2. Portugalia – opinie o hotelach

9,1

9,5

7,5

• Ocena dodana: 25 marca 2024

Przyjemny pobyt na wspaniałej wyspie.
    • Dom wakacyjny

W kuchni było pełno mrówek, a używanie środków przeciw mrówkom w miejscu, gdzie trzyma się jedzenie oraz rzeczy z których się średnio mi odpowiada. Mogłoby byc czysciej, szczególnie w kuchni; niektóre sztućce i naczynia trzeba było umyć przed użyciem. Do tego koty, biedaki chyba nie są karmione, bo grzebią po śmieciach i rzucają się na wszystko, co przypadkiem spadnie na ziemię. Nie wiem, czy są to koty właściciela domku, ale warto by się o nie zatroszczyć i wykastrować. Do tego przejście do domku jest przez posesję sąsiadów, co oznacza, że auto trzeba zostawić niżej przy śmietnikach, bo na terenie domku nie ma miejsca parkingowego - dla mnie nie był to problem, ale uważam, że warto o tym wspomnieć. Nie podobało mi się też to, że ktoś przyszedł remontować domek w trakcie naszego pobytu, nie wiem kim był ten człowiek, nie przedstawił się, ale jako gość domku chciałabym wiedzieć wcześniej o przeprowadzanych pracach remontowych. Odpoczynek przy akompaniamencie młotka nie należy do moich wymarzonych.

Przepiękny widok z tarasu na wysepki, szczególnie obłędnie to wygląda przy zachodzie słońca. Do tego na taras jest przestronny i ma miejsce na grilla. W szopie jest pralka, więc można skorzystać i zrobić pranie. Bardzo miły był również kosz powitalny z lokalnymi produktami (chleb, masło, ser, mleko, woda). Szybki i bezproblemowy check-in. Właściciel przygotował również kącik dla dzieci z książeczkami i zabawkami, są ulotki w różnych językach, wizytówki restauracji. Wifi działało bez zarzutu.

• Ocena dodana: 28 marca 2024

• Dom wakacyjny