hotel czysty, zadbany. Przestronne pokoje z dużym balkonem. Bardzo miły personel. Śniadania i kolacje b. smaczne, z dużym wyborem dań. W menu są dania dla wegan oraz bezglutenowe.”

• „Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, pelne slonca, ma klimatyzacje i maly balkon aby zjesc posilek. Na pewno tu wrocimy jeszcze,”

• „Wszystko mi odpowiadało, jedzenie świetne, pokoje czyściutkie, łóżko ogromne i wygodne, zieleń na terenie hotelu piękna i zadbana jak w ogrodzie botanicznym. Okolica przecudna z urzekającymi plażami. Rewelacja!”

• „Zdecydowanie polecam!”

• „Piękne położenie hotelu, zadbany ogród, wypielęgnowana trawa. Hotel jest bardzo czysty a w toaletach pachnie. Duże pokoje, przeogromne łóżko. Bardzo dobre, swietnie przyprawione jedzenie także dla vegetarian. Spokój o cisza w hotelu, na basenie- pełen relaks!”